грешница кающаяся• Изменено вчера в 18:42

Ви розумієте, що мільйони українців і ціла країна в заручниках ось у цього…

«Це брехня, що в Україні корупції більше, ніж в інших європейських державах. В нас є корупція, але ми з нею боремось, і МИ МОЛОДЦІ»— Зеленський.
Це він сказав буквально сьогодні.
Хтось реально вірить, що з ними можливий мир, а тим більше перемога?
Ви розумієте, що мільйони українців і ціла країна в заручниках ось у цього… «молодця».
Хтось реально ще думає, що вони взмозі адекватно і чесно керувати державою? Або вірять, що вони не ведуть країну до катастрофи?
Корупція, особливо під час війни – це не просто крадіжка, це державна зрада, зрада народу. Це злочини, на крові мільйонів!
Це смерть наших солдатів, які не отримали необхідного спорядження, зброї та інших речей для фронту... або отримали неякісне спорядження.
Це загиблі мирні жителі, які гинуть від ракет, бо гроші на захист неба були вкрадені.
Це люди.. діти, пенсіонери... які мерзнуть без електрики і тепла, бо хтось вкрав мільйони, які мали піти на захист та зміцнення енергетичного сектору. Через що країна знаходиться на межі гуманітарної катастрофи. І влітку ця катастрофа не зникне…через спеку будуть нові виклики: антисанітарія, хвороби і все інше. А потім знову зима…
Це удар по медичних працівниках, які не змогли врятувати пораненого, онкохворого чи іншого пацієнта, бо не вистачало медичного обладнання і ліків... або лікарню, в яку влучила російська ракета (Охматдит), яка так і не була відновлена ​​більше року після атаки, незважаючи на те, що мільйони людей жертвували гроші на її відновлення.
Вкрадені гроші – це волонтери, яких змушені закривати діри в системі, збираючи останні крихти у людей, поки чиновники купують елітну нерухомість та крадуть державні кошти, а також гроші донорів.
Це затяжна війна, бо кожен вкрадений мільйон – це ослаблений тил, ослаблена оборона.
Це непідготовлені укриття, де люди мали б мати змогу втекти від обстрілів, але які так і не були побудовані, незважаючи на виділений на них бюджет.
Це удар по літніх людях, переселенцям та бідних, яким не вистачає ліків, їжі та допомоги, бо фінансування соціальних програм губиться в тіньових схемах і відмиваннях.
Це кожна зламана система, кожна невиконана обіцянка, кожна оборонна прогалина, через яку ворог отримує перевагу.
І кожен, хто виправдовує це, хто пише «вони не знали» або «вони не мали до цього жодного стосунку», виправдовує смерть і страждання всіх цих людей.
Будь-хто, хто закриває очі на корупцію, стає частиною ланцюга, який призводить до загибелі солдатів на передовій та мирних жителів у кожному місті та селі.
Кожен такий коментар, кожна спроба уникнути відповідальності – це удар по тих, хто зараз тримає країну, жертвуючи своїм життям та проливаючи кров за неї.
Кожне «все не так просто», кожне «вони/ чи ВІН - не знали» — це пряма підтримка тих, хто крав з армії, з лікарень, з енергетичного сектору, з дітей, з людей, які віддавали все, що могли.
Той, хто обирає зручну сліпоту замість справедливості, обирає страждання тих, хто не може себе захистити.
Той, хто ставить знайомство, особисту симпатію чи політичну лояльність вище за правду, зраджує тих, хто загинув.
Той, хто обирає мовчання, коли слід говорити, стає захисною стіною не для країни, а для злодіїв, які серед шуму війни продовжують жити розкішним життям, оплаченим чужим болем.
І влада не може «не знати... не нести відповідальності... чи перекладати провину».
Бо неважливо, хто скоїв злочин.
Якщо влада не контролює кожну копійку під час війни, не контролює будівництво укріплень, не контролює будівництво оборонних споруд, на четвертому році війни. Якщо вони постійно перекладають провину на «нижчі рівні влади».
Тоді виникає питання:
Навіщо народу потрібна така влада?! І де починається її відповідальність?
Якщо вона вічно ні в чому не винна і не бере на себе ніякої відповідальністі!
Тільки піариться на досягненнях солдат і народу.
Але якщо якась трагедія, провал.. то завжди шукають винних навколо!
І ніколи не несуть персональну відповідальність за своє управління державою і за свої злочини перед народом і країною!
І вічно перекладає вину на поганих солдатів, які не так тримають фронт.. поганих людей, які не так донатять чи не хочуть вмирати.. поганих партнерів.. погані усі навколо! Але не влада чомусь!
Так, Росія є КОРІНОЮ ПРИЧИНОЮ цієї війни, усього цього терору та жаху. Ніхто не знімає з російських окупантів відповідальності за їхню агресію, воєнні злочини та терор. Вони є відкритим і відомим ворогом.
Але, на жаль, довгий час ми ігнорували та не хотіли бачити внутрішню гниль, яка руйнує та вбиває країну зсередини.
Бо найбільша трагедія цієї війни — не лише зовнішній ворог, а те, що влада в Україні роками вчиться не брати відповідальність, ховається за ширмами комісій, «перевірок», «службових розслідувань», які завжди закінчуються однаково:
ніхто не винен, система «працює», все «під контролем».
А всі перевірки, це просто «замітання слідів»! Бо всі ми розуміємо, коли крадій проводить аудит своїх крадіжок, чи крадіжок своїх друзів, то чекати справедливий результат і чесний- марна трата часу. Подібні аудити повинні проводити незалежні органи, бажано міжнародні.. щоб дійсно виявити факти відмивання і корупції. А коли такі аудити проводять ті кого і звинувачують в корупції, це просто фарс і насмішки над людьми. бо такі аудити, приведуть лише до знищення доказів їх корупції.
Але країна бачить правду.
Бачить, як роками на найвищих щаблях при владі панує культура недоторканності, де чиновник може провалити оборонний контракт, зірвати будівництво укриттів, пройти через гучний скандал — і все одно залишитися на посаді або перейти на іншу, як ні в чому не бувало.
Бачить, як під час війни влада дедалі більше концентрує рішення в руках вузького кола людей, і кожен провал чомусь перетворюється на провину всіх, окрім них самих.
Як кожна критика таврується «атаками», «дестабілізацією», «грою на руку ворогу» — замість того, щоб бути приводом для негайного очищення системи.
Люди бачать, що замість дій суспільству пропонують красиві ролики, постановочні кадри й нескінченні обіцянки, які тануть при першому ж реальному виклику.
Бачить, як рішення, що стосуються безпеки, оборони та мільярдних бюджетів, ухвалюються кулуарно, без прозорості, без контролю, без звітування — так, ніби це не гроші країни, що воює, а чиясь приватна скарбниця.
Українці не заслуговують на ці страждання та знущання!!!
Українці заплатили надто високу ціну, щоб миритися з внутрішньою гниллю. Країна, що воює, не може дозволити собі байдужість.
Не можна перемогти ворога зовні, якщо не боротися з ворогом усередині.
Україна тримається на людях, які щодня жертвують собою, своїм часом, своїми останніми ресурсами.
І саме тому ми не маємо права мовчати, коли хтось перетворює довіру народу на спосіб збагачення.
Це такі ж вбивці народу, як і ті, хто запускає по нам ракети.. просто методи різні. Але всі вийдуть до страждання і гибелі українців.
P.S ось переклад лише частите заголовків статей західних ЗМІ про корупцію, побудову авторитаризму в Україні і концентрації влади в одних руках…
(Стаття 5 Конституції України прямо забороняє узурпацію державної влади. Вона наголошує, що єдиним джерелом влади є народ, а привласнення влади будь-ким карається за законом).
«Гниль, яку більше не прикриє війна».
The Economist про владу України
В Україні монополізується влада.
Критики кажуть, що президентська влада стає надто могутньою та робить помилки.
(The Economist)
Україна тримається завдяки своєму народу, а не команді Зеленського, яка ’загрязла у старих вадах.
(The Economist)
Як захоплення влади Володимиром Зеленським спричинило його найбільшу політичну кризу.
(Finance times)
Мішки з готівкою та золотий туалет: корупційна криза, що охоплює уряд Зеленського.
(Finance Times)
Володимира Зеленського звинуватили у погіршенні авторитарного режиму після антикорупційних рейдів.
(Finance Times)
Політична боротьба в Україні стає запеклою. (The Economist)
Влада в Україні опинилася в руках кількох необраних посадовців
(Economist)
Пояснення корупційного скандалу в Україні: Змова на 100 мільйонів доларів, що розхитує Зеленського..
(POLITICO)
Корупційний скандал у енергетичному секторі України: Міністра юстиції відсторонено від роботи.
(NBC)(скопировано)
nutty• вчера в 18:43
С прозрением
автор грешница кающаяся • вчера в 18:45
Ответ дляnutty
С прозрением
Поздравляю вас с прозрением!
nutty• вчера в 18:46
Ответ длягрешница кающаяся
Поздравляю вас с прозрением!
А я при чем?
автор грешница кающаяся • вчера в 18:47
Ответ дляnutty
А я при чем?
А я при чем? я давно прозрела.
nutty• вчера в 18:47
Ответ длягрешница кающаяся
А я при чем? я давно прозрела.
А пишете чего сейчас, а не в 19м году?
автор грешница кающаяся • вчера в 18:48
Ответ дляnutty
А пишете чего сейчас, а не в 19м году?
когда хочу тогда и пишу .
Rrroxy• вчера в 18:52
Я думала до конца не доскроллю
lilu502• вчера в 18:53
Розуміємо і що далі? Я це розуміла ще до виборів
автор грешница кающаяся • вчера в 19:00
Ответ дляlilu502
Что вам совесть, сердце говорит то и ’далі’.
Brichka_04• вчера в 19:02
Ваши предложения? Кто вам нравится, кого вы отели бы видеть?
lilul990• вчера в 19:05
Шо ви предлагаєте?
gizzaGinora• вчера в 19:08
Клас)

Дякую, відразу ясно кого в бан відправляти

А ви тут між собою спілкуйтеся
Манула• вчера в 19:13
Ответ дляlilul990
Шо ви предлагаєте?
Запізно, нас може врятувати лише якесь диво у вигляді чорного лебідя на расіюшке. Нажаль шансів на це 0,01% ...
автор грешница кающаяся • вчера в 19:14
Это наша сегодняшняя РЕАЛЬНОСТЬ.
oksi-71• вчера в 19:16
Ответ длягрешница кающаяся
Это наша сегодняшняя РЕАЛЬНОСТЬ.
вы ответите на вопросы?

Ваши предложения? Кто вам нравится, кого вы хотели бы видеть?
Nata_69• вчера в 19:17
такой лонгрид я не могу осилить.
Еленнн• вчера в 19:21
Ответ длягрешница кающаяся
Поздравляю вас с прозрением!
Ви,як вставляєте текст, - розбивайте на абзаци . (тупо ж не осилять читати.)
Атланта• вчера в 19:28
Ответ дляМанула
Дело в том, что это выбор без выбора. Если нам удастся более-менее выгодно договориться, то его уже вообще никогда не выгнать из власти. Он тщеславный и очень зависим от аплодисментов и софитов. Он реально верит в свою незаменимость.
А в Украине это так не работает. Ни одному парламенту, ни одному президенту нельзя задерживаться на более, чем один срок. Ко второму сроку им постепенно начинает сносить крышу от всевластия и безнаказанности, одолевает алчность. И не остается иного выхода, кроме как выбрасывать их силой.
Veronika21t• вчера в 19:28
Что будем делать? Как повлиять на этих ворюг? После Майдана, когда их в мусорные контейнеры запихивали, они немного побаивались, а теперь опять распоясались.
Veronika21t• вчера в 19:31
Для начала наши мужчины должны стать свободными от военного рабства, иначе никто не повлияет на власть, одни женщины не могут. А у нас одни мужчины, кого уже схватили, на войне, а другие вынуждены прятаться (и это нормально, пусть воюют военные и военные пенсы, плюс наемники и наши добровольцы, если будут еще).
iroman• вчера в 19:41
Кто молодец? Я молодец!
nutty• вчера в 19:41
Ответ длягрешница кающаяся
когда хочу тогда и пишу .
Вы что-то от себя можете придумать или только мои комменты будете копировать?
sky-labs• вчера в 19:51
Ответ дляАтланта
Тухлые яйца и помидоры от публики помогут вернуть его к реальности, где никто в нем не нуждается?

Яйца себя неплохо зарекомендовали на президентах.
Argesha• вчера в 22:04
Ответ дляVeronika21t
Ну так вони тепер підготувались, усіх військових і усіх мусоров навколо себе поставили, доки відловлений Вася айтішнік поля розміновує. Чом би тут не розпоясаться
автор грешница кающаяся • сегодня в 00:23
На самом деле страшнее всего толпа, которая за чистую монету принимает ложь. Ничего не предлагает, ничего не понимает, лишь повинуется стадному инстинкту и пляшет под дудочку чужих мнений, красиво звучащих и удобоваримых. Они не задумываются ни на йоту о том, что могут в чём-то ошибаться, даже не догадываются, насколько бессмысленно и безвозвратно вредят другим людям. И за свои поступки они не собираются отвечать. Страшнее всего — такие вот люди. (с)