Вакцениро Вона• сегодня в 11:08
Спільна власність подружжя- чи можу я здавати в оренду як ФОП? Записано на чолов
Записало на чоловіка
Але здаватиму я в оренду як фоп
Чоловік не зможе здавати як фоп
Чи можу я в договорі писати що я орендодавець? І що власність мені належить на праві ….
Договір буде не нотаріальний
Треба заяву згоду щоб чоловік дав мені нотаріальну чи можна звичайну на папері?
Але здаватиму я в оренду як фоп
Чоловік не зможе здавати як фоп
Договір буде не нотаріальний
Н@Диете• сегодня в 11:11
да, я так делаю.
в договоре добавила строчку, что он как совладелец знает и согласен, и его подпись
Вакцениро Вона
• сегодня в 11:11
Ответ дляН@Диете
да, я так делаю.
А заяву ви якусь підписуєте між собою і чоловіком?
Н@Диете• сегодня в 11:11
Ответ дляВакцениро Вона
ну вот строчка в договоре и его подпись
Вакцениро Вона
• сегодня в 11:14
Ответ дляН@Диете
ну вот строчка в договоре и его подпись
І підпис внизу там де реквізити?
Типу як третя сторона?
Н@Диете• сегодня в 11:17
Ответ дляВакцениро Вона
І підпис внизу там де реквізити?
Типу як третя сторона?
да, в конце после реквизитов и подписей сторон, его заявление на 1 строчку и подпись. но это не принципиально куда вы его всунете
Нашли в капусте• сегодня в 11:21
ви можете заключити договір оренди між вами і чоловіком, а з оредарем вже договір суборенди.
Вакцениро Вона
• сегодня в 11:25
Ответ дляНашли в капусте
Не можу
Бо договір оренди це є договір прт якому треба шоб орендар оплачував
Просто болталка• сегодня в 11:38
Якщо не помиляюся, можете з чоловіком договір позички укласти, і тоді здаєте як в суборенду
ХаДиДиШь• сегодня в 11:50
Якщо питання в податках і чоловік не ФОП, то буде 18+5, а не 5+1.
Стосовно того, що потрібно від чоловіка - лише довіреність на право надавати його майно в найм третім особам. Все.
Н@Диете• сегодня в 11:50
Ответ дляХаДиДиШь
вай?
ХаДиДиШь• сегодня в 11:52
Ответ дляН@Диете
вай?
Тому що титульний власник чоловік, частки не виділені, хоча майно і вважається спільно набутим. Навіть якщо теоретично дружина виділить свою частку і оформить реєстрацію, здавати в найм вона може свою половину і податки як ФОП сплачувати з половини. Чоловікова половина буде оподатковуватись як від фізособи.
Н@Диете• сегодня в 11:57
Ответ дляХаДиДиШь
а чому ви вважаєте, що спільне майно не може здавати як фоп не титульний власник, а просто співвласник?
Вакцениро Вона
• сегодня в 12:00
Ответ дляХаДиДиШь
Цікава логіка
А якщо чоловік ходить на роботу - він де несе всі гроші в сімю а не тільки собі заробляє
А якщо він буде здавати сам приміщення то він собі повинен залишати гроші половину? А половину мені давати?
Якась нерлзберіха
Гроші спільні сумісні
Приміщення спільне
Сімя одна , діти спільні
Але жінка повний 0 в цій ситуації, бо записано на чоловіка
Якась нерлзберіха
Гроші спільні сумісні
Приміщення спільне
Сімя одна , діти спільні
ХаДиДиШь• сегодня в 12:00
Ответ дляН@Диете
В сенсі «я вважаю»? Це законодавча база так вважає. Як на мене, то хай би здавали, звісно)
Вакцениро Вона
• сегодня в 12:01
Ответ дляХаДиДиШь
Мені потрібно зробити так щоб я все приміщення здавала сама
Як це договірно скласти вірно?
Н@Диете• сегодня в 12:01
Ответ дляХаДиДиШь
а ну напишіть яка саме законодавча база так вважає? я гуглила і таких норм і навіть трактувань не нагуглила
Крайня невістка• сегодня в 12:02
Ответ дляН@Диете
Може. Подружжя самостійно визначає режим права власності спільного майна. Якщо воно придбане в шлюбі і подружжя вважає його спільним, ніяких сторонніх дозволів на це їм не потрібно
Вакцениро Вона
• сегодня в 12:02
Ответ дляХаДиДиШь
Так сталося що чоловік військовий.. самі знаєте чому (він не може вести ніяку діяльність крім своєї військової роботи), як фіз особа йому теж не цвкаво здавати- платити дурні податки
І він фоп не може бути
Вирішили що буду фоп я
Як тоді нам бути?
І він фоп не може бути
Вирішили що буду фоп я
Як тоді нам бути?
ХаДиДиШь• сегодня в 12:03
Ответ дляВакцениро Вона
Цікава логіка
Якась нерлзберіха
Гроші спільні сумісні
Приміщення спільне
Сімя одна , діти спільні
Якась нерлзберіха
Гроші спільні сумісні
Приміщення спільне
Сімя одна , діти спільні
Уявіть, що я з податкової і проводжу перевірку вас як ФОП. Дайте мені реальний документ, в якому зазначено, що ви - Іванова Іванна Іванівна - є власником квартири, що знаходиться за адресою…. І тому ви здаєте її в найм і оплачуєте не 23% податків, а 6%?
Вакцениро Вона
• сегодня в 12:04
Ответ дляХаДиДиШь
Має ж бути якесь рішення в цій ситуації…
Я вашу логіку розумію
Значить має бути бумажка що чоловік дає добро щоб я замість нього здавала присіщення
Я вашу логіку розумію
ХаДиДиШь• сегодня в 12:08
Ответ дляВакцениро Вона
Я вашу логіку розумію
Але він все одно для податкової є власником. І не є ФОП. Тому з точки зору податкової, він має сплачувати 23%. Навіть якщо ви здаєте в найм по довіреності - ви лише його представник.
Я б з довіреністю і правовими сходила в податкову в такому випадку і проконсультувалась. В будь-якому разі, не прогадаєте))
Н@Диете• сегодня в 12:08
Ответ дляХаДиДиШь
витяг з реєстру прав власності + свідоцтво про шлюб
Крайня невістка• сегодня в 12:08
Ответ дляВакцениро Вона
І він фоп не може бути
Вирішили що буду фоп я
Як тоді нам бути?
І він фоп не може бути
Вирішили що буду фоп я
Як тоді нам бути?
Чому це не може? Він же не держслужбовець.
ХаДиДиШь• сегодня в 12:10
Ответ дляН@Диете
І? У витягу буде значитись чоловік як власник одиниці (тобто цілого майна). У ньому немає інформації, чи давала дружина згоду на купівлю за спільні кошти, чи за особисті.
Крайня невістка• сегодня в 12:12
Ответ дляХаДиДиШь
Так а хто замість подружжя визначає режим права власності? Чи податкова буде їм доказувати, що це не є їхньою спільною власністю
Вакцениро Вона
• сегодня в 12:13
Ответ дляКрайня невістка
Держслужбовець
Вакцениро Вона
• сегодня в 12:13
Ответ дляХаДиДиШь
Починається…
А як тоді бути?
ХаДиДиШь• сегодня в 12:14
Ответ дляКрайня невістка
В тому і справа, що податкова буде керуватись тим, що бачить: є чоловік, є його ціла квартира, є дружина, яка це все здає як ФОП, чим зменшує кількість податків більш ніж утричі. Я ж не дарма вище написала - не все так просто тут, треба на консультацію в податкову.
Вакцениро Вона
• сегодня в 12:14
Ответ дляКрайня невістка
А якщо чоловік буде стояти біля мене і мільйон раз повторювати податковій шо він згоден зі мною і дає добро що я здаю в оренду!))
ХаДиДиШь• сегодня в 12:15
Ответ дляВакцениро Вона
Починається…
А як тоді бути?
Довіреність і консультація в податковій. У вас третя група ФОП?