Заметили ли вы эффект?
Радостина• сегодня в 09:44
Який ефект ви очікуєте?
Я купувала різні колагени, коли в мене болів кульшовий суглоб. Приймала не лише колаген, а й хондропротектори, робила вправи. Що саме допомогло - я не знаю. Скоріш за все, ось це все і допомогло, тому важко сказати який колаген ефективний, а який ні. Чи взагалі від нього є якийсь ефект.
Радостина• сегодня в 09:45
Щодо цього магазину, то мені він подобається. Беру тут різні добавки, якістю задоволена.
Свій варік• 1 час назад
Брала мамі, ніяк зайвих реакцій не було, без алергії, запаху він не має.
але про результат поки рано, пишуть, що 2-3 місяці має пройти.