ОхиИВздохи• вчера в 22:10
Хто читав Буремний перевал?
Вам сподобалось?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Дуже
Норм, нічого особливого
Ні, жах
Тільки не про гроші• вчера в 22:12
Нудно, але краще ніж останній фільм... з фільма я просто ох-ніла.
Нічого вдягти• вчера в 22:15
Ответ дляТільки не про гроші
Це який?
Я тільки за Томом Харді дивилася.
Не зацілована• вчера в 22:24
Ответ дляНічого вдягти
Це який?
Я тільки за Томом Харді дивилася.
З Марго Роббі
Ду да ду да ду• вчера в 22:25
Сейчас читаю. Дошла до истерик Кетрин и как ее муж за нее переживает и как-то не очень.
Директор Пляжу• вчера в 22:31
Книга норм, фильм шлак. Почему все зареванные выходили я так и не догнала
Тепличная• вчера в 22:32
Читала лет в 15-16. Была в недоумении где там подружки нашли любовь, которой все завидуют и восхищаются. Книга атмосферная, немного мрачная. Не скажу, что ужас, но и восторга не поняла. Кэти - инфантилка. Хитклиф - вообще фу. Если бы он реально ее любил, то не обижал бы ее ребенка, а наоборот помогал. За его поступок с собакой я вообще молчу. Гавно, а не мужик. В общем, правильно оценивать мужчин я еще с детства могла). Очень полезный жизненный навык оказался.
ОхиИВздохи
• вчера в 22:49
Ответ дляФенте Фря
Автор а вам сподобалось
Так, дуже. Одна з улюблених. Мене дивує, коли оцінюють з точки зору здорові стосунки не здорові, гарна любов не гарна. Якісна художня література тож не підручник з будування стосунків. Хоча там і повчальні моменти є.
Моя улюблена страшко• сегодня в 02:15
Я так і не зрозуміла, що там може подобатись. Персонажі дурнуваті, їхні вчинки взагалі... Ледве дочитала.