Самая СоветЧиваЯ• вчера в 07:19

Сюди просто так не зайдуть: Одесу готують до кругової оборони — начальник ТрО "П

Що це таке? Одесу готують до оборони на землі? Наше керівництво справді думає, що к*цапи прорвуться до Одеси?
https://zn.ua/ukr/war/sjudi-prosto-tak-ne-zajdut-o...
Графиня Шезвездицкая• вчера в 10:23
Ответ дляОбнемашечка
Працюють. В інших містах є досвід, трьохрівневий захист. Це почало працювати. Місто писати не буду. Але воно працює. Прильотів майже нема, незважаючи на велику кількість не ракетного лайна.
Я искренне рада за конкретный город, но это точно не системы ППО.
Дай Бог и остальные города смогут так же защитить
Обнемашечка• вчера в 10:24
Ответ дляПринцепесочка
Те города,по которым не запускают всякую дрянь убийственную?Конечно, там працюе
Запускають і вбивчу. Безрезультатно. То є надія що і в інших прифронтових містах це спрацює. Дівчата, це дійсно промінь світла. Нічого поганого в тому щоб закрили небо Над Одесою нема. То не варто підспівувати рашкоботам. В Одесі багато Американського бізнесу, що постраждав від ракет та шахедів. Американці згодні закрити небо, за їх кошт.
Обнемашечка• вчера в 10:25
Ответ дляПринцепесочка
Удалено администрацией...
Поговоріть з біженцями. Тими що останніми виходили через смертельні коридори під Василівкою.
Блиск думки• вчера в 10:26
Ответ дляOlga_72
До кругової оборони ППО для захисту від ракет. Новини про це всюди. Це нова стратегія Федорова, міністра оборони України, закрити небо над великими містами.
І ще скажіть що вам не подобається якщо нам закриють небо над електростанціями, над містами?
очень ’подобаються’ обломки летящие на головы и шахеды сбитые рэбом с траектории летящие в дома
Маска-0b9f• вчера в 10:27
Ответ дляОбнемашечка
На вулицях не ловлять, бо вже нема кого ловити. Кадировці двері вибивають, автомат до скроні і шмонають. При дітях. Як воно тим дітям бачити брата та діда неповнолітнього під прицелом, якщо батька вже давно вивезли?
Удалено администрацией...
КошкинДом• вчера в 10:29
Ответ дляИграю у края
Кацапи 4 роки на одному місці товчуться. Яка Одеса?
Там в білорусі анонсують воєнні навчання,можуть поперти через житомирську,віницьку на придністров´я ,а там і Одесса.
Маска-0b9f• вчера в 10:29
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Как?Если уж в Киеве этой зимой эта хваленая и тайная защита не сработала,то что уж говорить про другие города?Ужгород разве что
Рожки-да-ножки• вчера в 10:30
Ответ дляУкраїна наше все
Так если вам так называемая тряпка не важна, вы можете выехать и жить под другой тряпкой. Какая разница? Логично? Вроде да, если опираться на ваши слова
Люди мне всегда важнее.
Паспортний стіл• вчера в 10:31
муханепролетит -говорил путин за курск и бедгород
Маска-0b9f• вчера в 10:31
Ответ дляОбнемашечка
Кроме смеха,ваш комментарий ничего не вызывает
Снідаю авокадо• вчера в 10:31
Лох не мамонт, не здохне ніколи. Спишуть на Одесі купу грошей і круговою її знищать.
Паспортний стіл• вчера в 10:32
Ответ дляКошкинДом
и застрянут в двух полесских селах как на донбассе
Блиск думки• вчера в 10:32
Ответ дляОбнемашечка
ахах, шота через те коридоры такие толпы ломились... в сторону Крыма.... что аж невдобно....
Обнемашечка• вчера в 10:34
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Зараз багато обговорень про Одесу. Не дарма туди приїзжала делегації сенаторів США, 18-19 лютого. Раша гатить по Американському бізнесу. Сенатори зустрічались з американськими бизнесменами. То є надія що конгрес ухвалить на додаткове ППО та ракет до них. Слава Україні та місту герою Одесі! Тримайтесь. Скоро стане легше.
Принцепесочка• вчера в 10:35
Ответ дляОбнемашечка
Удалено администрацией...
Блиск думки• вчера в 10:35
Ответ дляОбнемашечка
а, то есть, украинцы своими жизнями защищают американский бизнес?
КошкинДом• вчера в 10:36
Ответ дляПаспортний стіл
Пусть так и будет
Блиск думки• вчера в 10:37
Ответ дляПринцепесочка
Удалено администрацией...
Обнемашечка• вчера в 10:37
Ответ дляБлиск думки
Я правильно розумію, що шахедом у ваш будинок вам було б легше ніж обломком? У мене дах побитий обломками. Це краще ніж ця б дура прямо в дом попала.
Принцепесочка• вчера в 10:38
Ответ дляОбнемашечка
Американцам же больше негде бизнесом заниматься, кроме как в городе,который находится под постоянным обстрелом и без света. На генераторах работают и прибыль лопатой гребут
Фоточки нема• вчера в 10:39
Ответ дляУкраїна наше все
Имеет и еще как. Это вы свое , хочет войны оставьте при себе. Я за окончание войны, но я на вещи смотрю трезво и реально . Нет предпосылок ее сейчас закончить, отдав Донбасс ничего не решится. Им отдали Крым без боя, сильно помогло?
Именно оттуда они потом зашли и оккупировали Юг страны и Мариуполь
Удалено администрацией...
Графиня Шезвездицкая• вчера в 10:39
Ответ дляОбнемашечка
Дай то бог...
Принцепесочка• вчера в 10:39
Ответ дляОбнемашечка
Удалено администрацией...
Україна наше все• вчера в 10:40
Ответ дляФоточки нема
Удалено администрацией...
Тыкай иди своему мужу, хамло
Жалоба, разгулялись матрешки
Графиня Шезвездицкая• вчера в 10:40
Ответ дляБлиск думки
Ну, пойдите и научите их сбивать...
Фоточки нема• вчера в 10:40
Ответ дляУкраїна наше все
Держаться дальше, другого выхода нет
Схерали мужья советчиц должны держать оборону?
Фоточки нема• вчера в 10:41
Ответ дляФиона Шрековна
А ваші які, здати все причорномор´я? Що тоді буде?
Они сами заберут
Фоточки нема• вчера в 10:41
Ответ дляУкраїна наше все
Не закончатся
То у тебя просто его нет
Блиск думки• вчера в 10:41
Ответ дляОбнемашечка
Удалено администрацией...
Україна наше все• вчера в 10:43
Ответ дляФоточки нема
А кто должен?