Фокус-Покус• сегодня в 13:28

Как организовано утро, чтобы без хаоса успеть собраться и собрать детей?

Дама_из_рекламы• сегодня в 13:29
Щоб без хаосу, то це треба кудись дітей сплавити. Від них купу проблем
120-120-120 (не худею)• сегодня в 13:29
Не знаю, для мене це фантастика якась
Вишнёвая Леди• сегодня в 13:29
Підготувати завчасно і збиратися.
Наездница• сегодня в 13:30
Ставить будильник на 30 минут раньше.
НуКаНаКа• сегодня в 13:31
Никак
Галябалована• сегодня в 13:34
Діти самі збираються
ДаЗдраПерма• сегодня в 13:34
это только в сериалах возможно
Стебель березы• сегодня в 13:35
Иметь функциональный гардероб для себя и детей, готовить еду с вечера (в мультиварке с таймером), ложиться вечером всем вовремя спать
Трейдер кріпти• сегодня в 13:36
Смотря сколько лет детям и во сколько вам всем надо выходить?
Ms. При теле• сегодня в 13:36
Все підготовлено з вечора, у тому числі сніданок як мінімум продуманий. Прокидатись завчасно, щоб не було дефіциту часу
Люблю кетчуп• сегодня в 13:36
Діти в садок, по 5 років чи діти в школу і виш по 15-22?
Скоро_вчера• сегодня в 13:37
Одежду подготовить заранее,ложиться вовремя
Люблю кетчуп• сегодня в 13:37
Ответ дляMs. При теле
А що готуєте з вечора на снідаток?
Скоро_вчера• сегодня в 13:38
Ответ дляЛюблю кетчуп
А що готуєте з вечора на снідаток?
Можно замесить тесто на сырники или их сразу пожарить,яйца сварить,кашу в мультиварке
Клептоманка• сегодня в 13:39
В менетдочка виходить в 6.39, я втаю і визоджу в 7.15, далі встає чоловік і збирає меншого в школу. Ніхто не пересікається, всі спокійні
Ms. При теле• сегодня в 13:40
Ответ дляДаЗдраПерма
это только в сериалах возможно
Та ну ні! В мене 2 дітей. З вечора готую одяг та взуття для себе. Діти раніше під моїм контролем готували собі одяг, збирали рюкзаки до школи. Зараз вже самі це роблять. Я з вечора знаю що буде на сніданок, буде готувати чоловік чи я.
Буває так, що не вгадала з погодою, тоді вношу корективи. Але в мене завжди увесь одяг чистий та де потрібно попрасований, щоб зранку не витрачати час на пошуки в купі білизни після прання і тим більш не прасувати. Взуття теж завжди вимите, на випадок якщо знадобиться терміново змінити плани
Ms. При теле• сегодня в 13:41
Ответ дляЛюблю кетчуп
А що готуєте з вечора на снідаток?
Можу насмажити сирників, або зробити запіканку, кіш лорен.
ДаЗдраПерма• сегодня в 13:41
Ответ дляMs. При теле
ну то ви супер-жінка
Лялька в колисці• сегодня в 13:41
Встаю, спрашиваю ели ли.
Если еды нет, то готовлю завтрак, если есть, то даю команду, чтобы нагрели еду на всех.
Потом сами собираются.
Смешнюча• сегодня в 13:41
Приготовить с вечера одежду.
Манкоголік• сегодня в 13:42
Никак, блин.
Тем более если ребенок маленький. Я с вечера готовлю все, организованная-переорганизованная, но утро все равно жопа в мыле. То льва нужно срочно найти, то зеленую футболку и разговоры о том, почему нет, то еще какая-то ерунда. Спокойное утро у меня только на выходных, когда муж с ребенком, а я просто пью кофе в постели.
Мяо мой мяо• сегодня в 13:42
Ответ дляДама_из_рекламы
І чоловіка
Мяо мой мяо• сегодня в 13:44
Все підготувати звечора. Бо навіть якщо вранці встати раніше, то одне щабудеш, то друге. А коли все готове включаючи шкарпетки і сервіровку на столі, то все без паніки і метушні.
Ms. При теле• сегодня в 13:44
Ответ дляДаЗдраПерма
ну то ви супер-жінка
Дякую! Але повірте, це не складно. Головне увійти в ритм. Коли це звичка, то робиш це без напрягу і доволі швидко.
На приклад раніше, коли не було посудомийки, то ніколи не залишався брудний посуд і як наслідок зранку не витрачався час на миття. Зараз посудомийка і це дуже спрощує життя
Скоро_вчера• сегодня в 13:46
Ответ дляМанкоголік
Никак, блин.
Я несезон из ящика убираю)
Манкоголік• сегодня в 13:48
Ответ дляСкоро_вчера
Я несезон из ящика убираю)
У нас просто дома довольно тепло и этот морж может в одной футболке шастать. Но иногда как впендюрится, что нужно именно такую, а она вон мокрая на сушилке. А я ж мамка просветленная, разговоры веду и объясняю вместо гаркнуть. Но иногда хочется.
Ms. При теле• сегодня в 13:51
Ответ дляМанкоголік
Тут питання в тому щоб гаркнути, а в тому щоб дотримуватись попередньої домовленості. Якщо дитина з вечора обрав жовту футболку, то на ранок ви йому не даєте змінити на зелену. Треба привчати дотримуватись плану і не змінювати без зайвої потреби. Це і для дитини корисно, це зменшує рівень тривожності в майбутньому
Манкоголік• сегодня в 13:52
Ответ дляMs. При теле
Ваша трьохрічка завжди дотримувалася плану? Вітаю, ви- супер мама. Я за структуру. Але при цьому вона не має бути ригідною.
Мяо мой мяо• сегодня в 13:53
Ответ дляMs. При теле
Я за вас! Але маю сказати, що наслідок не лише вашої дисципліни, це дисципліна як спосіб життя всієї сім´ї.
Може, нам пощастило з дітьми, а може, я такий диктатор, але я особисто ніколи нікому не готувала сосиски, бо він не хоче котлети. Не хочеш - дуже сумно, але іншого нема і не буде. Ніколи зранку не шукала зеленого лева, бо не поклав в рюкзак вчора - дуже сумно, покладеш сьогодні ввечері. Не підготував одяг - значить йдеш в тому, що вибрала я. Не вдів шапку - сам винуватий.
У мене двоє дітей-погодок, самі ходять в школу з першого класу, самі встають, гріють собі сніданок і йдуть в школу з 5 класу, ми з чоловіком або спимо, або вже вийшли. Самозарадність в побуті це важлива складова виховання.
Мяо мой мяо• сегодня в 13:54
Ответ дляМанкоголік
А, от і причина :) а ми гаркаєм.