Мошей ницца• 2 часа назад

План надійний, як швейцарські труси

Створюємо тік ток акаунт, куди кожен день викладаєм ролики, типу смішні нарізки з тваринами, такі ролики набирають багато переглядів, і в кожен ролик додаємо заклик до дії, типу зайдіть в біо каналу, там знайдете цікаві товари для тварин, в біо додаємо партнерські посилання з амазону чи інших партнерок (афілейт маркетинг), де з кожного купленого товару буде нам капати %. Так як такі ролики вірусні, легко можна набрати 5-10 мільйонів переглядів в місяць, з яких 1-2% шось зайде та купить по наших партнерських посиланнях. Як результат, нічого особливо не роблячи заробляєм по 3-5 тисяч доларів на місяць, купляєм самі дорогі вібратори і запихаєм собі всюди, попередньо включивши їх на максимальну потужність. Кайфуєм :)
Шопингмонстр• 2 часа назад
Я арбитран.И вы меня повеселили.Смотрите глубже - счас уже генерят ИИ моделей и зарабатывают.Вот так вот.
Шопингмонстр• 2 часа назад
Эх,если бы можно было,показала бы вам какую рекламу на себя захуяр....ла,но нельзя.Буду завтра шокировать Днепр,Киев и Одессу и Тай
Тишком нишком• 2 часа назад
Ни разу ещё ни один ролик не привел меня к покупке чего-либо
Шопингмонстр• 2 часа назад
Ответ дляТишком нишком
Ну это вас,вам надо знать и уметь,как делать всё правильно
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
Ага вирусные ролики, миллионы просмотров, помечтайте
неДодекаэдр• 2 часа назад
Ответ дляТишком нишком
А я купила курсы по йоге. Два года назад.
Тишком нишком• 1 час назад
Ответ длянеДодекаэдр
Наверно ещё и не занимались ей
Ду да ду да ду• 1 час назад
Ніколи не «читаю опісаніє ніже» і не переходжу по посиланням. Мене ці заклики відштовхують, блокую такий контент
Помидорина• 1 час назад
Удалила тик ток и инсту.
неДодекаэдр• 1 час назад
Ответ дляТишком нишком
Наверно ещё и не занимались ей
Занималась конечно. Проблемы со здоровьем были ужасные. Потом доугие курсы у этой же тренерши купила. Проблемы решила- забросила
неДодекаэдр• 1 час назад
Кстати у меня нет тиктока и никогда не было
Нога на ногу• 1 час назад
часы, а не трусы
Нога на ногу• 1 час назад
Ответ длянеДодекаэдр
я вообще тут узнала что такое тик-ток. Не загружала и не буду, помойка для людей з низчайшим iq