Фокус-Покус• вчера в 13:28
Как организовано утро, чтобы без хаоса успеть собраться и собрать детей?
Ms. При теле• вчера в 13:54
Ответ дляМанкоголік
Ваша трьохрічка завжди дотримувалася плану? Вітаю, ви- супер мама. Я за структуру. Але при цьому вона не має бути ригідною.
Ні, не завжди. Але якщо відступатись в такому віці, то в підлітковому може бути надзвичайно складно. Гнучкість важлива і ви маєте давати дитині право вибору, але не за 10 хв до виходу
Околовита• вчера в 13:57
Ответ дляMs. При теле
Все підготовлено з вечора, у тому числі сніданок як мінімум продуманий. Прокидатись завчасно, щоб не було дефіциту часу
Вас зовут Бри Ван Де Камп?
Ms. При теле• вчера в 13:57
Ответ дляМяо мой мяо
Я за вас! Але маю сказати, що наслідок не лише вашої дисципліни, це дисципліна як спосіб життя всієї сім´ї.
Може, нам пощастило з дітьми, а може, я такий диктатор, але я особисто ніколи нікому не готувала сосиски, бо він не хоче котлети. Не хочеш - дуже сумно, але іншого нема і не буде. Ніколи зранку не шукала зеленого лева, бо не поклав в рюкзак вчора - дуже сумно, покладеш сьогодні ввечері. Не підготував одяг - значить йдеш в тому, що вибрала я. Не вдів шапку - сам винуватий.
У мене двоє дітей-погодок, самі ходять в школу з першого класу, самі встають, гріють собі сніданок і йдуть в школу з 5 класу, ми з чоловіком або спимо, або вже вийшли. Самозарадність в побуті це важлива складова виховання.
Так і є. Спочатку виходиш заміж і трохи виховуєш чоловіка 😆 потім народжуєш першого і продовжуєш виховання, але вже двох членів родини. А потім народжуєш другого і до виховання долучається чоловік, бо він вже навчений 😂
Ms. При теле• вчера в 13:59
Ответ дляОколовита
Вас зовут Бри Ван Де Камп?
Перепрошую. Маю піти погугліти хто це. А, згадала! Це з Домогосподарок? Ні, до неї мені далеко 😂
Марічка• вчера в 14:04
Ответ дляЛюблю кетчуп
Діти в садок, по 5 років чи діти в школу і виш по 15-22?
Я навіщо 15 річних дітей збирати?
Малинка Алинка• вчера в 14:05
БЕЗ ХАОСУ
дитя навчила самостійно збиратись з 1 го класу.
сніданок насипаю звечора (лише яєшню/омлет готую по факту)
одяг прасую і вішаю в шафу, сам вибирає, одягається.
сам йде в школу.
зараз 14 років - все аналогічно.
сам йде в школу.
зараз 14 років - все аналогічно.
ПробілНеПрацює• вчера в 14:18
Найскладніше збирати маленьких. Чоловік досі з жахом згадує ті колготки.
Я виходила на роботу о 6й, до цього готувала їжу і одяг. Чоловік дітей сам збирав. В 1му класі старшого я перейшла на іншу роботу, тож збирала вже сама. Але жаху не пам´ятаю.
Діти-погодки були доволі самостійні.
Форс-мажори бували, але то таке
Діти-погодки були доволі самостійні.
Форс-мажори бували, але то таке
Мяо мой мяо• вчера в 14:30
Ответ дляОколовита
Вас зовут Бри Ван Де Камп?
Не мені, але моя подруга каже, що я генсек.
Любительница• вчера в 14:32
Згадала, як знайома сказала чоловіку зібрати малого, а сама у відрядженні була. Каже вдягнеш його, колготки, трусики, штани. Він так і одягнув, в тій послідовності
Скоро_вчера• вчера в 14:33
Ответ дляМанкоголік
У нас просто дома довольно тепло и этот морж может в одной футболке шастать. Но иногда как впендюрится, что нужно именно такую, а она вон мокрая на сушилке. А я ж мамка просветленная, разговоры веду и объясняю вместо гаркнуть. Но иногда хочется.
Я не просветленная и разные ящики для дома одежда и на выход.Ну а с мокрым просто,ну или надевай.Сразу будет ааа мокро и в следующий раз когда скажете что вещь в стирке сразу все ясно понятно
Скоро_вчера• вчера в 14:36
Ответ дляМарічка
Я навіщо 15 річних дітей збирати?
Тут есть такие что пихают завтрак и в обморок падают если отказывается
Мяо мой мяо• вчера в 14:39
Ответ дляЛюбительница
А моя подруга прийшла до мене в гості після роботи, а її чоловік мав прийти до мене з дитиною з дому. Він привіз 4-рирічного сина метро і троліком в одних трусах. На питання відповів: ти не казала його вдівати. Я вже посоромилася спитати: а сам чого в трусах не приїхав, жінка ж не казала вдіватися:)