Червона рута• 1 час назад
Продаж речей б/в
Дівчата,ви зараз продаєте свої б/в речі?Назбиралося багато речей після зими дітей ,та своїх,хочу виставити ,а тут пишуть що не можна продавати ,треба платити податок.у мене речі не дешеві,також треба продати техніку,телефон.Ви продаєте ?не зрозуміла ситуація.
Бочка порохУ• 1 час назад
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
И снова здравствуйте
Я так розумію, авторське недешеве вже тут показували
Червона рута
• 1 час назад
Ответ дляГладиолус
а що саме не зрозуміло? Будьте готові заплатити податок на прибуток.
Який прибуток?це вживані речі.
Бочка порохУ• 1 час назад
Ответ дляЧервона рута
Який прибуток?це вживані речі.
Прибуток, це те, що зайде вам на карту
Червона рута
• 1 час назад
Ответ дляхутряна володарка
Виставляйте, продавайте . Але будьте готові заплатити податок
Це точно ,є якийсь ліміт?
хутряна володарка• 1 час назад
Ответ дляЧервона рута
Який прибуток?це вживані речі.
От такий прикол
Червона рута
• 1 час назад
Ответ дляБочка порохУ
Прибуток, це те, що зайде вам на карту
Хороший прибуток.великий бізнес)
хутряна володарка• 1 час назад
Ответ дляЧервона рута
Це точно ,є якийсь ліміт?
Є, але якщо це речі б/в і то не прада лімітованої версії за тисячупятсот мільйонів - податкова не зацікавиться
Единорог_помог• 1 час назад
Вы как-то много ожидаете))) вы те вещи будете продавать годами, настолько редкие и мелкие продажи, что никто вас трогать не будет в налоговой
Бочка порохУ• 1 час назад
Ответ дляЧервона рута
Хороший прибуток.великий бізнес)
Так і у вас же речі дорогі.
Мабуть зимові пуховики по 800 баксів, які за зиму вже зносилися. Да?
Ні за холодну воду• 1 час назад
І продаю, і купую, і ще маю нелегальний дохід, і всім пофіг.
Ще в жодній темі ніхто не показав лист з родаткової з кабінету платника податків. Або невідомо який док з принтера, або ’ой, я його викинула’. При тому, що всі паперові листи дублюються в кабінеті.
палка-копалка• 1 час назад
Ничего не продается. У меня во всяком случае. Даже новое детское с бирками, которое отдали родственники, даже за 60 грн. никому не интересно.
Много людей выехало, с детьми в т.ч. Плюс сильно подорожала почта
Ні за холодну воду• 1 час назад
Ответ дляБочка порохУ
Прибуток, це те, що зайде вам на карту
Не грає ролі в даній темі, але дохід і приьуток різні речі між іншим
Коли мовчу- приємна жінка• 1 час назад
Ответ дляБочка порохУ
Тут стабільно ця тема, де авторки прикидаються дурненькими
Червона рута
• 1 час назад
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
В чому дурість ,я просто читаю теми,не знаю вірити чи ні.
Полонянка SexShop-а!• 1 час назад
Ответ дляЧервона рута
Який прибуток?це вживані речі.
А ви продавши їх хіба не отримає е прибуток?
Червона рута
• 1 час назад
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Який прибуток ,це ж вживані речі.?
Полонянка SexShop-а!• 1 час назад
Ответ дляЧервона рута
Читати потрібно нормативні акти, а не теми
Полонянка SexShop-а!• 1 час назад
Ответ дляЧервона рута
Який прибуток ,це ж вживані речі.?
І? Коли ви їх продасте, в хіба не отримаєте прибуток?
Бочка порохУ• 1 час назад
Ответ дляНі за холодну воду
Дякую, я в курсі про ці обидва терміни.
А отже, якщо при продажі куртки, штанів і ковзанів автор не сплатить податки, то це прибуток.
Червона рута
• 1 час назад
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Де їх читати?на сайті податкової пишуть ,що вживані речі їх не цікавлять.А тут листи всім приходять .
Полонянка SexShop-а!• 1 час назад
Ответ дляЧервона рута
Прямо так і написано на офіційному сайті: ’Вживані речі нас не цікавлять?’
Червона рута
• 1 час назад
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Так
Червона рута
• 1 час назад
Ответ дляСкользкая
От вам і відповідь вірна
Я це розумію,але пишуть що за маленький суми приходять листи сплатити податок.
Скользкая• 1 час назад
Ответ дляЧервона рута
Ой тут пишуть багато,не думайте що все правда