Тролю як можу• вчера в 14:02

Купила натуральний сік в пакеті, чи це реально?

Чи обман в складі?
Ціна якась смішна до 50 грн за літр
размахер• вчера в 14:18
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Все краще ніж лимонад чи юпі яке ми пили в 90х. На здоров´я автору.
Можна ще з живчиком порівняти)))
размахер• вчера в 14:19
Ответ дляБабка-ежика
Ну допустим, но на 1л сока уходит примерно 1.5-2кг виноградного сока, уже выходит дороже, плюс еще упаковка
Це роздрібна ціна ринку))
Ms. Доброта• вчера в 14:22
Ой,зібралися адепти незрозуміло чого. Те корисне,те не корисне. А по факту-їдять непойми шо з магазинів,п´ють гімняне капучіно з кав´ярень і смокчуть пісюни якимось убогим мужчінкам. Були опитування,то до 40 років в багатьох жінок до 50 чоловіків було. Все шукають свого єдиного,плавно перестрибуючи з йуха одного мутного мужичка на інші. В багажі тягнуть дітей самі,працюють на поганих роботах,тріпають собі нерви. А тут сік і цукор шкідливі. Ага.
Тётя Хрюша• вчера в 14:22
Ответ дляразмахер
Це роздрібна ціна ринку))
Для порівняння, молоко, з яким явно менше мороки, ніж з соком, продають в 10 раз дорожче за закупівельну ціну. Порахуйте скільки має коштувати виноградний сік з чистого винограду, а не нектар на яблучному соку з ароматизатором.
Мати тріля• вчера в 14:24
Ответ дляБабка-ежика
Ніхто виноград для переробки не купує на базарі. Оптові закупки напряму на виноградниках.
размахер• вчера в 14:25
Ответ дляТётя Хрюша
Молоко за 150 грн літру ще треба вміти знайти в магазині
parele• вчера в 14:27
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Яблучний я п´ю чистий і томатний також. Скоро березовий буде.
Я тільки томатний. Інші мені занадто солодкі.
Ms. Доброта• вчера в 14:28
З виробництвом молока менше мороки,ніж з виробництвом соку? Ви що,покоління Z? Вже ж признали,що це покоління таво....
Говорю відверто• вчера в 15:39
Ответ дляMs. Доброта
Ахах вы сделали мой день, вот тут уж в точку)))
Говорю відверто• вчера в 15:44
Ответ дляМати тріля
Не надо, многим нравится верить в теорию заговора. Параноидальная шизофрения называется. Я человек с критическим мышление и могу сказать точно, что составы никто не читает почти и если сока действительно 10% то так и пишут. Я не раз встречала эти нектары где написано, массовая доля сока 10%, но в большинстве 40%. Тут просто восстановленный сок, полезного мало, но и вреда считаю нет, как такового. Явно получше колы которой ржавчину на унитазах моют. То советчицы считают, что если они купили питахаю за 400 грн то фсё, элитный фрукт и пальцы веером. На Кипре два месяца назад покупала по 25 грн за штуку)))) Дурня не вкурсе с какой наценкой это всё продают у нас
Вишневий цвіт• вчера в 16:10
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Тоді що таке варення?
Теж цукор , чи ви думали що варення це щось корисне?
Попа как у Кардашьян• вчера в 16:21
Ответ дляВишневий цвіт
Я думаю, якщо його не товкти літрами, шкоди від нього небагато. Я варю його самостійно.
Вишневий цвіт• вчера в 16:24
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А я думаю нахрена воно взагалі здалося щоб його варити . Чи ви ложку варення варите?