Шкала Радощів• вчера в 17:05

Норвегія скасує колективний захист для українських чоловіків 18-60

Лейбористський уряд Норвегії посилює умови проживання для переміщених осіб з України. Українські чоловіки віком від 18 до 60 років, за окремими винятками, більше не отримуватимуть тимчасового колективного захисту. Про це повідомило Міністерство юстиції Норвегії.

Із осені 2025 року країна фіксує зростання кількості молодих українських чоловіків, які прибувають до Норвегії. Наразі держава прийняла найбільше українців серед скандинавських країн.

Міністерка юстиції та громадської безпеки Астрі Аас-Гансен від Лейбористська партія заявила, що імміграція має бути контрольованою, сталою та справедливою. За її словами, щоб уникнути непропорційно великої частки прибулих, необхідно посилити підхід до надання захисту.

Уряд планує винести на консультації пропозицію, відповідно до якої чоловіки з України віком 18–60 років більше не отримуватимуть дозвіл на тимчасове проживання на основі групової оцінки. Натомість вони зможуть подавати заяви на притулок за загальною процедурою.

Міністерка праці та інклюзії Керсті Стенсенг зазначила, що Норвегія не повинна приймати більше людей, ніж здатна інтегрувати. За останні роки муніципалітети країни розселили майже 100 тисяч українських переселенців. Водночас низка громад повідомляє про навантаження на місцеві служби та нестачу житла.

Посилення правил стосуватиметься лише нових заявників і не вплине на тих, хто вже має тимчасовий колективний захист у Норвегії. Винятки передбачені для чоловіків, які документально звільнені від військової служби або не здатні її проходити, осіб, евакуйованих у межах програми медичної евакуації, а також для чоловіків, які є єдиними опікунами дітей, що перебувають із ними або проживають у Норвегії.
неДоПриличий• вчера в 17:37
Ответ дляВкаблучках
Боже,я не верю своим глазам!Неужели вы,эталон вежливости,могли такое написать?
Ух ти! Це вона сама про себе?
БезникаЯ• вчера в 17:37
Ответ дляШкала Радощів
Развєнчание культа лично Лав Лав
А є посилання?
автор Шкала Радощів • вчера в 17:38
Ответ дляБаза_птеродактилей
А що,війни вже немає?
А при чому тут Норвегія?
автор Шкала Радощів • вчера в 17:38
Ответ дляБезникаЯ
А є посилання?
Не знаю, треба шукати
автор Шкала Радощів • вчера в 17:40
Міністерка юстиції та громадської безпеки Астрі Аас-Гансен від Лейбористська партія заявила, що імміграція має бути контрольованою, сталою та справедливою.
неДоПриличий• вчера в 17:40
Ответ дляПишу вірші, дорого
За 4 года войны европейцы уже устали от наших беженцев я думаю. И вот эти пугалки, что если бы не Украина, то война была бы у них, уже не работают. И не надо было давать защиту мужчинам вообще, мое мнение. Почему одни должны воевать, а другие сидят в Европе, ещё и пособия многие получают.
Именно. Это же принципиальный вопрос: как можно просить/требовать от других стран присутствия их военных у нас в то время, как наши мужчины, которые потенциально могли бы быть мобилизированы, отдыхают по заграницам?
База_птеродактилей• вчера в 17:40
Ответ дляШкала Радощів
А при чому тут Норвегія?
Це людяність називається. Саме тому що у рашки ця якість відсутня то йде війна. Ви,мабуть,теж рашистка.
автор Шкала Радощів • вчера в 17:41
Ответ дляБаза_птеродактилей
За останні роки муніципалітети країни розселили майже 100 тисяч українських переселенців. Водночас низка громад повідомляє про навантаження на місцеві служби та нестачу житла.
автор Шкала Радощів • вчера в 17:41
Ответ дляБаза_птеродактилей
Це норвегі рашисти, не хочут нашіх біжаців собі на шеюку саджати
Ушла и Пришла• вчера в 17:42
Ответ дляШкала Радощів
Маю надїю що и жіннкам теж скасують.
Уже.
Те кто прибыли в последние месяцы, что мужчины, что женщины коллективную защиту не получают. Каждого рассматривают индивидуально и либо предоставляют ИЗ, либо нет.
База_птеродактилей• вчера в 17:42
Ответ дляШкала Радощів
Що таке 100 тис? Якщо українців мільйони
автор Шкала Радощів • вчера в 17:42
Ответ дляУшла и Пришла
Уже.
Очень хорошо! На 5 год перемирия наконец то дошло!
автор Шкала Радощів • вчера в 17:43
Ответ дляБаза_птеродактилей
Везите всех в Норвегию, они человечны, усех возьмуть
lilul990• вчера в 17:43
Скоро так буде по багатьох країнах. А хтось ще там мріє кудись виїхати

Імміграція стане контрольованою
автор Шкала Радощів • вчера в 17:44
Ответ дляlilul990

Імміграція стане контрольованою
Давно уже пора было навести порядок в этой сфере.
ДолькиКабана• вчера в 17:50
Ответ дляА шо сталося?
Власть решила воевать, пусть и спонсирует. Беженцы причем?
Удалено администрацией...
автор Шкала Радощів • вчера в 17:45
Міністерка праці та інклюзії Керсті Стенсенг зазначила, що Норвегія не повинна приймати більше людей, ніж здатна інтегрувати.
lilul990• вчера в 17:46
Ответ дляШкала Радощів
У Польщі велика нестача чоловічих рук. Є ще цей варіант а так по Європі я навіть не знаю. Швейцарія уже сказала шо розгляне проект за яким у країні може бути не більше 10 млн населення
автор Шкала Радощів • вчера в 17:46
Ответ дляlilul990
Очень хорошо.
lilul990• вчера в 17:48
Хто хоче виїхати з України- має бути або висококваліфікованим, або кваліфікованим воєнним. З чоловіків. Готовим до призову. Усіх інших відправлять додому

Хто не успів, той опоздав
Ушла и Пришла• вчера в 17:50
Ответ дляШкала Радощів
С коллективной защиты ещё попробуй перейди на другие документы((
А с индивидуальной всё более-менее понятно. Путь к тому чтобы остаться и интегрироваться, будет легче.
Так действительно лучше и самим украинцам и Норвегии.
ДолькиКабана• вчера в 17:49
Ответ дляТочноБудет
Изначально надо было давать помощь выборочно, тем кому действительно необходима с оккупации. Мужская часть вообще отдельный разговор, там не помощь, а депортация нужна
Ну так если в оккупации недвижимость целая, есть где жить, есть что подать.
Другое дело помогать тем, у кого ничего не осталось.
А вообще, если священная война за свободу, то война для всех. А не одним окопы, а другим Европы.
lilul990• вчера в 17:50
Великобританія має намір продовжити захист ще на два роки і всьо, адьйос, ніхто нікого лишати не буде.

Крім того тимчасовий захист не йде в ті 10 років які потрібні для пмж, тому на ньому краще не сидіти. А переходити на робочу візу яку отримає хто? Тільки висококваліфіковані
Вкаблучках• вчера в 17:53
Ответ длянеДоПриличий
Ух ти! Це вона сама про себе?
Не знаю.Тема с анонимами была.
lilul990• вчера в 17:53
Плюс європа впроваджує цю свою нову систему, коли треба буде платити за перетин кордону і ждати ДОЗВОЛУ

Тобто біометричний паспорт українця вже не буде підставою для в´їзду в єс. Підставою стане дозвіл на в´їзд. А за якими критеріями буде видаватись той дозвіл - хто вам скаже?
автор Шкала Радощів • вчера в 17:54
Ответ дляlilul990

Слишком много понаехло?
Міряно-переміряно• вчера в 17:56
Ответ дляШкала Радощів
Я ту тему від и до вичітувала до кожної букви
Я розумію чому вона ваш кумир, але вам дуже далеко до неї.
lilul990• вчера в 17:56
Ответ дляШкала Радощів
Слишком много понаехло?
Росіянам колишнім військовим взагалі заборонять в´їзд в єс. Це сказано вголос

Можливо наших так само будуть фільтрувати але вже через цю нову систему а причину придумають формальну.

Єс хоче захиститися від контрабанди зброї і ... ну ви самі розумієте
автор Шкала Радощів • вчера в 17:56
Ответ дляМіряно-переміряно
Начинаю работать на собой
Мальовнича даль• вчера в 17:57
Ответ дляШкала Радощів
Давно вже цю лавка треба було прикрити, кормуха для бомжів
Кому надо было? Вам? 😁