Печенюшка• 22 февраля в 11:34

Як у ваших дітей проходив/проходить перехідний вік?

Я готова повішатися на люстрі! Усе не так! Не таким тоном його прошу щось зробити, порушую його права, спецом драконить сестру ітд. Наука зійшла на 0. З гаджетів нагнати не можу. Хлопець, 14 років. Такий не був!
Наша взяла• 22 февраля в 19:15
Ответ дляMs. Скромность
Сумнівна стратегія, дуже
А ви спробуйте, на моїх діє чудово.
Всі кажуть, які виховані діти!
Гаджети відбирати не можна, це дійсно порушення прав.
А за інтернет платять батьки, його можна вимикати ;)
Це для них найгірше покарання.

Гроші теж давати необов´язково.
Нехай вивчає, що батьки йому повинні. Там кишенькові гроші не вказані.

дама_из_декрета• 22 февраля в 19:48
В старшого сина- не бачила й не чула, трохи там щось хамив та й все, молодша ж за них двох відривається зараз- кожен день як останній- війна за кожне слово і кожен рух 🙈 - попросиш щось допомогти то дуже пошкодуєш, перебалакуватися з нею безперспективно, бо потім відходити доведеться довго, легше погодитись))
Вітаміни косметика• 22 февраля в 19:57
два рази вліпила триндюлей ( до цього не била ніколи)це було років 13 -14 дала зрозуміти що рота треба прикривати - допомогло. Зараз може і жалкую, але що зроблено то зроблено- війна усі на нервах

Но в нас і тато бере участь у вихованні - дав зрозуміти що мама погана чи хороша, а поважати треба.Звісно тато триндюлей не давав.
.Зараз 16 майже ідеальний підліток - в кімнаті майже чисто- митися миється- вчитися вчиться. В ігри на компі грає ночами...Огризатися іноді огризається
Ms. Искренность• 22 февраля в 20:28
Ответ дляПеченюшка
Знала і знаю. Він в мене поначитувався якихось своїх прав ітд.
1) в кімнаті срач, прошу прибрати, а у відповідь : це моя кімната, мене все влаштовує!
2) прошу лишити комп в зайнятися уроками, у відповідь: куплений за мої гроші (з дн) ти не маєш права мене обмежувати в моїх правах.
3) сімейне свято, сів за стіл в капюшоні, попросили зняти, у відповідь: не дивіться на мене, шо хочу те і роблю.
І так можна ше міліон прикладів навести!
Ну блін, мені 42, але ви б і мене вибісили
Cat88• 22 февраля в 20:45
А в 12 может быть уже этот переходной возраст ?
Хотя мой сын уже с роддома трепал нервы …. Я уже просто вечерами плачу
Дама-мадама• 22 февраля в 21:22
Тяжело проходит, уже 17 лет. Но уже легче, потому что я забила. Ленивый, безответственный , в этом году поступать, ничего не делает. Мы ему кучу занятий оплачиваем, он не хочет ничего делать. Очень обидно.
Всех в сад• 22 февраля в 21:42
12,5 лет,девочка,то же самое,до 11 лет был нормальный ребенок
Всех в сад• 22 февраля в 21:53
Ответ дляА що таке?
Міняйте тон. Вчіть сестру не лізти та інше. Часи змінюються. Утримати авторитет можна, але вже не тому що ’ я мама’, ’ я старша’ . Його вже потрібно заслужити.
Что это за бред.Мы тоже в свое время проходили подростковый период,огрызались и хамили,но в рамках дозволенного,и родители все равно были авторитетом,и уроки учили..прямо он или она подросток,и это причина заслуживать у него авторитет..
Бесконечность-не предел• 22 февраля в 22:10
Автор, все также . 13 лет пацану, игры, учеба фу, младшего вечно задирает. Сегодня пошел седьмой день как не моется . Перепады настроения, сам говорит устал от перепадов. Как-то так....

Всех в сад• 22 февраля в 22:12
Ответ дляІстеріомама
Вам хоть так теперь не обидно. А когда сама была правильной и подростковый возраст прошел где-то рядом, то нам не понять вот этого всего((
Вот и я также.Я понимаю,тяжело,война,денег в семье стало меньше,а проблем больше.Ну так и в нашем подростковом возрасте была куча проблем,союз развалился,тоже безденежье,непонимание полное,что дальше.Я своих родителей только по ночам и в выходные видела,бедность была такая одни штаны,одни сапоги,на помаду и тушь копили,и тоже хотелось и выглядеть ,и на море,бесилась внутри себя,что ездили на огород по выходным,чтоб вырастить овощи и фрукты на даче.Но родителей я уважала и жалела,и понимала,что придется поступать самой,значит надо учиться.А сейчас тикток головного мозга,у кого есть предрасположенность,так по мозгам им бьют эти рилсы,неформалов,аниме и прочее лайно,а что делать ,непонятно
13чудоСВЕТА• 22 февраля в 22:16
Ответ дляВсех в сад
Тоже так думаю. У меня было двое штанов, два свитера, три футболки и одна рубашка в 17 лет. Мне даже в голову не пришло идти с претензиями к маме что я такая бедная и нужно больше вещей. У моей дочери в шкафу нет свободного места, в месяц тратит около 20 тыс только на свои хотелки и она бедная несчастная без одежды и нужного минимума в своих потребностях. То что я сама плачу за съем и содержу двоих детей, так это не важно. Плохо стараюсь
Всех в сад• 22 февраля в 22:20
Ответ дляСонечко
Деякі їхні бзіки треба просто пережити, а не ’вдінься, як людина!’, ’ану пострижись, на кого ти похожий, чучело ти’ і тд. Десь і дійсно можна змовчати, бо вони аж наче ждуть цього протесту. Я працюю з підлітками, один є з дуже довгим волоссям і манікюром і видно, що звик, що його тюкають за це, уже наче і готовий до протесту чи закритися знову, а я абсолютно спокійно з ним спілкувалася, на рівних, як і має бути - і він прямо розквітнув, ми знайшли спільну мову. Інший постійно в капюшоні, мама дзвонила попереджала, що це завжди так, вибачалася, що почнеться істерика, якщо пристати до нього через той капюшон. Я просто не звертала на це уваги, як наче все норм - і дійсно дитина розслабилась і працює добре, ніщо нам не заважає. По суті, це такі деталі насправді, вони не варті того, щоб аж так іти на принцип чи підвищувати голос. Те, що стосується навчання, безпеки - тут так, треба тримати планку, але знову-таки домовлятися спокійно, не принижувати, не тиснути, а знайти правильні слова, домовлятися на рівних, бо він особистість (а тим більше, вашого тригерить зазіхання на його свободи і ваше неприйняття його як особистості). 1 і 3 пункт з вами описаного дійсно не аж такий доленосний, щоб роздувати проблему і затівати сварку,як на мене.
С чужими так легко,чужие грязные,вонючие и лохматые не раздражают,и пофиг,как они потом закончат.Со своим по другому
Всех в сад• 22 февраля в 22:24
Ответ дляЯ пані прохана...
Це було риторичне питання.
Іншої відповіді я й не очікувала. Звісно, всі матусі в своєму підлітковому віці хотіли вчитися, ні про що крім навчання не думали. Саме так і було
Может и не сильно хотели,но понимали,что надо
Всех в сад• 22 февраля в 22:26
Ответ дляКрижана бурулька
Ви розумієте, це не те, щоб страх отримати двійку. Я навіть не думала про те. Просто вчилась. Ми не знали, як по іншому.
Мої 14 років — це 95 рік.

Зараз у дітей набагато краще та різноманітніше життя.
💯
Сонечко• 22 февраля в 22:35
Ответ дляВсех в сад
Ну не гнобить же дитину - це ж все рівно нічого не дасть конструктивного. Чи люди думають, якщо сильніше накричати, то він такий: ’о, точно, вона ж авторитет, буду її поважати тепер!’ Так не працює
Всех в сад• 22 февраля в 22:38
Ответ дляСонечко
А как работает?гладить по голове, поощрять?разводить демократию?вот это точно не работает.Они тогда просто считают родителей слабаками и все.
Сонечко• 22 февраля в 22:40
Ответ дляВсех в сад
Знайти золоту середину
ЛижТолько• 22 февраля в 22:43
В принципі все ок. Доньці 15 років, нормальні з нею відносини.
Всех в сад• 22 февраля в 22:48
Ответ дляСонечко
Знайти золоту середину
Уточните,что вы имеете в виду?

Сонечко• 22 февраля в 22:51
Ответ дляВсех в сад
Уточните,что вы имеете в виду?
І не затюкувать дитину, і не служити їй
Всех в сад• 22 февраля в 23:01
Ответ дляСонечко
І не затюкувать дитину, і не служити їй
Это все слова ни о чем.Вот пример:дочка не хочет мыть голову и чистить зубы,вообще в принципе,ей это не интересно.Я говорю,а что в школе скажут.Ей плевать.Что в этой ситуации значит,и не затюкивать ,и не служить?
Грабля• 22 февраля в 23:22
Моєму 16. Палить з 11. Раніше шукав собі пригод, кілька разів довелося спілкуватися із пдн щодо нього, але зараз, на щастя, в нього дівка, і трохи менше лазить де зря. Правда, вчора бачила тест на вагітність в його на столі, правда, з однією смужкою. Відповів, ’то в неї дах їде, і їй постійно вважається, що вона вагітна’. Їй 15, 9 клас, вчиться в вечірній школі, бо тупа, як пробка.
Ну а так все зашибісь. Моя надія і опора. Як щось треба - завжди допоможе, ізде зі мною, куди мені треба, із малими дітьми допомагає. Я із чоловіком, наприклад, боюся їхати лаятися до квартирантів, а із ним - ні. Дуже розумний, по життю розумний. Наприклад, я можу щось купити, розвернутися і попертися з магазину, а як з ним купляємо, він все скаже йому перевірити, щоб не був брак, і тд.

Із друзями вже ганяють на машинах, ментам платять, як зупиняють. Одного разу потрапив в участок, але тоді за кермом був не він, то ж його відпустили, а другові влетіло, батьки приїжджали, і машину евакуатор забрав. Влітку було діло, стирив мої ключи, і вночі возив свою кохану нічним містом. Треба ключи десь ховати, до речі. А так - цяцечка мій синочок, просто дорослий не за віком, він в мене найкращий
А що таке?• 22 февраля в 23:26
Ответ дляВсех в сад
А вы двиньте ее с размаху, ну чтоб не смела вам возражать. Ведь именно на этом и держалось ваше ’уважение’ к родителям.
Вакцениро Вона• 22 февраля в 23:30
Ответ дляПеченюшка
Тю.
Комната твоя, а квартира моя и я хочу чтобы в ней не воняло из-за твоей комнаты.
Комп твой а свет и инет мой. Отключить. Пусть сидит пялится в экран чёрный.
А где ваш папаша?
Вакцениро Вона• 22 февраля в 23:32
Ответ дляМагиня
Донька 13 років. Тривожно депресивний розлад, окр, істеричний тип реагування на рівні хвороби, анорексія((
Извините,а какие симптомы были?. Особенно анорексия интересует. Я со своей воюю пока из-за еды. Не знаю, может уже тоже к психиатру пора((
Всех в сад• 22 февраля в 23:41
Ответ дляА що таке?
Нет,не на этом.А на осознании,что это мои любимые и родные люди.И я никогда не доводила градус конфликта именно потому,что мне не хотелось,чтоб меня били.Мне вот просто интересно,а какой метод применять,если игнор,блокировка интернета не помогает?типа,ладно, Саня,живи тогда,как хочешь?и кстати да,битьё довольно неплохо помагало многим моим одноклассникам прийти в себя
кураГАЛЯ• 22 февраля в 23:44
Ответ дляMs. Анонимная
Ужас, то украинские дети культурные ещё
Наші багато матюкаються, але коли бачать дорослих то в основному типу соромляться дуже сильно хвмськи поводитись.
А цим по цимбалах.
Анонім-ка• 23 февраля в 01:53
Ответ дляВсех в сад
Ви якого року? Як про мене написали - і про одяг, і одні чоботи (не такі, які хочеш, а які куплять), і про те, що на помаду накопичували, і увесь вільний час - на городі, в землі, здається, не було такої роботи на городі, яку б не робили… і на море рік складали, щоб поїхати в Очаків, зняти кімнату або якийсь курятник, де туалет на вулиці та душ на вулиці… і дійсно, в думках не було, щоб батькам дорікати. Памʼятаю, як зашиті капронки під штани носили, як пакетик чаю на дві кружки заварювати, як бритвою (?) знімали катишки з одягу, тих же теплих колготок чи светрів, щоб цих катишків не було. Добре, що в сучасних дітей багато чого є. Шкода, що не все цінують.
Анонім-ка• 23 февраля в 01:56
Ответ дляГрабля

Вибачте, що питаю. В якій професії бачить себе в майбутньому ваша дитина? Як навчається? Що буде робити, якщо дівчина завагітніє? 15 років нареченій якось ранувато.
Грабля• 23 февраля в 07:16
Ответ дляАнонім-ка
Вчиться на автомеханіка, ще рік залишилося вчитися. Навчається дуже погано, навчання йому нецікаве, тим більше зараз шкільні предмети, які він ненавидить. Якщо завагітніє - буде одружуватися і підробляти, куди ж подінеться. Він її кохає. У її батьків 2 квартири, ось і відправимо їх в одну З. Бо в нас родина багатодітна, в нас нікуди. Мій чоловік начальник, якщо що влаштує його на підприємство до себе. Правда, це тільки з 18ти. Але ж вона сьогодні і не вагітна ще, як виявилося, а там ще майже рік чекати, доки народить. Думаю, до його 18 якось дотягнуть.