бифидобактерияЖоржик• сегодня в 18:02

Манжаро?

Як дістати людині без цукрового діабету?
Із ціллю схуднення ,вага 80 кілограм
люблю_тортики• сегодня в 18:23
Ответ дляМишка-шалунишка
Шоколад плитками. Кофе со сгущёнкой. Торты говорит не любит. Я их тоже не люблю
Разом їсте чи що ?
Так в раціоні іі розбираєтеся
Света С Приветом• сегодня в 18:23
Я сама розумію що легше жерти що хочеш і мати пілюлю чарівну. Але це в першу чергу не про здоров´я. Тут не треба думати за вагу, треба робити це для здоров´я, маю на увазі харчування і обстеження, а здорова людина має нормальну вагу.
Форс мажор• сегодня в 18:23
Ответ дляСвета С Приветом
Так дело в том, что пилюля не работает без диеты. Просто они не дочитали))
Мишка-шалунишка• сегодня в 18:25
Ответ дляФорс мажор
Так у Вас диабет? А щитовидку проверили?
ПП для здоровых людей работает.
Диабета нет. Житовидка ленивая, но она всегда была такая и в мои 20, и в 30, при этом я бегала по подиуму
Света С Приветом• сегодня в 18:25
Ответ дляФорс мажор
Вона може спрацювати, але на деякий час, бо звички харчові і проблеми зі здоров´ям нікуди не дінуться.
люблю_тортики• сегодня в 18:25
Ответ дляМишка-шалунишка
Я ела 1500. В 40 лет мой организм научился на них поправляться, до того я всегда гремела костями, даже выходя из роддома
Не етичний приклад - але в жодному концтаборі товстих не було
Мишка-шалунишка• сегодня в 18:26
Ответ длялюблю_тортики
Разом їсте чи що ?
Так в раціоні іі розбираєтеся
Она ест при мне,,мы дружим) Я равнодушна к сладкому, не люблю шоколад.
Роздратована шкіра• сегодня в 18:28
Ответ дляЗастряла
тікайте, зараз набіжать вчительки які будуть волати .що це неможна робити і треба жерти на відро менше (хоча в моєму випадку мімо) по темі повно мість забийте в інеті .я саксенду колола до опи 1-1.5 за 3 міс. ваша вага тому що не ім відрами .
Ещё одна уникальная, у которой организм 50 ккал из грамма жира и 40 ккал из грамма белка извлекает, а не 9 и 4 как у всех.
Мишка-шалунишка• сегодня в 18:29
Ответ длялюблю_тортики
Путем проб я выяснила, что не поправляюсь на 1100 (рост 175). В концлагере думаю было меньше. Устраивать себе концлагерь я не хочу.
автор бифидобактерияЖоржик • сегодня в 18:33
Ответ дляФорс мажор
Потом будут лечить отвалившуюся печень)
Ну я приймала від прищів ліки і щей пила нереально багато алкоголю,печінці нічого не сталось як не дивно
Муркошечка• сегодня в 18:39
Ответ дляМишка-шалунишка
А колоть при всех своих ,,поломках,, лекарство готовы?
люблю_тортики• сегодня в 18:39
Ответ длябифидобактерияЖоржик
То сміливо пробуйте ще лікування від косметологів
Муркошечка• сегодня в 18:40
Ответ длялюблю_тортики
Так именно косметологи их распространяют
люблю_тортики• сегодня в 18:41
Ответ дляМуркошечка
Без слів
Але здоровʼя ваше
oksi-71• сегодня в 18:42
я на Монджаро. Вам, с таким весом, точно не нужно. Хотя, смотря какой у вас рост
НетЕщеНаверное• сегодня в 18:43
Ответ дляФорс мажор
Автор, не стоит. Вес у Вас не критичный, достаточно придерживаться диеты, убрать углеводы, больше двигаться.
В крайнем случае проверьтесь на инсулинорезистентность.
В мене теж 80 кг при рості 154 , маю підвищений цукор- 7. Чи потрібно мені щось таке приймати , маржаро чи оземпік? Він і цукор зменшить . Вже в розпачі. Просиділа дома з дітьми , а тепер і пізно десь себе реалізувати , сиджу дома і ніякої мотивації , 52 роки
автор бифидобактерияЖоржик • сегодня в 18:43
Ответ дляoksi-71
Візуально я товста капець
люблю_тортики• сегодня в 18:44
Ответ дляНетЕщеНаверное
Спробуйте ці всі питання задати лікарю а не форуму
Мишка-шалунишка• сегодня в 18:45
Ответ дляМуркошечка
Да. Я не в Украине. Колола оземпик (рецепт дал врач). Вес ушёл, пока держится , чуть больше года, побочек не было
oksi-71• сегодня в 18:46
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Візуально я товста капець
Выписывает любой врач, если ИМТ больше 30.
НетЕщеНаверное• сегодня в 18:49
Ответ длялюблю_тортики
Якби ж ж ті лікарі були дійсно супер спеціалістами . Де їх таких шукати? В мому містечку нема. Ендокринолога мала на увазі , та і сімейна так собі
автор бифидобактерияЖоржик • сегодня в 18:47
Ответ дляoksi-71
В мене 29.7
oksi-71• сегодня в 18:47
Ответ длябифидобактерияЖоржик
В мене 29.7
думаю, что выпишет
автор бифидобактерияЖоржик • сегодня в 18:48
Ответ дляoksi-71
думаю, что выпишет
Це до якого саме лікаря звертатися?
oksi-71• сегодня в 18:48
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Це до якого саме лікаря звертатися?
мне выписывал и эндокринолог и терапевт
автор бифидобактерияЖоржик • сегодня в 18:50
Ответ дляoksi-71
мне выписывал и эндокринолог и терапевт
Це в державній?
oksi-71• сегодня в 18:52
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Це в державній?
в любой. Какая разница? По показаниям Монжаро можно, выписывают
Люблю Украину• сегодня в 18:52
Сьогодні цікавилася схожими препаратами. Ніяк не можу взяти себе в руки.
Щоб скинути 10 кг, треба щотижня колоти їх 3-4 місяці. Тобто, 12-16 ін´єкцій. Ціна однією від 3 тис грн. От і рахуйте ітого. Бачила, що у дівчат за пару тижнів уходить 1,5-2 кг, це 6 тис мінімум. То може краще зашити рота спробувати.
Лепетун• сегодня в 18:57
Боже до ендокринолога сходіть. Може у вас гіпотеріоз (не вистачає гормонів) і через це така ви…
автор бифидобактерияЖоржик • сегодня в 19:07
Ответ дляoksi-71
А до кого краще звернутися спершу?
Терапевт чи ендокринолог?