Молчавочка• сегодня в 09:17
Як це називається, і чи треба з цим боротися?
Одразу скажу, що в мене цей стан розвивався потроху. У підлітковому віці я взагалі була грязнуля(. Але зараз... Я не можу пройти мимо пятен, або грязі, кожна річ повинна лежати на своєму місці. Зараз мешкаю у гуртожитку. Загальна кухня, мию пічки за всіма, або кахель біля раковини. Вдома сварюсь, якщо повісили якесь приладдя не на своє місце....
Треба щось робити зі своїм станом?
Молчавочка
• сегодня в 10:20
Ответ дляtereska
Цікаво буде вашій невістці, радісно та не сумно)))
Бажано щоб вони жили на іншому континенті…
Вже одна є. 1 рік. Політ нормальний. Так, я можу приїхати і з її дозволу навести порядок на балконі, або ще десь. Але кожного разу питяю, можна чи ні