Прикуси Язика• сегодня в 12:19

Як воно працювати в ЦНАПі?

Хотіьа б таку роботу.
Хто працює, розкажіть, чи варто?
Весела бджілка• сегодня в 12:20
Що саме вас там захоплює? Спілкування з людьми чи зарплата?
Оце фіфа• сегодня в 12:22
Дивлячись чим займатись.
А взагалі це робота з людьми, які часто знервовані, не вміють слухати, хочуть виконання якихось своїх забаганок. Оплата неадекватна, я вважаю
автор Прикуси Язика • сегодня в 12:22
Ответ дляВесела бджілка
Зарплата, думаю, там не велика.
Не знаю як вам і відповісти на це питання.
Просто хочу)
Бачу себе там.
Мені близько, робочий день нормований і в 18 вже вдома. В мене діти, мені це важливо
автор Прикуси Язика • сегодня в 12:22
Ответ дляОце фіфа
Дивлячись чим займатись.
Оплата, наразі, не на першому місці в мене
Меня не звали• сегодня в 12:23
Я там просто в черзі стояла 40 хв і то, думала, збожеволію.
А чому мені на день києва гроші від кличко не прийшли?
Я замовляла паспорт 30 днів тому, чому він не готовий?
Треба квартиру зареєструвати, а власник закордоном, я десятиюрідна сестра. Яка така генеральна довіреність? Де я вам її візьму? Всі скоти!
Люблю Украину• сегодня в 12:23
А що може бути гарного в спілкуванні з людьми? Постійно, день за днем.
Меня не звали• сегодня в 12:24
Ответ дляПрикуси Язика
Зарплата, думаю, там не велика.
Просто хочу)
Бачу себе там.
Нафіга дітям мама в 18 з нервовим тиком?
Гореотума• 2 часа назад
Там зазвичай гадюшник і мерва в колективі. +морально важко всі історії відвідувачів вислуховувати (спробуйте вдову, що ридає відправити пошвидше чи інваліда ображеного на державу). Подруга потім психіку лікувала.
Оце фіфа• 2 часа назад
Ответ дляПрикуси Язика
Ну отаке, наприклад, будете чути щоденно
Виниловая пластинка• 2 часа назад
Ответ дляПрикуси Язика
Зарплата, думаю, там не велика.
Просто хочу)
Бачу себе там.
Якщо хочете - спробуйте. Тоді будете знати - підходить Вам ця робота чи ні.
На сайті Дарницької РДА бачила вакансії, посадовий оклад - 22 000 грн (це сума до вирахування податків).
Баррикадница• 2 часа назад
Ответ дляПрикуси Язика
Зарплата, думаю, там не велика.
Просто хочу)
Бачу себе там.
в нашем цнапе есть один или два дня с работой до 20. и суббота рабочая
Благоуханочка• 2 часа назад
У нас тут попробуй ещё устройся в эту контору, сидят одни и те же лица годами, пригород, 1 цнап
Виниловая пластинка• 2 часа назад
Ответ дляБлагоуханочка
Отже, не така вже ця робота й тяжка - якщо люди працюють там роками.
Благоуханочка• 2 часа назад
Ответ дляВиниловая пластинка
Конечно, в тепле, тревоги - не работают, зп капает, научились скозь зубы отвечать, зп для нашей местности отличная, так что...
Оце фіфа• 2 часа назад
Ответ дляВиниловая пластинка
Це не оклад. Оклад 8-10 тис.
Дарина-Aha• 2 часа назад
Ответ дляОце фіфа
Це не оклад. Оклад 8-10 тис.
Ні, їм вже оклади підняли с лютого 2026 року
Упругая попка• 2 часа назад
Идите и работайте, ничего там сложного нет. Бывают конечно притрушенные, но пофиг
Виниловая пластинка• 1 час назад
Ответ дляОце фіфа
Це не оклад. Оклад 8-10 тис.
Ось так написано:

Управління (Центр) надання адміністративних послуг (телефон для довідок відділу з питань управління персоналом 366-57-02, ел. пошта для подачі резюме dc-kadr@kyivcity.gov.ua):

https://darn.kyivcity.gov.ua/news/informatsiia-shc...
1. Адміністратор управління (Центру) надання адміністративних послуг(20 посад) (посадовий оклад від 22 тис. грн).
Невидимка• 53 минуты назад
Робота, як робота. Я працювала. Буває краще, буває і гірше. Жодного разу я не перепрацьовувала там. Робота не дуже важка. Я зараз на набагато важчій. Зарплата відповідно.
Оце фіфа• 19 минут назад
Ответ дляВиниловая пластинка
Ось так написано:

Військовим адміністраціям не збільшили. В мене посадовий 10
Дарина-Aha• 6 минут назад
Ответ дляОце фіфа
Дивлячись яка сім´я у вас за класифікацією і який грейд. Наприклад в ОДА точно збільшили посадові оклади бухгалтерії та управлінням з питань персоналу
Оце фіфа• 2 минуты назад
Ответ дляДарина-Aha
Начальник ЦНАП селищної ВА