Девушкассс• 25 февраля в 08:44

Импланты Харьков стоимость

Сориентируйте пожалуйста по стоимости имплантации зубов в Харькове,где можно недорого сделать
LatanUA• 25 февраля в 09:33
приблизно 1 зуб 1000 дол,саме імплантат від 12000 до 25 000грн. Може подорожчав з-за курсу.
gaga-48ba• 25 февраля в 10:15
И добавлю к сказанному выше - цена сильно зависит от того, хватит ли вам костной ткани и десны. Потому что от просто поставить до наростить и поставить -сразу цена в два раза повысится.
Юнит@• 25 февраля в 10:16
Тут не угадаете. Можно найти дешевле сам имплант, но отдать денег за работу. И за последствия работы.
LatanUA• 25 февраля в 10:58
Треба шукати перевіреного імплантолога,
9 комнат• 25 февраля в 11:05
Ответ дляLatanUA
Я з Сум. Мені сказали 700 доларів або по курсу.
LatanUA• 25 февраля в 11:12
Ответ для9 комнат
Шукайте лікаря ,якому б Ви довіряли.І якщо будуть ускладнення,або непердбачувані обставини,щоб він ніс відповідальність. Не дивіться в першу чергу на ціну. Це ще нічого не означає,що Вам скажуть на початку.Тільки перевірений роками і досвідом лікар
9 комнат• 25 февраля в 18:31
Ответ дляLatanUA
Я звернулася у клініку, якій довіряю.
9 комнат• 25 февраля в 18:32
Ответ дляgaga-48ba
Чем меньше костной ткани, тем больше цена, правильно?
LatanUA• 25 февраля в 18:54
Ответ для9 комнат
якщо Вам потрібно нарощувати кістку,або м´яку тканину,то звісно,це буде коштувати додатково. Також,Вам мали сказати,що обов´язково треба пролікувати всі зуби,які цього потребують,зробити профгігієну.,додаткові обстеження(КТ)
9 комнат• 25 февраля в 19:38
Ответ дляLatanUA
Кт зробила. Через 4 місяці на консультацію до хірурга