Сільський ансамбль• сегодня в 09:59

Куди втікати з Польщі? З цими білорусами і кацапами спокою не буде

Війна в любу хвилину.Іспанія ,Португалія як варіант?Де точно не буде війни у ближайші десятиліття?
lilul990• сегодня в 10:23
Ответ дляХаДиДиШь
Ага , дальайоби там давно , а війна при Зе
Але ж смішно і гірше не буде
Яка разніца з ким у них війна. Якби не з нами, то з Казахстаном би була, не з Казахстаном, когось іншого нашли би

Ви не розумієте базову настройку путіна - давайте найдем ще якогось врага і повоюємо з ним. Це ж вам не особистість масштабу мао дзедуна
ХаДиДиШь• сегодня в 10:23
Ответ дляПищалка
У них дронів дохріна в запасах, нові танки йдуть на склади.
Кращі за амбрамси? І літаки кращі за ф35 ?
Ах ще ж ядерка
Виглядає на самозаспокоєння українців що не тільки в Україні катастрофа а і кругом буде
lilul990• сегодня в 10:24
Ответ дляХаДиДиШь
Дронами землі не окуповують
Дронами можна паралізувати і відрізати від основних сил якісь мілкі підрозділи і змусити їх здатись
ХаДиДиШь• сегодня в 10:24
Ответ дляПищалка
Донецьку не може взяти, бо у нас сучасна армія і дрони, а в Європі навички столітньої давнини і дрони тільки зараз розлуплились освоювати.

Що ж така сучасна армія зброю по всьому світу шукає ?
ХаДиДиШь• сегодня в 10:24
Ответ дляlilul990
Ага , геніально
Пищалка• сегодня в 10:24
Ответ дляХаДиДиШь
Дронами землі не окуповують
Аж нічого відповісти на таке невігластво.
Копирайторша• сегодня в 10:25
Ответ дляЯнка-угомонись
ті три села вони будуть брати ще півтора року не менше, за цей час ми звільнимо Херсонщину і частину запорожської області
Хто ці ’ми’? Ви особисто будете звільняти?
ХаДиДиШь• сегодня в 10:25
Ответ дляПищалка
Та правда
Краще цим політкиням йти борщ варити
В Україні з голою армією обісралися , а Європу захватять дронами
lilul990• сегодня в 10:25
Ответ дляХаДиДиШь
Ага , геніально
?
lilul990• сегодня в 10:26
Ответ дляХаДиДиШь
Та правда
Краще цим політкиням йти борщ варити
Ви не розумієте наскільки кацапи уйшли далеко у мистецтві використання дронів. Тому вам і здається це все смішним
Мааарковная• сегодня в 10:26
Я конечно извиняюсь, что не по теме , но на той неделе была в Праге и просто офигела , такой впечатление что на Арбате побывала. Там столько магазинов с матрешками , какого хрена? Ну и русни полно, ладе не ожидала столько, хотя чехия к ним не лояльна совсем.
Пищалка• сегодня в 10:26
Ответ дляХаДиДиШь
Ах ще ж ядерка
Ви кулеметом від рою саранчі можете відбитися?
ХаДиДиШь• сегодня в 10:27
Ответ дляМааарковная
Що робити з тими хто там давно і легально ?
Янка-угомонись• сегодня в 10:27
Ответ дляКопирайторша
ЗСУ, там вузьке місце в логістиці, наші скористаються цим, кацапи там будуть відступати
ХаДиДиШь• сегодня в 10:29
Ответ дляПищалка
На рой саранчі є інші методи , а не кулемети
Коротше , да - все буде погано , Європу захватять кацапи , в Україні буде Ліхтенштейн
ДолькиКабана• сегодня в 10:30
Ответ дляlilul990
Поки шо не тікайте якшо ви десь на лінії з Лодзєм. Невідомо шо кацапам удасться досягти. Варшава то має готуватись. Тікати треба тіки з жешува
А з Сувалок?)
ДолькиКабана• сегодня в 10:31
Ответ дляХаДиДиШь
Як закінчать з донецькою областю так доберуться до Лодзі
А потом и до Гдыни
lilul990• сегодня в 10:31
Ответ дляДолькиКабана
А з Сувалок?)
Само собою
ХаДиДиШь• сегодня в 10:35
Ответ дляДолькиКабана
А потом и до Гдыни
Щецина
А там і Мадрид на горизонті
ничевока• сегодня в 10:35
Ответ дляМааарковная
ну не вышиванки ж им продавать в самом деле
ДолькиКабана• сегодня в 10:36
Ответ дляничевока
ждуть руцкий мир, уже скоро
Усатая полосатая• сегодня в 10:38
Ответ дляlilul990
В Латвії і Литві крім того дуже багато агентури на кв метр. Більше чим у нас
Та там и ждунов полно
В Латвии точно. У меня подруга латышка.
Вся восточная Латвия - это «донбасс»
Ждут освобождения от наты и гейропы
Там живут этнические русские, потомки тех кого во времена совка завозили
lilul990• 2 часа назад
Ответ дляУсатая полосатая
Та там и ждунов полно
В Латвии точно. У меня подруга латышка.
Вся восточная Латвия - это «донбасс»
Ждут освобождения от наты и гейропы
Отож. Може і війни ніякої не буде, зайдуть як до себе додому
Усатая полосатая• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Даугавпилс сопротивляться не будет))
А это второй город Латвии после столицы
Чорнобаївка• 2 часа назад
Ответ дляНиф_ниф
Она уже забыла
Она заблудиииилась . В аккаунтах и собственном вранье
Христя в тiстi• 2 часа назад
Ответ дляХаДиДиШь
Нарешті прийшло усвідомлення що всі біди в Україні від зе і хоть « паржом «
За все платить надо, даже за поржом.
lilul990• 2 часа назад
Ответ дляДолькиКабана
А потом и до Гдыни
Всюди, в тому числі тут будуть до останнього отріцать напад кацапів

У кацапні така тактика
Не кую, не мелю• 2 часа назад
Ответ дляЛепетун
От це якось і може бути реально , не розумію тих кому смішно
Откуда в ваших дурных головах засела идея про войну в Европу?
ДолькиКабана• 2 часа назад
Ответ дляlilul990

У кацапні така тактика
Ну да, перед войной тут тоже вопили - хватит нагнетать, никакой войны не будет
Не кую, не мелю• 2 часа назад
Ответ дляЯнка-угомонись
Ого, вы серотонин конскими дозами пьете?