Ищу-брожу• вчера в 08:13

Дуже обмежений бюджет. Куди можна на море?

Пройшла ще одна ніч. Майже безсонна. Дуже хочеться перезагрузки. Як доживем до літа. Хочу до теплого моря з пісочком. Щоб просто лежати і не слухати чи летить, не заглядати в телефон і ні про що не думати. Порадьте будь ласка зі свого (чи не зовсім) досвіду бюджетні варіанти. Швидше за все поїду одна. То розваги не потрібні. Просто дешевий( як такий буває) релакс коло моря.
Мне без сахара• вчера в 09:13
Ответ дляЛичко Невеличке
Порадьте будь-ласка, коли краще їхати туди з дитиною,щоб була тепла вода ?
С конца июня и до августа
дамаАмстердама• вчера в 09:13
Ответ дляуспокойте_Меня
В Болгарии в июне ещё может быть холодное море
Так, перші пару тижнів вода ще прохолодна там.
Амелі на мілені• вчера в 09:23
Девочки, а какой город в Болгарии лучше выбрать? Чтобы море нормальное и пляжи
katya2202-ac44• вчера в 09:28
Ответ дляРоза в вазі
Для мене це Чорногорія. Але я вже там була безліч разів тому маю контакти людей, які здають житло за не великі кошти. Ну і їхала б я в вересні.
На море їжджу ’заради моря і природи’, тому Болгарія не мій варіант абсолютно.
Ну і бюджетно для кожного по різному
А можете скинути контакти в особисті повідомлення, якщо у Вас є ті, хто здає саме в Будві?
Лечу туди наприкінці квітня, знайшла декілька варіантів житла на Букінгу, але, можливо, Ваші варіанти краще 🙂
Роза в вазі• вчера в 09:29
Ответ дляkatya2202-ac44
В Будві відпочивала одни раз , років 15 тому
Не моє місце для відпочинку
Тому контакти не зберегла
Шукаю стакан• вчера в 09:35
Ответ дляИщу-брожу
Дуже люблю Чорноморськ. Але там не про релакс, щоб відволіктися.
от настроя зависит. мы на море не были 8 лет и хотя поймали как раз прилет в трансформатор и полтора дня сидели без света, нам не помешало. у каждого павер, магазины работают, вопросов нет
Заставляличка• вчера в 09:41
Ответ дляИщу-брожу
Це в якому місті-курорті?
Автор, але врахуйте, що при виборі готелю, одномісного номеру вам не запропонують, і вам прийдеться заплатити за двохмісний, що вже дорожче. Можливо подругу знайдете для того щоб розділити відпочинок. Раджу готель Ріва 3*, ресторан на базі 4*, тому що 2 готелі разом. Зараз гарні ціни на нього. А якщо не знайдете, пошукайте маленькі апартаменти, наприклад в м.Поморіє, там раніше було на порядок дешевше, ніж в Сонячному Березі, наприклад, не тільки житло, а й в магазинах, на ринку, в закладах.
Заставляличка• вчера в 09:45
Ответ дляШукаю стакан
А якщо б не в трансформатор прильот був... Звісно, в кожного свої обставини, але якщо автор теми не проти виїхати за кордон, це однозначно потрібно робити.
Заставляличка• вчера в 09:58
Ответ дляАмелі на мілені
Море, думаю, всюди однакове. Пляжі різні, в Сонячному Березі дуже широкі, і чергуються, лежаки платні/безкоштовна зона.
Амелі на мілені• вчера в 09:59
Ответ дляЗаставляличка
Очень хорошо, как в Лазурном )
Личко Невеличке• вчера в 10:22
Ответ дляМне без сахара
С конца июня и до августа
Дякую
Турагенція Tourdream• вчера в 10:28
Ответ дляМания-Величия
Найшла в своїх закладках
Rich-tour називається
Річ тур до Болгарії турів не робить.
У 23-24 роках у них були дешеві тури до Хорватії, по 199 є з особи.
Але останні два роки ціни вище, зараз вже 249 євро вартість. І там багато нюансі по цьому туру.

Автор, якщо розглядаєте автобусні тури, то звичайно по Болгарії буде краще вибір готелів та ціни.
Але ж ще можливо підібрати Італію (Ріміні), туди є недорогі варіанти, наприклад 580-600 євро за 2-х на, тиждень та з дворазовим харчуванням.
У Грецію, на Халкідікі теж є бюджетні тури. Десь від 220 євро за особу без харчування, від 300 є зі сніданками.
Варіанти поки є, раннє бронювання триває, тому раджу скористатися.
успокойте_Меня• вчера в 10:32
Ответ длядамаАмстердама
Когда то отдыхала на Солнечном береге 22-28 июня и только в последние дни отдыха смогла зайти в море ❄️
Танго утрьох• вчера в 10:54
Албанія нам торік найдешевшою вийшла.
Проїхали ще Грецію, Чорногорію і Хорватію.
Я багато розповідала про ціни і умови, можете пошукати.
Із задоволенням і вдруге поїхала б
автор Ищу-брожу • вчера в 11:04
Ответ дляТурагенція Tourdream
Річ тур до Болгарії турів не робить.

Чи можна подивитися варіанти на вересень місяць? На одну особу. Автобусні тури підходять мені. Їздила в Болгарію. Трошки дискомфорт, але нормально в цілому.
Амелі на мілені• вчера в 11:13
Ответ дляТурагенція Tourdream
Річ тур до Болгарії турів не робить.

А где можно Халкидики посмотреть?
Турагенція Tourdream• вчера в 12:02
Ответ дляИщу-брожу
У тих турах, про які я вище писала, може бути підселення у двомісний номер. Вам запропонують жити з якоюсь дівчиною, жінкою, що теж сама подорожує. Якщо Вам так підходить, то це буде вигідніше.
Але ж можливо й одномісні номери бронювати.
Ось наприклад, Греція, для порівняння одномісний та двомісний номер:

Готель: Greek Pride Themelis Studios APART, Standard Room
1 дорослий,
Відправлення: Київ
15.09.26, 9 (7) ночей)
217 євро - номер з підселенням
319 євро - одномісний номер

Можете написати в особисті, вишлю інші варіанти
Турагенція Tourdream• вчера в 12:03
Ответ дляАмелі на мілені
А где можно Халкидики посмотреть?
Можна у нас на сайті
https://surl.li/vxyknp
Mariia_touragent• вчера в 12:44
Якщо прям ’бюджет бюджетний’, то Болгарія виграЄ, бо за обмежену суму запропонує навіть ’все включено’- один раз заплатив і не думаєш скільки ще витратиш, і у що це стане в цілому. І по часу в дорозі більш-менш, ’найближче море’. На днях був підбір на першу декаду червня 1дор.+1дит. В районі 23-25 тис.+ виходили 4* ’ціна-якість’ на 7 ночей на морі, ’ол інклюзив’, пакетний автобусний тур. +- той самий порядок цін на першу декаду вересня.

Інші напрями- чудово, і я завжди за те, щоб відкривати щось нове. Туреччина, Греція, Чорногорія, Хорватія, Албанія, Італія, Іспанія- всі ці країни доступні автобусним сполученням з України. Але! Кожен має свій цінник, свої пам´ятки, особливості, в т.ч. природні і... час в дорозі- для багатьох це дуууже важливий показник.

Живі приклади- тому доказ. Минулого літа на запит ’будь-які нові напрями автобусом’ знайшла туристці гарну пропозицію на четвірочку на Коста Браві. Підійшло абсолютно все, але вона так і не наважилась через час в дорозі- обрала за ті ж гроші простеньку 3* на Халкідіках. Час в дорозі став важливішим за кращий готель, і навіть Барселону).

Краще одразу визначитися з пріоритетами і побажаннями, тоді вже легко підібрати конкретні варіанти під зручні дати і бюджет. Ну, і по факту вже дивитись що вийде і чи буде цього достатньо.
автор Ищу-брожу • вчера в 13:24
Ответ дляMariia_touragent

В Барселону літала літаком.
От цього разу прям ’бюджет бюджетний’. При тому, що я ще й хочу днів 10-11 суто відпочинку і плюс дорога. І цього разу мене НЕ цікавлять історичні місця і природні красоти. Тупо пляж- море-поїсти-поспати. І таки бархатний сезон. В червні ще не буде можливості поїхати. Далі- дорого.
дамаАмстердама• вчера в 13:58
Ответ дляуспокойте_Меня
Ми були з 14 червня. Купалися з першого дня, але діти у мене не бояться прохолодної води, бо й у басейні вона не гаряча.
Після 20 там вже добре тепла вода.
Рожки-да-ножки• вчера в 14:08
Ответ дляИщу-брожу
В Барселону літала літаком.
Я б все ж шукала в Туреччині щось, бо там море тепліше и чистіше... і як раз така модель поїсти-поспати, ще й може якесь цікаве шоу подивитися вийде
автор Ищу-брожу • вчера в 14:12
Ответ дляРожки-да-ножки
Скільки часу їхати в Туреччину автобусом? Наприклад від кордону? Для чистоти експерименту. Ну і там напевно не буде дешево.
Рожки-да-ножки• вчера в 14:15
Ответ дляИщу-брожу
автобусом крім Болгарії напевно нікуди нормально не доїхати за більш-менш нормальний час.
автор Ищу-брожу • вчера в 14:23
Ответ дляРожки-да-ножки
В Грецію хтось їздив автобусом? За скільки годин заїхали? Знову ж таки від кордону.
Ми в Золоті Піски їхали 16 годин. З них на кордоні стояли коло 3.
Mariia_touragent• вчера в 14:41
Ответ дляИщу-брожу
В Барселону літала літаком.
Бархатний сезон- ідеальний час для відпочинку! Немає пекучої жари і сезонного натовпу туристів, і ціни приємніші за високий сезон.

Чом би не розглянути Чорногорію? Вересень, зазвичай, чудовий місяць. Гори, море- краса. Варіантів розміщення, в т.ч. недорогих- повно. Взяти недорогий готельчик/віллу...
По харчуванню: забронювати в турі сніданок/сніданок-вечерю і за розкладом ходити в ресторан. Або не прив´язуватись до цього і забронюватись без харчування. На місці: кафешки-ресторанчики, або щось легке туристи готують собі самостійно, або обирають рибарні/м´ясарні, де можна домовитись і забрати вже готове.Плюс овочі-фрукти, пекарні... Свіжо, смачно...Є супермаркети...Це вже кому що зручно і до вподоби, в т.ч. по фінансах.
Грубий орієнтир по цифрах. Перша декада вересня, без харчування, автобусний тур 10 ноч+дорога: бюджетні варіанти розміщення, в середньому, 20 тис.+ на одного (проживання самостійне). Як буде компанія для проживання, ціна на одного буде ще приємнішою.

Щодо пошуку: будь-які зручні для вас пошуковики-агрегатори турів, ви можете самостійно задавати параметри і бачити картину, або дивитись на сайтах операторів, що організовують автобусні тури...Або одразу озадачити агентство, з яким вам комфортно буде співпрацювати, щоб проаналізували всі можливі варіанти і відібрали найцікавіші.

Щодо вашого бажання ’ тільки море-релакс-спокій, без новин-телефонів-тривог і т.д.’- класний ’рецепт’ для перезавантаження, Враховуючи дорогу, якщо є можливість на 10+ ночей- супер! Вибір є- нехай все складеться!
успокойте_Меня• вчера в 18:58
Ответ дляИщу-брожу
В Турции ещё и русни полно