После шести ни-ни• 23 февраля в 20:41
Яка вартість консультації психолога здається вам підозріло маленькою?
Тобто виникає думка , що шось не так, якщо так мало бере?
Зробіть вибір:
вже голосів:
До 2000
До 1500
До 1000
До 800
До 500
До 300
Такої немає
Результат
Всі психологи шарлатани
Железобетон• 23 февраля в 21:05
Ответ дляЛастовиння
З психологом, з ким же ще)))
Ааа, я думала з моїм мозком 😂😂😂😂
MacOS-ница• 23 февраля в 21:06
Ответ дляЖелезобетон
Суді по всьому такий досвід ви важко пережили
Кто - мы? Или Вы с правописанием не дружите? Таким легко попасть на цыган-коучей
Без образів• 23 февраля в 21:06
Ответ дляЖелезобетон
Це коуч. Насправді вона мене трохи образила і знецінила. Вперше за 5-6 років. Томі я тепер думаю не варто до неї звертатися
А що так, проти шерсті погладила, сказала правду? Вона не мама і не нянька.
6 років ходити - це не про вирішення проблеми. Це про заспокоєння, що з вами все так, просто... обставини не такі, оточуючі не такі, попрацювати там, сям, розслаблення, прийняття і тд.
Мабуть вона і сама за 6 років пройшла додаткове навчання і тепер вирішила застосувати на вас. А вам хочеться як раніше, заспокійливе.
Железобетон• 23 февраля в 21:07
Ответ дляБез образів
Коуч - без заспокоєння
Коуч не вирішує проблеми
Знецінення було в тому що у мене генератор, а в неї немає..
Для мене було дуже неочікувано…
Коуч не вирішує проблеми
Для мене було дуже неочікувано…
Ластовиння• 23 февраля в 21:09
Ответ дляЖелезобетон
Коуч - без заспокоєння
Коуч не вирішує проблеми
Для мене було дуже неочікувано…
Коуч не вирішує проблеми
Для мене було дуже неочікувано…
Частіше ходіть до неї і в неї з´явиться генератор. Це ви про таке з нею розмовляєте?
Железобетон• 23 февраля в 21:09
Ответ дляЛастовиння
Не ваша справа про яке таке ми розмовляємо )
Ластовиння• 23 февраля в 21:14
Ответ дляЖелезобетон
Взагалі без різниці мені, ви ж сама написали ось і спитала.
Железобетон• 23 февраля в 21:14
Ответ дляЛастовиння
Ні. Ви запитали
40каградусная• вчера в 11:31
Ответ дляМилота
Відкрию таємницю, дитячий психолог - це чи не найбезсенсовніша штука (не знаю, чи існує таке слово). Всі проблеми в дітей лише і виключно через батьків. Працювати треба з ними.
Можливо і так. Але я про інші проблеми. Не ті які раніше вирішувалися ременем. А от наприклад дитина втратила когось з рідних то тут мені здається треба підключити спеціаліста, все ж таки знання психології і педагогіки мають дати позитивний результат.
40каградусная• вчера в 11:33
Ответ дляСиджу тихенько
це як?
От наприклад людина яка вчилась на вчителя легше і швидше навчить дитину ніж просто мама.
Сиджу тихенько• вчера в 13:52
Ответ для40каградусная
я про інше) чому психолог може допомогти дитині, але не може допомогти дорослому?
40каградусная• вчера в 14:40
Ответ дляСиджу тихенько
Може але я в це не вірю.