Та легко!• 26 февраля в 17:57
Заняття з репетитором і повернення грошей
Що робити в ситуації, коли дитина, якій батьки давали гроші на репетитора, в результаті не ходила на урок.
І так продовжувалось 2 місяці, поки мама не спитала репетитора про навчання.
Тепер мама звинувачує репетитора і вимагає повернути кошти, які він не бачив в очі.
Дитині 12 років.
Чи ви дійсно вважаєте, що репетитор винний в тому, що сталося і повинен відповідати за це?
Дитині 12 років.