Фиона Шрековна• Изменено 1 час назад

Прислали такое сообщение от перевозчика

Увага
Шановні клієнти,
Інформуємо вас, що у зв’язку зі складними погодними умовами на території США, зокрема сильними снігопадами та штормовими попередженнями, авіаційні відправлення тимчасово призупинені.
Морські перевезення також можуть здійснюватися із затримками у разі подальшого погіршення погодних умов.
Просимо врахувати можливі зміни у термінах доставки. Команда 3AXID уважно стежить за ситуацією та оперативно інформуватиме про відновлення стабільного графіку відправлень

Это везде так или морозятся от клиентов?
Небалувана Галя• 1 час назад
Ну, Нью-Йорк точно снегом завалило по самые помидоры - подруга прислала сегодня видео из окон.
Но тут может быть оба варианта)
Незламна• 1 час назад
А ви сніг не бачите? 😅
автор Фиона Шрековна • 1 час назад
Ответ дляНезламна
А ви сніг не бачите? 😅
у нас все растаяло уже в Украине, реки воды, шо там у них, не знаю, но точно не шторм, из-за которого останавливают рейсы
Козачка• 1 час назад
У меня другой перевозчик, дату доставку в этом месяце уже трижды переносили
Причина - перегружены авиалинии
Вылетел 5.02
Катря Харківська• 1 час назад
Везде так сейчас
Незламна• 1 час назад
Ответ дляФиона Шрековна
Ну так відкрийте інтернет і подивіться що там. Ви ж про США пишите
ТигрЛьвович• 1 час назад
Ответ дляФиона Шрековна
Ходите дальше советчицы в Гугле. Там половина штатов парализована от снегового циклона
Кундалина• 1 час назад
дивні які, що - не можуть собі крила відростити і через океани доставити вашу посилку? якесь хамство, звісно