Пригощаю кашею• 1 час назад
Що значить «справжня українка ( українець) ?
Останній час часто читаю або чую, якщо людина щось зробила добре або чогось досягла, про неї говорять «справжня українка або українець». Мені цікаво, інші нації так говорять про себе: справжня німкеня, італійка, румунка? Ось наша школа написала теж на інтернет сторінці , про дівчину, яка досягла успіхів - вона справжня українка. Але не всі діти талановиті, вони не справжні? Чи не принижує цей вираз звичайних людей та дітей без здібностей?
Сметчица• 1 час назад
не чую я таких фраз про справжніх українок
може це щось ваше особисте що вас тригерить?
Забагаловка• 1 час назад
А мне нравится, как у какого-то успешного человека, добившегося успеха за рубежом и зачастую, даже не рожденного в Украине, пытаются найти украинские корни и страшно гордятся.
Проработник• 1 час назад
Байдуже ))
Мене більше цікавить летіти цього року в Хорватію чи Іспанію
Сонячний зайчик• 1 час назад
Це треба було ще придумати таку брєдятіну і подати так)
Автор, ви чудна
Сонячний зайчик• 1 час назад
Ответ дляПроработник
Байдуже ))
Я б Іспанію вибрала
Пригощаю кашею
• 1 час назад
Ответ дляСметчица
В мене дома марафон на фоні, там кожен день. Ось так написала наша школа; Наша ………- лідерка, справжня українка! Пишаємося і щиро вітаємо!!!
Сметчица• 1 час назад
Ответ дляПригощаю кашею
ви ще марафони дивитесь? ну ви даэте!!
Проработник• 1 час назад
Ответ дляСонячний зайчик
Я б Іспанію вибрала
Я там вже 100 разів була, батьки живуть
Але там безкоштовно
Сонячний зайчик• 1 час назад
Ответ дляПригощаю кашею
Хтось це дивиться?)
Пригощаю кашею
• 1 час назад
Ответ дляПроработник
Байдуже ))
Я в тому році була в захваті від Макарська. Зара вибір : Іспанія чи Греція. Ніде не була
Сонячний зайчик• 1 час назад
Ответ дляПроработник
Я там вже 100 разів була, батьки живуть
Але там безкоштовно
Давайте я тоді 101 замість вас поїду
Білка в колесі• 1 час назад
Та дурню, як завжди кажуть. Я ці слова використовую лише в негативному ключі) Ну наприклад, якщо мені погано, то всім має бути також. От в нас такий менталітет) Скільки живу, стільки і дивуюсь. Для мене логічно хотіти, щоб всім добре було, а для інших українців, щоб і іншим погано.
Ось в цьому я не справжня українка.
Невісточка ж• 1 час назад
Може це якось повʼязано з тим, що у нас, на жаль, багато ждунів, «какая разніца» і тд, ну ви зрозуміли.
Перед початком повномасштабної ще, в ІФ побудували житловий комплекс, і жителі вивісили там прапор, так званої, днр. Зрозуміло ж, хто відбудував той комплекс..
Може різниця в цьому?
Проработник• 1 час назад
Ответ дляПригощаю кашею
Там я теж була
Пригощаю кашею
• 1 час назад
Ответ дляСметчица
ви ще марафони дивитесь? ну ви даэте!!
Так треба ж якось слідкувати де дно
Невісточка ж• 1 час назад
Ответ дляАсталависта бэйби
кто за границы 91 года!!)
А ви особисто будете їх відвойовувати? Бо з дивану ж триндіти завжди легше, мабуть.
Сметчица• 1 час назад
Ответ дляПригощаю кашею
Так треба ж якось слідкувати де дно
що вам слідкувати - вам на советчице все і так розкажуть - ви нічого не пропустите
Білка в колесі• 1 час назад
Ответ дляЗабагаловка
Это что-то из постсовка видимо. Я периодически смеялась, когда рашки называли наших артистов, певцов и т.д своими. Ну типа родились в Украине, национальность украинская, но если известны чем-то или какие-то успехи, то ура, ура, наша или наш россиянин молодец.
Куратор дебошей• 1 час назад
Ответ дляЗабагаловка
.
Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
Ні не принижує
Це означає що ми можемо гордитися цією людиною і що наша нація чогось варта
Дама с собачкой• 1 час назад
Ответ дляЗабагаловка
Кстати да. Особенно, если его родители или дед с бабкой бежали из Украины от еврейских погромов
Пригощаю кашею
• 1 час назад
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ні не принижує
Ну добре. А якщо середня дитина, нічого не досягла, пішла поли мити не справжня українка?
Заюшка_хозяюшка• 1 час назад
Ответ дляСонячний зайчик
Я б Іспанію вибрала
И мне посоветуйте. 2 жениха. У одного есть брат, другой один в семье. У каждого наследство . Тот, у кого брат - моложе, другой интереснее. Кого выбрать?