Телепузик• 1 час назад
Кто когда-то собирал комаров, веря в то что в аптеке за это платят деньги?
Признавайтесь
СпайдерВумен• 1 час назад
Збирали рослини лікарські: подорожник, пелюстки волошки, ромашку, цвіт липи. І збирали крила хітинові хрущів. Але я їх боялась, хрущів тобто.
Вумна вутка• 1 час назад
Ответ дляСпайдерВумен
последних - это уже для ’бабок’?
СпайдерВумен• 1 час назад
Ответ дляВумна вутка
последних - это уже для ’бабок’?
Звичайно. Здавали в аптеку за гроші. Деякі ціни пам´ятаю до нині. Ось кіло сушених пелюсток волошки 25 карбованців, кіло цвіту липи 15 коп. Про крила хрящів не знаю, бо не здавала. Тим займались безстрашні хлопці.