Свисток ля-минор• 24 июня в 00:18

Дівчата, що мені робити? Закордоном з дитиною

Розумію, що є люди з більш важкими проблемами як закордоном , так і на рідній землі і тим не меньше я теж розгублена і розірвана між двома країнами.На початку війни з маленькою дитиною поїхала закордон, спочатку в садочку, в потім весь перший клас вона почала сильно хворіти і мені це було дуже важко без підтримки і без адекватної мед.допомоги.Коли не проходив приступ кашлю або температура не збивалась, в мене так тряслись руки, що я тиждень ще не могла заспокоїтись і швидко отримала сиве волосся.Прийшлось кинути школу і повернутись в Україну.Навіть обстріли не здавались такими страшними як безкінечні хвороби.Нещодавно мені прийшла пропозиція по роботі закордоном і я пройшла онлайн співбесіду, але як бути з дитиною?Раптом вона знову почне там хворіти і хапати всі віруси Як краще вчинити?Може хтось був в такій ситуації?Що Ви обрали?
Ms. Сама прямота• 24 июня в 00:20
Если вы уже были за границей, выдержали и вернулись, то, наверное, не стоит соглашаться на предложение, хотя от такого мало кто отказался бы. А здесь у вас муж и родители, которые помогают?

автор Свисток ля-минор • 24 июня в 00:23
Ответ дляMs. Сама прямота
Так, дома батьки і чоловік.Чоловік вже може виїхати, але не знаю чим допоможе він , якщо неможливо вчасно до лікаря потрапити
Дівчина Гілмор• 24 июня в 00:24
Ответ дляСвисток ля-минор
Їдьте, допоможе. Там ви була сама, а зараз він хоч в аптеку збігає чи їсти наготує
автор Свисток ля-минор • 24 июня в 00:25
Ответ дляДівчина Гілмор
Дякую за пораду!
НичеНипанимаю• 24 июня в 00:27
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну з чоловіком однак не так страшно. Якщо Вас турбують віруси, може знайдіть гарного лікаря вдома, домовтеся про підтримку онлайн, і у разі чого з вас аналізи, від нього консультація. Тому що горло кашель це два варіанти вірус чи бактерія, відповідно 2 шляхи лікування. Ліки з собою везіть. Ну а ще краще, знайти нашого лікаря там.
Крию матом страшно• 24 июня в 00:28
Ответ дляСвисток ля-минор
Можливо вам потрібно нівчитися розбиратися з місцевою системою медиини і не трястися над кожним пчихом та покашдюванням. Можливо розглянути психологічну підтримку і соціальну підтримку?
Бубль Гум)• 24 июня в 00:29
Автор, вы в Афганистане были или в Сомали?
Свекруня• 24 июня в 00:29
Ответ дляСвисток ля-минор
Напрацьовуйте варіанти мега аптечка з собою, ’лікар онлайн’, доступні українські лікарі в тій країні, приватне страхування за можливості для дитини, ну і врахуйте, що ваша дитина вже на надцять рочків старша, ніж на початку війни, а діти не хворіють безкінечно. Беріть чоловіка-дитину і робіть другу спробу, ситуація у вас досить відчутно змінилася.
Ужгород• 24 июня в 00:30
Ответ дляСвисток ля-минор
Учитесь лечить ребёнка без европейских врачей.
Педиатр ребёнка в Украине может понять нужен ли пульмикорт и беродуал по записи видео кашля ребёнка.
За антибиотики можно денег потратить и сдать оак и срб платно там, потом с нашим педиатром поговорить что нужно.
Вид аб брать с собой заранее на всякий случай. Все остальные лекарства так же.
Вообще не понимаю как можно иметь ребёнка школьника и не знать как его лечить.

автор Свисток ля-минор • 24 июня в 00:29
Ответ дляДівчина Гілмор
До речі збігати в аптеку це була б не аби яка допомога, бо всі аптеки знаходились далеко від дому і приходилось в дощ і сніг йти за ліками хвилин 25 туди і так само назад.
Хвильоватиша• 24 июня в 00:30
А чому ви трясетнсь, їдете у пункт швидкої і все, ми так постійно їздимо бо дитина теж хворіє часто
Сколько_мне_лет?• 24 июня в 00:30
Ответ дляБубль Гум)
А ви звідти пишете, я так розумію
Пишу_граммотно!• 24 июня в 00:30
Вы взвешивали все за и против? Что перевесило?
Или вы хотите чтобы чужие люди за вас это сделали?
автор Свисток ля-минор • 24 июня в 00:32
Ответ дляНичеНипанимаю
Це до речі дуже не поганий варіант!Дякую!
Бубль Гум)• 24 июня в 00:32
Ответ дляСколько_мне_лет?
А ви звідти пишете, я так розумію
Речь не о бо мне, а об авторе. Автор была ЗА ГРАНИЦЕЙ, а это может быть абсолютно любая страна
Сколько_мне_лет?• 24 июня в 00:34
Ответ дляБубль Гум)
Ну і допустим це Сомалі чи Афганістан, що далі?
Алина-1240• 24 июня в 00:37
Как обычно, ребенок в школу вы на работу, заболеет-таблетку в зубы и в школу, меньше делаете комнатное растение-крепче иммунка и болеть перестанет
автор Свисток ля-минор • 24 июня в 00:37
Ответ дляСвекруня
Дуже сподіваюсь на це, що дитина підросла і вже не так гостро реагуватиме на віруси.Дома звісно до сих пір хворіє, але не так як в Європі.
Тут надолго• 24 июня в 00:37
Автор, в якій ви країні були та куди запрошують? Це одна та сама країна, по клімату що? Діти хворіють скрізь. На жаль. І в Україні, і за її межами. В особливо тривожних батьків - так, дійсно, трясуться руки і не тільки. Панічні атаки також. Зараз дитині скільки? Можливо, цей вік вже переросла дитина, трохи стала міцнішою? Слабке місце яке - бронхи? Що каже педіатр? Іноді рекомендують змінити клімат. Іноді - щось для зміцнення імунітету. Скільки нині вашій малечі?

Бубль Гум)• 24 июня в 00:40
Ответ дляТут надолго
Страна называется ЗА ГРАНИЦА
Свекруня• 24 июня в 00:44
Ответ дляСвисток ля-минор
Ніколи дітям не давала противірусні, а потім син поїхав навчатися за кордон, працював (підробляв) в маленькій кав´ярні де люди (працівники) приходили хворими, з грипом і т.д. КУпила аміксин і відправила, не знаю, чи була з нього користь, але морально ми обоє вірили, що він спрацює і це дуже допомагало. Навіть грипом перехворів більше менш без ускладень але тут вже було ’таміфлю’ і похід до лікаря. Проконсультуйтеся тут з педіатром, можливо дитині варто зробити щеплення від менінгококу і пневмококу (дивлячись, які наслідки вірусу), бо у мого в дитинстві всі віруси викликали обструкції.
Котики-муркотики• 24 июня в 00:44
Ответ дляСвисток ля-минор
а кнтактами украинского педиатра?
автор Свисток ля-минор • 24 июня в 00:45
Ответ дляТут надолго
Була в Австрії, запрошують в Словаччину, але в австрійську компанію, клімат той самий, бо це сусідня країна.Так, я дуже тривожна.Зараз дитині 8, так відчутно краще стало, але нещодавно знову приступ кашлю був, хоча були в лікаря і він нічого не помітив особливого.Допомогли тільки інгаляції та антибіотики зняти ці приступи і в мене знову руки опустились.Педіатр-пульманолог каже, що переросте, слабке місце верхні дихальні шляхи.Імунітет зміцнювали вітамінами.
Котики-муркотики• 24 июня в 00:45
Ответ дляБубль Гум)
или в Испании, страна ибупрофена
Ушла и Пришла• 24 июня в 00:45
Ответ дляСвисток ля-минор
А чому неможливо вчасно до лікаря потрапити, до сімейного без проблем за кордоном.
Кучерявочка• 24 июня в 00:46
Висока температура страшніша за балістичну ракету чи шахеда? У мами опилки в голові?
Котики-муркотики• 24 июня в 00:47
Ответ дляКучерявочка
может там где автор, нет такого
Кучерявочка• 24 июня в 00:48
Ответ дляКотики-муркотики
может там где автор, нет такого
Вірогідність є скрізь.
Свекруня• 24 июня в 00:50
Ответ дляСвисток ля-минор
Мій переріс, футбол всю зиму на вулиці, дзюдо .
В Словаччині багато наших, та й до кордону ближче, якщо вже геть ситуація критична. Все буде добре, по місцю шукайте групи українців і першою справою педіатра нашого. Сьогодні розмовляла зі знайомою, її син в Словаччині і не має мед.страхування, пішов в студентську поліклінку, там промили вухо і далі ліки і все це безкоштовно, а не повинні були без страховки, тому не лякайтеся завчасно.
Кучерявочка• 24 июня в 00:50
Ответ дляАлина-1240
+100 але мамі подобається тривожитися, бігати по лікарях накручувати себе до панічних атак, типова мама-курка