Завжди з рушником• сегодня в 08:33

Якщо звільнився викладач у музичній школі

По музичному інструменту. По цьому інструменту він єдиний у школі.
Що буде з його учнями? Будуть для них шукати нового викладача? Чи запропонують інший музичний інструмент?
Та_все_ок_будет• сегодня в 08:34
Чому ви ці питання не ставите в музичні школі?
автор Завжди з рушником • сегодня в 08:36
Ответ дляТа_все_ок_будет
Він поки що не звільнився, але ходять чутки. Якось незручно йти і питати.
Думаю, може у когось є досвід.
Идеальная оптимистка• сегодня в 08:57
Ответ дляЗавжди з рушником
Думаю, може у когось є досвід.
За ситуацією. Можливо прийдеться переходити на інший інструмент:( який у вас? І місто.
Svitlo_• сегодня в 09:03
В подруги так було. Вчителя не знайшли. Запропонували інший інструмент.
Бабка-ежика• сегодня в 09:19
Берегите его
Дівка в намисті• сегодня в 09:26
Ответ дляЗавжди з рушником
Думаю, може у когось є досвід.
Який ’досвід’?!
Дон Пэдро• сегодня в 09:51
Ответ дляЗавжди з рушником
Думаю, може у когось є досвід.
Колись чутки ходили, що наша перша вчителька вже йде на пенсію. Ще не пішла, пройшло 13 років))
автор Завжди з рушником • сегодня в 10:18
Ответ дляSvitlo_
Дякую.
автор Завжди з рушником • сегодня в 12:28
Ответ дляИдеальная оптимистка
Акордеон. Дитина хотіла саме цей інструмент, поступала у школу за ним і їй дуже подобається займатися. Тому я трохи в шоці, якщо доведеться шукати щось інше. Місто не буду писати, якщо дозволите.
Идеальная оптимистка• сегодня в 12:36
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну чим більше місто, тим більше ймовірність знайти викладача, я це мала на увазі. Хоча акордеон зараз не дуже можний, він був модним 40 років тому, тому знайти викладача хоча б старшого віку досить високі.
Звісно, це не так просто як фортепіано, скрипка, бандура....
Реанимация• сегодня в 12:57
У нас в музыкалке ушла учитель рисования. Понятно, что это не инструмент. Но опыт по уходу учителей был только такой. Просто упразднили предмет, никого за последующие лет 7 дочкиной учебы там на ее смену не взяли.
Еще увольнялся именно наш учитель по ф-но. Другие были, много. Но мы шли к конкретному человеку. Он предупреждал об увольнении и предлагал пойти за ним в другое учебное заведение. Это был уже последний год учебы - конечно, ушли с ним.
автор Завжди з рушником • сегодня в 13:34
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дякую
автор Завжди з рушником • сегодня в 13:35
Ответ дляРеанимация
Спасибо