спальное место• 20 февраля в 14:52

Переїзд на Західну Україну

Поділіться досвідом хто останні роки переїхав жити на Західну Україну.
Де зупинилися? Чи задоволені ви? Чи хочеться повернутися додому і т.д?
Живемо в Києві, все частіше розглядаємо переїзд, дивимося більше Закарпатську область. Дуже сподобалися деякі варіанти будинків в селах майже на кордоні. Але діти шкільного віку і поки не розумію як потім бути з навчанням. Також дивимося квартири в Ужгороді, Мукачево.
Цікавить досвід інших, буду вдячна за будь які відгуки.
Оце потужно• 20 февраля в 22:45
Ответ дляЗастряла
что тут можно ответить, интересно...во веки слава?

Странно и непривычно.
Да, навеки слава. Как будто в последний путь провожают, а не здороваются.
сама себе прекрасная• 20 февраля в 22:52
Ответ длямиссДавеча
Родичі ваші їдять
Це вас не удівіло ’да, кстати, меня удивило’
І ’ жутко ’ не стало
Столи на кладовищі
родичи тоже нет.
а вот двухметровые кресты в дворе - это дикость
миссДавеча• 20 февраля в 22:54
Ответ длясама себе прекрасная
родичи тоже нет.
І ви і родичі ваші і всі мешканці столиці їдять на кладовищах- це дикість
А хрести в дворах мають свою історію але вам її знати не треба
Застряла• 20 февраля в 23:23
Ответ длясама себе прекрасная
родичи тоже нет.
Это польская традиция У них на всех перекрестках на старых дорогах между селами стоят, в городах - незаметно и заметно.
Может у нас до революции тоже было - не знаю, все атеисты снесли.
Застряла• 20 февраля в 23:27
Ответ дляОце потужно
мне что то армейское , солдатское слышится
Сусановна• 20 февраля в 23:47
Ответ дляМіряно-переміряно
Кстати, а че их стали так называть? Это же с какого-то момента началось? Я не помню чтоб лет 20 назад так говорили.
Кого їх? Рігулі це безпардонні неосвічені люди, на порадниці таких теж багато
тянитолкайка• 20 февраля в 23:54
Автор, моя родина теж з Києва і перші 2 роки війни ми прожили в Мукачево, це чудове компактне європейське містечко, де є багато інфраструктури для дітей, нові басейни і спорткомплекси, аквапарк, відремонтована дитяча поліклініка, класні школи, відстані невеликі і майже все доступне пішки або на велосипеді.Для дітей ВПО є безкоштовні курси англійської.До речі з місцевими я спілкувалась більше ніж з ВПО і ми до сих пір вітаємо одне одного з святами і часто на зв´язку. Для мене все Закарпаття дуже привітне і самі найкращі спогади про цю місцевість і про людей.До речі завдяки Закарпаттю я змогла поїздити по ЄС і обрати країну, в яку переїхала далі.
автор спальное место • вчера в 00:02
Ответ дляТріль підпільний
А нащо придбавати ? Там зараз ціни космічні на щось +/-прийнятне
ціни кругом космічні і не думаю, що знизяться
не бачу сенсу платити аренду, якщо можемо купити щось
автор спальное место • вчера в 00:04
Ответ дляХлопаю ресницами
а автор обирає місто за яким критерієм по вашому? безпеки чи як місце розваг?
схоже, що більшість обирає розваги
автор спальное место • вчера в 00:10
Ответ длятянитолкайка
Дякую вам
Хлопаю ресницами• вчера в 11:53
Ответ дляспальное место
Дякую вам
якщо все таки вам важливий розмір міста то можливо Ужгород? Якщо порівнювати Мукачево і Ужгород, то останній більш сучасний і якийсь затишний
автор спальное место • вчера в 16:25
Ответ дляХлопаю ресницами
Для мене взагалі краще свій будинок і за містом)
А от для дітей так, краще велике місто, бо народилися і виросли в Києві, звикли вже.
Навесні проїдемося по Закарпаттю і подивимося на все особисто.
Хлопаю ресницами• вчера в 18:46
Ответ дляспальное место
можливо тоді ще розгляньте Франківськ? Мої особисті враження, я би обрала Ужгород, Франківськ або Луцьк, Рівне. Правда в Рівному зараз ціни на нерухомість дикі просто. Ці всі міста і сучасні, і затишні. Приватного сектору вистачає, можна будинок купити.
автор спальное место • вчера в 22:13
Ответ дляХлопаю ресницами
Ми спочатку і думали за Франківськ, але потім вирішили може подалі треба, то почали дивитися і Закарпатську область
сама себе прекрасная• сегодня в 04:14
Ответ длямиссДавеча
Прям так за всех расписываться - это признак недалекости, как и ваше мракобесие с крестами
сама себе прекрасная• сегодня в 04:16
Ответ дляЗастряла
Понятно, что польская, венгерская, румынская или ещё какая-то, потому что своего ничего нет
миссДавеча• сегодня в 07:55
Ответ длясама себе прекрасная
Прям так за всех расписываться - это признак недалекости, как и Ваше мракобесие с їжею на цвинтарі
сама себе прекрасная• сегодня в 12:50
Ответ длямиссДавеча
Я к этому не имею ни малейшего отношения
миссДавеча• сегодня в 12:52
Ответ длясама себе прекрасная
Я тим більше
Вам чого хвилюватися, не ваш ж хрест