Пригощаю кашею• вчера в 22:32
Що значить «справжня українка ( українець) ?
Останній час часто читаю або чую, якщо людина щось зробила добре або чогось досягла, про неї говорять «справжня українка або українець». Мені цікаво, інші нації так говорять про себе: справжня німкеня, італійка, румунка? Ось наша школа написала теж на інтернет сторінці , про дівчину, яка досягла успіхів - вона справжня українка. Але не всі діти талановиті, вони не справжні? Чи не принижує цей вираз звичайних людей та дітей без здібностей?
Кудесница_с_пургеном• вчера в 22:42
Ответ дляПригощаю кашею
В мене дома марафон на фоні, там кожен день. Ось так написала наша школа; Наша ………- лідерка, справжня українка! Пишаємося і щиро вітаємо!!!
А про родину ви такого не чули? Коли гордість за свою дитину, за її досягнення і кажуть наприклад - справжній Калюжний
Борщичок• вчера в 22:44
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
И мне посоветуйте. 2 жениха. У одного есть брат, другой один в семье. У каждого наследство . Тот, у кого брат - моложе, другой интереснее. Кого выбрать?
До чого спогади про брата?
Пригощаю кашею
• вчера в 22:44
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Тот что добрее
Допоможіть знайти• вчера в 22:44
Це черговий наратив направлений на розбрат в середині суспільства.
Заюшка_хозяюшка• вчера в 22:46
Ответ дляБорщичок
До чого спогади про брата?
Наследство делить. Оно одинаковое у обоих. Примерно одинаковое
Борщичок• вчера в 22:45
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Яке до вас це має відношення? Це їх спадок.
Не люблю натовп• вчера в 22:45
Ответ дляПригощаю кашею
Ну тоді зрозуміло.. слухайте далі
Пригощаю кашею
• вчера в 22:46
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну добре. Зараз багато за кордоном наших, цікаво інші нації так кажуть про себе?
побольшомусекретику• вчера в 22:46
Ответ дляЗабагаловка
А мне нравится, как у какого-то успешного человека, добившегося успеха за рубежом и зачастую, даже не рожденного в Украине, пытаются найти украинские корни и страшно гордятся.
типа, как бабушка Леонардо Ди Каприо?
Заюшка_хозяюшка• вчера в 22:47
Ответ дляБорщичок
Ясно. Вы можете не отвечать)
Пригощаю кашею
• вчера в 22:47
Ответ дляЗахекалася читать
Для меня - это все, кто имеет гражданство Украины.
Для мене теж. Ще в паспорті СРСР я була записана українка. А зараз виявляється є справжні, значить є і не справжні?
Борщичок• вчера в 22:48
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ясно. Вы можете не отвечать)
Що саме ясно? Ви намагаєтесь ділити шкуру ще не вбитого медведя. Вам нічого, ніхто не пропонує, я про спадок. Ваші ще не вмерли, на що розраховуєте? Вже порахували що батьки залишать?
Кудесница_с_пургеном• вчера в 22:49
Ответ дляПригощаю кашею
В Польщі дуже поважають своїх відомих поляків, і якщо вони жили все життя в Німеччині, автстрїї, та будь де , дуже їх шанують, і про них згадують, що ось він поляк, він наш
Про музикантів, спортсменів, вчених і тп
Заюшка_хозяюшка• вчера в 22:49
Ответ дляБорщичок
Моё все в оккупации. Я в Германии.
Пригощаю кашею
• вчера в 22:50
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А про тих хто в Польщі. Спортсмен нариклад?
Борщичок• вчера в 22:53
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Моё все в оккупации. Я в Германии.
Яка різниця? Своє рахуйте, свій спадок. Мама рідна скільки голожопих і хитрозроблених.
вже чужі спадкові долі порахувала.
Кудесница_с_пургеном• вчера в 22:53
Ответ дляПригощаю кашею
Цей вислів про емоційну оцінку а не формальний статус
це скоріш комплімент, який підкреслює гордість за людину. Він не означає, що хтось більш чи менш українець ,це про символічне визнання заслуг
Самоучка• вчера в 22:53
говорят что у Украинцев писька чутарик длинее чем у росиян, реально наукой доказано
Борщичок• вчера в 22:54
Ответ дляСамоучка
Якою саме наукою?
Заюшка_хозяюшка• вчера в 22:54
Ответ дляБорщичок
вже чужі спадкові долі порахувала.
Если не можете сказать по теме, идите мимо) не мешайте мне принимать решение.
Борисфенка• вчера в 22:57
Ответ дляПригощаю кашею
Не кажуть, вони так думають. І це нормально, самодостатність.
Борщичок• вчера в 22:58
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
ага, мрійте. Ще можете брата задовільнити, буде більше бажаючих вам віддати спадок. Збільшуйте кількість, більше шансів.
Джага-джага• вчера в 23:02
Мне так чешется написать) Но я промолчу, а то как напишу срач начнется все друг друга перебанят и меня вт.ч, а тут и так как вымерли все на форуме и вчера и сегодня..
Сонячний зайчик• вчера в 23:02
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Искать третьего)
Эти не ваш вариант
Заюшка_хозяюшка• вчера в 23:03
Ответ дляБорщичок
Вы, как настоящая украинка, даёте советы, которые у вас не спрашивали
Прямо в тему автора
Все питаю зарання• вчера в 23:04
согласна.
теперь делят на «справжня українка або українець» и не справжних.