Харчовий тріль• вчера в 20:29
Розлучення. З ким буде дитина, якщо мати офіційно непрацевлаштована?
Наскільки впливає той факт, що мати офіційно не працює? Маю постійні підробітки, але це неофіційно
І ще, якщо чоловік згоди не дає -- розлучать все одно? я навіть його даних не маю, типу номер паспорта і всяке таке. Підкажіть ще, скільки послуги адвоката коштують? мене цікавить саме розлучення, проживання дитини зі мною і аліменти, щоб платив. Це краще адвоката у себе в місті шукати?
Харчовий тріль
• вчера в 20:40
Ответ для120-120-120 (не худею)
А это тут при чем? Зато он может обеспечить,это важнее,чем знать номер класса.
з чого ви взяли, шо він забезпечує? він просто офіційно працює. фінансово вкладаємось однаково
120-120-120 (не худею)• вчера в 20:41
Ответ дляХарчовий тріль
піду на роботу і буду теж працююча
Даже лучше,сможете сами алименты платить и видеть ребенка раз в месяц
Харчовий тріль
• вчера в 20:41
Ответ для120-120-120 (не худею)
Тогда б вы не рассчитывали на алименты
в принципі, якщо дасть згоду, щоб все пройшло швидко і без перепон то мені ті аліменти не принципові
Червона калина• вчера в 20:41
Ответ дляХарчовий тріль
процесом розлучення
Розлучаються чоловік і жінка. Незалежно від офіційного чи неофіційного працевлаштування
Харчовий тріль
• вчера в 20:42
Ответ дляКнопус
Хочу вас попередити. Ви зараз під анастезією адреналіну
Коли він відступить - накриє жостко
блін
Кнопус• вчера в 20:42
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я сама зараз проходжу розлучення. Дитина зі мною. Так я забезпечую на рівні потреб, без зайвого. Але ментально дитина моя на 90 відсотків.
Вона ходить на зустрічі з батьком їм навіть немає про що говорити
Кнопус• вчера в 20:44
Ответ дляХарчовий тріль
блін
Так. І вам ці проблеми з фінансуванням дитини здадуться дрібною проблемкою.
Зібрати свою цінність докупи ото буде квест
Харчовий тріль
• вчера в 20:44
Ответ дляКнопус
це я вже зрозуміла. за фінанси не дуже переживаю. лиш би швидше це все пройти
Кнопус• вчера в 20:45
Ответ дляХарчовий тріль
І не думайте. Подавайте на аліменти. Навіть 5000 в місяць це вже репетитор з англійськог.ви маєте максимально діяти в інтересах дитини
Кнопус• вчера в 20:45
Ответ дляХарчовий тріль
Ви вже переїхали?
Харчовий тріль
• вчера в 20:46
Ответ дляКнопус
Ви вже переїхали?
ні. це він буде зʼїжджати. житло моє
Бочка порохУ• вчера в 20:48
Ответ дляХарчовий тріль
чесно кажучи не знаю. ну тобто він тато хороший і хотів би щоб дитина була з ним. але дитині 11 вже і якщо вона скаже,що хоче залишитись зі мною, навряд чи він буде боротись
Отец хороший, зарабатывает, развода не хочет…может ну его этот развод) подумайте
Усатая полосатая• вчера в 20:48
Він готовий жити з дитиною? А його любофф? Вона хоч в курсі ситуації? Така любов з безхатьком на аліментах. Він має бронь?
Усатая полосатая• вчера в 20:51
Як ліз на чужу бабу, то про сина думав? Фу. Хоч перевіртесь чи не заразив.
Він хоче шлюб зберегти?
Харчовий тріль
• вчера в 20:52
Ответ дляБочка порохУ
от тільки обманює і дома не ночує
Харчовий тріль
• вчера в 20:52
Ответ дляУсатая полосатая
бронь має. шо там хоче любов я не в курсі
Червона калина• вчера в 20:54
Авторко, чому взагалі питання стало про дитину? Ви ж розлучаєтесь, а не дитина
Моторошні троянди• вчера в 20:54
Ответ для120-120-120 (не худею)
А может пусть ребенок будет с работающим отцом,он может лучше обеспечить,это в интересах ребенка,а не ваши подработки
Девочка 11 лет? Возраст пубертата, первые месячные, первая влюбленность. Конечно, папа в этих вопросах лучший советчик. А, точно, у него ж деньги. Ну тогда ладно
Добродійка• вчера в 20:57
Проживаєте разом? Своє вам окреме житло є?
Який вік дитини?
Ви в Україні?
Який вік дитини?
Ви в Україні?
Добродійка• вчера в 20:57
Ответ дляКусюче сонечко
вы на нервах или просто забитая? не понимаете что адвокат адвокату рознь и цены отличаются как и на хлеб в магазине...
развод по какой причине?
я в свое время развелась даже не поставив мужа в известность через знакомого судью. Признали его как безвременно отсутствующим
развод по какой причине?
Казки.
Усатая полосатая• вчера в 20:59
Ответ дляХарчовий тріль
от тільки обманює і дома не ночує
Фууууу. Чого він не подав на розлучення? Вибачте, але вона його прогонить. Ви приймете назад? Якщо так, то просто виставте речі за двері. Хай там думає і подає. А то ще ви будете винні. І гроші на дитину на карту хай висилає з позначкою. Щоб знов-таки не зробив сукою
Починайте думати про себе. А не жаліти його і цю діч.
Бочка порохУ• вчера в 21:01
Ответ дляХарчовий тріль
Зачем вам как можно быстрее?
Харчовий тріль
• вчера в 21:01
Ответ дляДобродійка
Який вік дитини?
Ви в Україні?
Який вік дитини?
Ви в Україні?
житло в мене є. дитині 11. в Україні
Добродійка• вчера в 21:02
Ответ дляХарчовий тріль
морально розчавлена. фінансово потягну. у мене дуже хороша родина
На розлучення подавайте, якщо ви на 1000% впевнені, що він більше не ваш чоловік, що на ньому крапка. Тоді подавайте на аліменти окремо, живіть окремо і виховуйте спокійно дитину.
Адвокат вам не потрібен в суді, юрист теж.
Бочка порохУ• вчера в 21:04
Ответ дляХарчовий тріль
от тільки обманює і дома не ночує
Если ваше жилье, не пропадете финансово, есть поддержка семьи и у вас только один довольно взрослый ребенок…может и правда, ну его этого кабеля, черт с ним. Не ценил семью…
Добродійка• вчера в 21:06
Ответ дляКнопус
Коли він відступить - накриє жостко
Не всі так. Мій, коли не хотів мирно вирішити питання аліментів, я запропонувала прямо на суді, що відкличу позов і привезу дітей йому, за якими він так скучав, ну, так же ж скучав.
Суддя посміхнувся тоді, а мій гривою кивнув. Рішення є.
Фима Собак• вчера в 21:07
Ответ дляХарчовий тріль
ні. не гуляв. це вперше. типу закохався
так а хто хоче розлучитись. ви чи він?
Добродійка• вчера в 21:07
Ответ для120-120-120 (не худею)
Тогда б вы не рассчитывали на алименты
Аліменти різні бувають