кураГАЛЯ• сегодня в 19:26

Ну вигнала я батька, як ви і радили. Він шлявся, пив в молодості, покинув нас

а це знайшов мене,побачив онуків.Його полюбовниця померла,а її діти виперли його с рябою торбою за плечима.Він мені чужий,але жалко.І що люди скажуть.А в дворі на лавочці сидить і плаче зараз.Сусіди в шоці,однокласники дітей в будинку,школа поряд.Весь район греміти буде.Батько хропе на всю квартиру.У нас дві кімнати,хруж смєжні і нас четверо,а він п´ятий.Що робити-не знаю.Замерзне на тій лавочці і мусорка у дворі і всі вікна на ту мусорку.Він там буде жити
Анонимба• сегодня в 19:27
На мороз вигнала?
автор кураГАЛЯ • сегодня в 19:27
Це якийсь фільм жахів-драма.Мені здається,що я сплю
Козяка-маляка• сегодня в 19:28
Весь район? Та завтра выпуск будет Говорить Украина, вся страна узнает
Просто каралева• сегодня в 19:28
Это в продолжение вчерашней темы? Там же мать была
ЗдесяЯ• сегодня в 19:28
як ви могли ,я вас клюю
Дадосвидания• сегодня в 19:28
Ой, що люди скажуть
автор кураГАЛЯ • сегодня в 19:28
Я не знаю ,що робить і як поступить.Моральна сторона,етична,дітям приклад який..А що люди скажуть завтра
ЗдесяЯ• сегодня в 19:28
а бідні діти ...що їм за це в школі скажуть
ЗдесяЯ• сегодня в 19:29
а сусіди будуть про вас казати погані речі і пальцем тицяти
Дадосвидания• сегодня в 19:29
Ответ длякураГАЛЯ
Толсто. Надо было паузу хоть в пару дней выждать. А вы сразу спалились.
Бідося• сегодня в 19:30
Пускай плачет , хоть сдохнет на той скамейке . Вам то что? Он сам не отец . Он просто слил в вашу маму
ЗдесяЯ• сегодня в 19:30
як тим діточкам на вулицю тепер вийти ,ой горе то яке .Це ж всі батьки своїм дітям скажуть чий де дід і що почнецця
Бідося• сегодня в 19:31
Ответ длякураГАЛЯ
Объясните детям что он вас бросил с мамой и сейчас расплачивается
Коко На Страже• сегодня в 19:36
Мені цікаво, а як виганяли? Як виглядає цей процес?
Пані з калабані• сегодня в 19:36
Заплакала вона і знов фіалка розцвіла
Просто каралева• сегодня в 19:38
Ответ дляБідося
Да судя по этой теме, лучше бы не сливал
Ло Шарик• сегодня в 19:38
О, а вчора мачуха жива була, і все майно до рук прибрала...
ЗдесяЯ• сегодня в 19:39
Ответ дляЛо Шарик
ну померла ,доба вже пройшла то
бумеранг прилетів просто швидко
Ло Шарик• сегодня в 19:39
Ответ дляЗдесяЯ
ну померла ,доба вже пройшла то
бумеранг прилетів просто швидко
Так, все так швидко закрутилось)))
Алина-1240• сегодня в 19:40
Снять комнату ему в общаге
Карапулька• сегодня в 19:41
Ответ дляАлина-1240
Снять комнату ему в общаге
обойдется
Алина-1240• сегодня в 19:42
Ответ дляКарапулька
обойдется
Я б лично сняла комнату, купила по мешку ячки, вермишели и картошки, баклажку олии и хватит с него
Карапулька• сегодня в 19:42
Ответ дляАлина-1240
та не будет алкаш ту ячку жрать. поменяет на бутылку и на следующий день опять припрется, типа голодный
Алина-1240• сегодня в 19:43
Ответ дляКарапулька
Его проблемы. Не будет, то хай воду пьет🤣
Весёлая морковка• сегодня в 19:48
А чому батько приходив?
Дівчина Бобула• сегодня в 19:52
Ответ длякураГАЛЯ
Дай бог , чтобы в этих людей ракета завтра не прилетела

Так что их мнение вас не должно интересовать
Почемучечка• сегодня в 19:52
Ответ длякураГАЛЯ
ой, так у минулій темі квартира була його, то як з неї його виперли діти 🐏
sur_sur• сегодня в 19:52
Ответ дляЛо Шарик
Так, все так швидко закрутилось)))
І усі деталі з минулої теми, хоча б щось новеньке автор додала. Ну, не могло все піти чітко за сценарієм, завжди з´являється щось непередбачуване.
После 18• сегодня в 19:58
Ответ дляКозяка-маляка
Завтра? Ха! По CNN уже прямая трансляция..
Прокачую сідниці• сегодня в 20:00
Бляха-муха... Якщо це правда, мені вас шкода (( попередню тему вашу читала днями.