НеГолосую• 22 февраля в 11:41
Хто вчився на фармацевта чи асистента, до вас питання
Вітаю! Підскажіть, де можна навчатись заочно , щоб було дистанційне навчання і меньше відволікань вдень. Я працюю і хочу навчатись, вже маю молодшого спеціаліста але на данний момент потрібна фарм освіта ..
Корсет_на_шурупах• 22 февраля в 11:44
Так на фармацевта заочно ж можна навчатись. Запоріжський, харківський універитети.
Братья Капли• 22 февраля в 11:51
Я училась заочно в Запорожском медунивере, только на сессию нужно было приезжать 2 раза в год, как сейчас не знаю