Вообще не факт• 26 февраля в 13:36
Гайморит
В дитини. Температури немає, аналіз крові ідеальний. На ренгені тільки набряк. Гною немає.
Крім фізіопроцедур, інгаляцій , промивань і синупреду лікар виписав антибіотик.
Лікар лор в поліклініці
До лора в приватну клініку в суботу.
Самопочуття добре, 13 років.
Як думаєте ,є потреба?
Знаю, що таке призначає лікар але якщо кров без змін чи варто?
Лікар лор в поліклініці
До лора в приватну клініку в суботу.
Самопочуття добре, 13 років.
Як думаєте ,є потреба?
freedom_2015• 26 февраля в 13:41
може хоча б місцевий ?
Дитині зараз вилікувала полідексою,без аб .Але в неї ще і вуха підключились
Гарачий Чокалад• 26 февраля в 13:40
Я собі ось буквально тільки вилікувала. Без антибіотика. Промивання, спрей з мометазоном, синупрет форте, за потреби ібупрофен і судиннозвужуючі краплі. На скільки я знаю якщо це не прям очевидний бактеріологічний гайморит, то антибіотик призначають якщо нема покращення після 10 днів такого лікуванння
Вообще не факт
• 26 февраля в 13:43
Ответ дляfreedom_2015
може хоча б місцевий ?
Вуха в нормі. Місцевий який?
Вообще не факт
• 26 февраля в 13:44
Ответ дляТочная копия плова
и сопель нет? какой день болезни вообще?
Немає. Вівторок ввечері сказала, що болить чоло між очима
Вообще не факт
• 26 февраля в 13:45
Ответ дляfreedom_2015
аб тільки на набряк це дивно ,а лікар нормальний ?
Єдиний, який є.
Ну жінка не молода але наче лікує нормально
Вообще не факт
• 26 февраля в 13:45
Ответ дляГарачий Чокалад
Дякую
freedom_2015• 26 февраля в 13:45
Ответ дляВообще не факт
Вуха в нормі. Місцевий який?
до суботи не так багато і часу ,якщо нічого нема такого то спокійно дочекайтеся порад лікаря .Полідекса ,треба було зняти набряк і допомогти вушкам
Багиня• 26 февраля в 13:45
Если удастся обеспечить хорошую вентиляцию пазух носа, то все возможно.
Синупрет тоже таки работающая штука.
Точная копия плова• 26 февраля в 13:47
Ответ дляВообще не факт
а сколько дней болеет?
чоло - это фронтит (если он есть)
Фима Собак• 26 февраля в 13:59
Ответ дляГарачий Чокалад
Скажіть, будь ласка, а при прийомі Сінупрету у вас не збільшувалась кількість виділень з носа? Я почала його приймати і в мене просто потік з носа!
Точная копия плова• 26 февраля в 14:00
Ответ дляФима Собак
это разве плохо?
Фима Собак• 26 февраля в 14:01
Ответ дляТочная копия плова
это разве плохо?
Я не знаю, може так і має бути. Але це дуже неприемно. Цілий день тече з носа.
Точная копия плова• 26 февраля в 14:03
Ответ дляФима Собак
ну вы ж болеете, это не должно быть приятным))
а выход соплей из носа - это хорошо)
Фима Собак• 26 февраля в 14:05
Ответ дляТочная копия плова
а выход соплей из носа - это хорошо)
Там, можливо)
Головне питання - коли це завершиться? 🙃
Гарачий Чокалад• 26 февраля в 14:08
Ответ дляФима Собак
Мені здається на мене він взагалі ніяк не впливав (таке може бути, бо це ж трави). Але він так і працює - розріджує соплі і полегшує їх ввдходженнпя. Якщо з носа й так тече, то не треба його