Печенюшка• вчера в 11:34

Як у ваших дітей проходив/проходить перехідний вік?

Я готова повішатися на люстрі! Усе не так! Не таким тоном його прошу щось зробити, порушую його права, спецом драконить сестру ітд. Наука зійшла на 0. З гаджетів нагнати не можу. Хлопець, 14 років. Такий не був!
Луноликая Вика• сегодня в 08:39
Ответ дляПрибираю щодня
Конечно. У меня не дочка, но у подружек девочки 12 лет , пользуются всем. Постоянно дарю всякие приколы , блеск для губ , кисти, косметичку. Выбираю нежные цвета. А то помню себя в этом возрасте голубые тени, черные стрелки, тональный крем на губах обведенный коричневым карандашом...
Я думала это только у меня так.
Прибираю щодня• сегодня в 08:40
Ответ дляЛуноликая Вика
Я думала это только у меня так.
Нет не только у Вас
Луноликая Вика• сегодня в 08:41
Ответ дляПрибираю щодня
Нет не только у Вас
Просто у её папы предвзятое отношение к тем ,кто красится. И постоянно этим носом тыкает. Я тоже крашусь и без макияжа ,например ,на работу не хожу. Но вот это постоянно....малюешся достало слышать.
Прибираю щодня• сегодня в 08:49
Ответ дляЛуноликая Вика
Возраст такой нежный, не испортить бы все. Отношение папы к дочке очень многое значит, как он к ней относится так она будет позволять относится к себе другим мужчинам, от него зависит эта планка.

Объясняйте что все девочки в этом возрасте начинают красится. Я смотрю есть такие кто с ногтями и губами, вот это перебор уже.
Луноликая Вика• сегодня в 08:51
Ответ дляПрибираю щодня

Та он меня иногда пылесосит, что я тоналкой крашусь. Только мне фиолетово. Я надеваю ,,виртуальные наушники’ .
Прибираю щодня• сегодня в 08:55
Ответ дляЛуноликая Вика
Не люблю деспотичных , авторитарных людей, самодурство одним словом, жить с такими сложно, и что печально характер с годами становится только хуже.
Бжоли-бандерівці• сегодня в 09:49
дякую, що всі ділитесь ’враженнями’, бо я завжди думаю, що то тільки в мене такий капець. Сину 15 років, розумний, але ЛІНЬ - страшна сила, в навчанні гойдалки, оцінки від 1 до 12, ніяк не може оприділитись з ким дружити в школі. Деколи може відкрити рота до мене (живу сама з дітьми), але загалом хороша дитина, справедливий, інколи слухає мене))) Але коли якийсь трабл вдома, завжди допоможе, бо бачить, що я не справляюсь. Під час всіх наших поїздок - він штурман, автомеханік і радар) Розумію, що це пройде, але нерви не металеві....
Всех в сад• сегодня в 11:56
Ответ дляАнонім-ка
Ви якого року? Як про мене написали - і про одяг, і одні чоботи (не такі, які хочеш, а які куплять), і про те, що на помаду накопичували, і увесь вільний час - на городі, в землі, здається, не було такої роботи на городі, яку б не робили… і на море рік складали, щоб поїхати в Очаків, зняти кімнату або якийсь курятник, де туалет на вулиці та душ на вулиці… і дійсно, в думках не було, щоб батькам дорікати. Памʼятаю, як зашиті капронки під штани носили, як пакетик чаю на дві кружки заварювати, як бритвою (?) знімали катишки з одягу, тих же теплих колготок чи светрів, щоб цих катишків не було. Добре, що в сучасних дітей багато чого є. Шкода, що не все цінують.