Творог для розжига• 1 час назад

Чому люди не

Мені щиро цікава одна річ. Поясніть, будь ласка, як дорослі люди розпізнають щирість? Бо інколи складається враження, що відверте підлабузництво сприймається як комплімент або прояв поваги.

Невже настільки складно побачити різницю між справжньою позицією та банальним бажанням сподобатися? Чи це свідомий вибір — приймати приємні слова без аналізу, навіть якщо вони очевидно нещирі?

Можливо, справа в самооцінці — коли дуже хочеться чути підтвердження своєї правоти будь-якою ціною? Або це просто небажання критично оцінювати поведінку людей?

Справді цікаво почути думки: це про наївність, про психологічний комфорт чи про щось інше? Бо різниця між підтримкою і плазуванням все ж існує.

Як тільки підлизати дупу один одному серед сусідей- в чаті всі тут як тут.
Вчора горіла проводка в будинку, одна людина про це написала, попросила перевірити кожному у себе. І Жодної реакції….

У вас в чатах будинків так само?
Тюрюнь_Тюнь• 1 час назад
Хорошо, что у нас нет никаких чатов, ну, или я о них не знаю)
На счет комплиментов и т.д. и сообщения про проводку, так может реакции нужным соседям, которые могут пригодиться им чем-то быть выгодными, а не потому что им комплимент написали. Но да, все любят лесть, это не новость.
Мрію про космос• 1 час назад
Лично я не жду откровенности и открытости от чужих людей.
Воспринимаю - по настроению)
Про проводку не поняла... что надо было проверить?
автор Творог для розжига • 1 час назад
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ненавиджу підлабузництво. Це ж не щиро. Ось і питаю, як нещирість може подобатися? З яких причин?
Тюрюнь_Тюнь• 1 час назад
Ответ дляТворог для розжига
Ну, во-первых, у многих настолько чсв развито, что они считают это в порядке вещей, а во-вторых, это даже правилами этикета прописано.. Лицемерие, комплименты, разговоры о погоде)
Мрію про космос• 1 час назад
Ответ дляТворог для розжига
’нещирість’ это такая экологическая ненависть)... когда нужно поддерживать отношения или создавать видимость взаимоотношений... имхо
Зараз на дієті• 1 час назад
А в чому підлабузництво, якщо робиш комплімент? Умовно тобі парфуми чи сумка сподобалися, ти робиш комплімент.
Чи треба завжди «морда кірпічом»?