Teonaa• сегодня в 10:47

Дооообрий ранок. Пальто і взуття

Покажіть будь ласка що зараз носитимуть. Хочу пальто і черевики. Можно і чоботи. Не маю ані смаку, ані уявлення «что тєпєрь носят». Покажіть що у кого в закладках там, чи в скрінах..по сезону тепленьке, що носити от в 0-5 град.
Я 5 років ношу «декретне» - кроси, желетки, пуховики.
автор Teonaa • сегодня в 12:38
Ответ дляАнонимба
Не зрозуміла 🙃
А бордо - ЩО буде ? Яка річ?
Анонимба• сегодня в 12:39
Ответ дляTeonaa
А бордо - ЩО буде ? Яка річ?
Черевики Бордо, водолазка. Сумка ще є. Ще гарно шоколад додати, але мені не дуже личить. Хіба що сумку
автор Teonaa • сегодня в 12:39
Ответ дляАнонимба
Я в штанах палаццо хожу собак годувати і сніг в них розчищаю. Про що ви?
Я теж не зрозуміла
Палаццо навіть «підстрелені» бувають. «Кюлоти» чи як їх
Можна і підмітать ними. А як - не носити ж підстрелені дійсно.
автор Teonaa • сегодня в 12:40
Ответ дляАнонимба
Судячи з відповідей в темі, автор, вам на майданчик треба щось типу роби і взуття таке, як на огород або до свиней в селі ходить😂
Да, як в хлів. І бажано гумове, щоб ще й в навоз свіжий не влізти
Белая и пушистая• сегодня в 12:41
Ответ дляАнонимба
Ну так зараз скрізь таке. Ось потечуть гори снігу на днях, плавать будемо. А ви мабуть в світлій замші будете😂
Я в светлой замше не буду, я буду в остроносиках от дома до авто и до работы/ салона / магазина. А для площадок, прогулок и подобного по лужам и бесконечным кучам грязного снега у меня ecco ботинки и кроссовки.
автор Teonaa • сегодня в 12:42
Ответ дляБелая и пушистая
А что тут думать, в окне вижу эти площадки: тут куча грязного снега, там напаркованные машины. Хотя если автор в Европе, то может там площдка имеет более цивилизованый вид.
Так я це вдягати планую відповідно погоди ж
Не грязно як підсохне все. Пісок як пісок. Інколи гумові ті покриття. Лавки як лавки, поліровані попами щосекундно
Белая и пушистая• сегодня в 12:43
Ответ дляTeonaa
Как подсохнет в таких уже будет жарко. Но я не буду вас переубеждать. Вам хочется быть ’бежевой’ мамой - на здоровье.
Пффф 100%• сегодня в 12:48
Ответ дляTeonaa
Так я не хочу підбори. Вже ж втретє кажу. Черевики хочу.
Осьо ж. Наче це ну вітровка, і не кроси.
На мвйданчик норм. Я вже в пісочниці не сиджу. Каву п‘ю на лавці
Это тренд 10 летней давности. Вам пытаются объснить что современные тренды это как раз остроносые ботиночки на тонком каблуке. Или как варианты с ковбойским каблуком скошенным. А они не очень для площадок.
ніколи такого не було• сегодня в 12:49
Ответ дляАнонимба
В цих кольорах бомбери схожі на робу
Зачем Вы мне навязываете своё мнение? Я видела молодых девушек в таких бомберах-никто как рабочий не выглядел
Без образів• сегодня в 12:50
Ответ дляTeonaa
Нема образа жизні. Буду гарна ходити на майданчик, в садочок.
Просто.
Весна. Не хочу кросовки і желетки
Это декретное. Мне тогда тоже хотелось женственности, накупила платьев, которые позже продала. Джинсы и удобная обувь и вперед на работу - оказалось самое то.
автор Teonaa • сегодня в 12:52
Ответ дляПффф 100%
Ааа. Поняла. Ну я і не прошу трендове новітнє. Таке яке і гарне, і відповідає моїм «променадам»
Та і азагалі, я ж буваю в трц. Чоловік гуляти зве виїздити десь. Зустрічі з друзями там різні. У мене ж нічогісінько нема.
Весняне прям майже літнє - ще є (такі шерстяні плотні рубашки типу, різні), але взуття нема тотально
Просто купити. Але підбори-трендове - це другорядно. А перше - це підхожящє на основні «маршрути»
Туся муся• сегодня в 12:53
Ответ дляTeonaa
Так а чого «підбори» і «довге». Мені ж просто: не спортивне. Гарне.
Де я писала про підбори?)

Я писала-ви цього носити не будете)
Я теж була у декретній відпустці, і кажу вам з досвіду) одягнете пару разів оту коротку спідницю... І зрозумієте, що це точно не на майданчик))😆😆😆
автор Teonaa • сегодня в 12:55
Ответ дляТуся муся
Де я писала про підбори?)

Я писала-ви цього носити не будете)
Ну купити треба все рівно. Не зайде на майданчик, то буде на походи по кафешкам трц хоч щось
Туся муся• сегодня в 12:55
Ответ дляАнонимба
До чого тут роба.
Прямі джинси, кросівки, стьогана куртка. Це самий універсальний одяг на майданчик.
Ну просто цікаво, як пані в короткому світлому пальті візьме , наприклад, на руки дитину в брудному взутті)
Белая и пушистая• сегодня в 12:56
Ответ дляTeonaa
Давайте прямо, вы засиделись в декрете потому вас тянет разбавить декретный гардероб. Но будьте честны с собой, что если вам некуда носить НЕ декретный гардероб, то лучше обновить текущий, но более подходящими вашему образу жизни вещами. Те же кроссовки и кеды будут более уместны в вашем гардеробе. Потому что к пальто и ботинкам окажется еще нужна сумочка, в которую кроме телефона не влазит детский компотик и пачка салфеток.
Туся муся• сегодня в 12:58
Ответ дляTeonaa
Часто ходите на кафешкам і трц?)

Але ви купіть, звісно.
Спробуйте в короткій спідниці на майданчик сходити, і там нагнутися до дитини в пісочниці)
А потім зайдіть в магазин, купіть продуктів, і в одній руці дитина, в другій пакет, в ще та клята спідниця))
Чисте задоволення
Пффф 100%• сегодня в 13:00
Ответ дляTeonaa
Обувь подбирается под одежду. Одежда под образ жизни и мероприятие. Если ваш стиль кежуал соберите себе гардероб из 5-6 трендовых вещей. Добавите к нему пару вещей и обувь на выход. К тому же кожаному бомберу можно добавить длинное теплое платье. Или короткое пальто-пиджак (если уже сильно хочется) к нему пойдут и джинсы и брюки и длинная юбка. Вам надо насмотреться трендов чтобы вообще понять из чего выбрать. И накидать некое подобие капсулы.
Анонимба• сегодня в 13:03
Ответ дляТуся муся
До чого тут роба.
Я гуляла в різному одязі і взутті на майданчику. Тому з вами погодитися не можу
Туся муся• сегодня в 13:09
Ответ дляАнонимба
І брали на руки дитину в брудному взутті, коли на вас було світле пальто?
Чи може нахилялмся до пісочниці, щоб весь майданчик бачив, що у вас під спідницею? Чи може дуже зручно вести дитину, нести сумку з речами і при цьому бути на підборах?

Ніхто не говорить про робу.
Я говорю про зручний ,функціональний одяг.
из желе я• сегодня в 13:15
Вельми дякую за тему ❤️
Наконец-то что-то приятное, а не вот это вот все
автор Teonaa • 2 часа назад
Ответ дляБелая и пушистая
У мене дитина в садочок уже ходить))) я ж по місцю вибігаю; я забираю її і на каву (ну от холодно ж) в кафешку йдемо, з мамками моїми . Ждам світла.
автор Teonaa • 2 часа назад
Ответ дляТуся муся
Часто ходите на кафешкам і трц?)

Але ви купіть, звісно.
Чисте задоволення
Ну хочу ходити ж в трц і на зустічі. Потерліє, мала в садіку. Ходитиму ж думаю
автор Teonaa • 2 часа назад
Ответ дляПффф 100%
Вот де насмотрєцца. Я ж і хочу
автор Teonaa • 2 часа назад
Ответ дляТуся муся

Ніхто не говорить про робу.
Я короткі доречі не особо і носила. Мені подобається рідко короткі
автор Teonaa • 2 часа назад
Ответ дляиз желе я
Вельми дякую за тему ❤️
Ооо. У мене куча тем про віл, про црб і скору смерть всіх. І про психдиспансер чи хоча б заспокійливі) Це прям сьогодні прогрес.
Мне без сахара• 2 часа назад
Я дуже люблю пальто, на таку погоду як зараз маю чорне з коміром з хутра, в залежності яке убрання і взуття комір здеймую або залишаю. Маю кремове, ніжно рожеве, сіре, ще одне чорне, зо пʼять курток в стилі косуха але різні кольори. З теплішого теж маю таку ж куртку але з хутром. Ну і ще різні більш весняні, там фасони і кольори різняться.
Этожзвяздаяегообожаю• 2 часа назад
Ответ дляБелая и пушистая
А какие у вас ботинки, покажите пожалуйста. Деми или теплые
Туся муся• 1 час назад
Ответ дляTeonaa
В якості прикладу ви навели фото саме із короткими речами.
Для чого, якщо вам таке не подобається?
автор Teonaa • 1 час назад
Ответ дляТуся муся
Для чого, якщо вам таке не подобається?
Яяяя?
Аа, взуття там більшою мірою. В цілому вигляд. Не підбори-пальто в пол типу
Туся муся• 1 час назад
Ответ дляTeonaa
Яяяя?
Я вам вже казала.
Зверніться до джіпіті чи грок
Він підбере вам одяг за потребами і візуалізує
Більше ГРОК рекомендую