долой_лама• вчера в 19:18
Сурматеринство і захворювання при вагітності
Якщо в договорі нічого не проговорено з цього приводу, як вважаєте, хто має оплачувати захворювання під час вагітності у сурогатної мами?
Гайморит наприклад, перелам руки, застуди?
Коко Шанель• вчера в 19:24
Она сама оплачивает, но в нашем случае мы возили и делали всё (врачи, оплата и так далее).
МадамОхмури• вчера в 19:29
такі речі мабуть треба обговорювати завчасно. З одного боку - люди хворіють не тільки тоді, коли вагітні чужою дитиною, з іншої - їм має бути не байдуже чим і як ви лікуєтесь і як не допустити ускладнень.