неДодекаэдр• 52 минуты назад
Як вам рейтинг ?
Хто приймає участь в цих опитуваннях ? Вас питали ?
неДодекаэдр
• 50 минут назад
Ответ дляMacOS-ница
А, что рашистам не нравится?
Мені не нравиться.
неДодекаэдр
• 49 минут назад
Ответ дляПенсіонер
Хто їх пише?
На чиє замовлення?
я організовую конкурс краси ,на ньому виграє той хто мені потрібен
На чиє замовлення?
Я зрозуміла, кого поставлять, той і буде.
неДодекаэдр
• 47 минут назад
За Усика 6.6% - шок. Мало того, що в стані війни в країні вибрали артистів, фотографів, так давай ще боксерів.
МЧСница• 46 минут назад
Блин, и у Усика уже партия, и у Жадана. Интересно, они и правда есть или это чьи-то бурные фантазии. И откуда вообще этот список нарисовался?
Ответ длянеДодекаэдр
Закидаються призвище
дивляться на буріння у суспільстві
Потім підганяють то що потрібно
Петя приїхав на тракторі в потрібний момент
іншого просто ,не могло бути
Вовка зробив то шоу ,до якого підготували суспільствао.
Тобто засоби масової інформації підготують хотілку,
в потім підведуть під ту хотілку то що потрібно,і всі зроблять то що на їх думку правильно
дивляться на буріння у суспільстві
Потім підганяють то що потрібно
іншого просто ,не могло бути
МЧСница• 44 минуты назад
Ответ длянеДодекаэдр
Мне тоже интересно, с одним боксером имели опыт, кому-мало оказалось
неДодекаэдр
• 44 минуты назад
Ответ дляМЧСница
Та ото ж. Мені теж цікаво. Чи це ШІ намалював.
НеГолосую• 42 минуты назад
Библиотекарь• 41 минуту назад
Ответ длянеДодекаэдр
А что у залужного и буданова или усика есть партии?
Крапипопка• 41 минуту назад
Це вже відома технологія. Абсолютно через вигадані цифри нав´язують потрібну установку та висновки, що а-ля так більшість думає.
НеГолосую• 40 минут назад
Ответ дляМЧСница
Скажу Вам, как киевлянка - он далеко не самый худший вариант...
неДодекаэдр
• 40 минут назад
Я раніше була проти виїзду з країни, але тепер думаю, що молодці ті, хто виїхав і там влаштували своє життя. Нічого доброго тут не буде. Не українці тут керують, нами керують.
Крапипопка• 39 минут назад
Ответ дляНайщасливіша
Диктатор обычный как и Гитлер, Муссолини.
Потужник і зелено кодло повинні закінчити також само.
неДодекаэдр
• 39 минут назад
Ответ дляБиблиотекарь
Ну так і партії зе немає. Його партія Слуга народу називається, і я не знаю нікого, хто б за то голосував.
Швидка Настя• 37 минут назад
Ответ дляНайщасливіша
Гірше. Бо нагле і тупе наше
неДодекаэдр
• 35 минут назад
Доречі, в списку є партії , які фінансуються Ахметовим, і їх багато.
Рекламама• 32 минуты назад
Сцянина звичайна. ’Зелений’ результат в 14% на фоні десятка неіснуючих нонеймів і 14% відмов, звучить як ’зелені, ідіть в сраку’.
котопёс• 19 минут назад
Ответ длянеДодекаэдр
Вас не дивує елеХторат Бойка? Хто ці люди? Чому не на росії?
Библиотекарь• 18 минут назад
Ответ длянеДодекаэдр
Та дело не в название ж. Понятно что партия зе-это слуга народу. А у тех какие?
А голосовали все. Вернее большинство. Инчае не было бы у нас найвылычнишого..
Марфа Українівна• 3 минуты назад
Ответ длянеДодекаэдр
Мені не нравиться.
А что, Усик партию создал?