Цідило правди• вчера в 18:40

Хотіла в сусіда купити землю, схема $$$

в нас поруч земельні ділянки + активна дорога, транспорт, люди

Я планувала викупити в нього цю земельну ділянку і побудувати там нежитлове приміщення (щоб воно заходило і на мою ділянку і на його)
А він каже що не проти переписати цю землю на мене
Але запропонував таку схему:
Спочатку я будую за власний кошт це нежитлове приміщення одне на 2 зем ділянки, потім він на мене переписує свою землю І я з доходу повинна йому виплачувати відсоток
Хто що думає про підводні камені

Інший сусід у якого було 2 ділянки він собі так само побудував це нежитлове приміщення і зараз його чудово здає в оренду (розетка, кофейня, wine point) Там таке приміщення чи можна зробити 3 окремих входи
Кидаю курити• вчера в 18:42
А ви як думаєте, це нормально?
Рідні люди стають ворогами, а тут чужа людина
ТигрЛьвович• вчера в 18:42
Ні, спочатку хай перепише на Вас , а потім будувати
фан L.O.S.T.• вчера в 18:42
Яке цільове призначення ділянки на сьогодні?
Крапипопка• вчера в 18:43
агонь план
автор Цідило правди • вчера в 18:44
Ответ дляКрапипопка
агонь план
В мене дивує тим що він хоче безкоштовно на мене переписати землю і я буду платити йому відсоток від свого доходу за оренду
Спілий баклажан• вчера в 18:44
Вы главное побыстрее и качественно стройку там делайте, а он вам потом скажет что планы поменялись и участок не продается
Крапипопка• вчера в 18:45
Ответ дляЦідило правди
вас кинуть ще на етапі ’будівництва’, приблизно на 3\4 готовності об´єкта
автор Цідило правди • вчера в 18:45
Ответ дляКрапипопка
Получається що якщо я буду робити 3 входи то 1 приміщення буде на моїй ділянці, 2-є приміщення буде посередині між ділянка і 3-є приміщення буде на його ділянці
Завжди мало• вчера в 18:51
Ответ дляСпілий баклажан
Ага, і зразу вводити в експлуатацію на ВЛАСНИКА землі, а потім він скаже дякую, шановна, і бувай!
Крапипопка• вчера в 18:47
Ответ дляЦідило правди
Для чого ви взагалі розповідали що хочете там будувати щось? Ще й бізнес. Треба було сказати, що просто цікавитесь покупкою землі як інвестицією в землю, або на розширення житла, дітям, не знаю. Ви самі набиваєте вартість землі розповідаючи плани. І так, ніяких ’спільних’ бізнесів, схем, муток. Чи вам дуже хочеться проблем?
Трактор Віка• вчера в 18:47
Автор , а вы совсем не придуриваетесь? реально такая по жизни...ээээ... волшебнутая?
Секс-Бомба• вчера в 18:48
Автор, ви справді така наївна?
Трактор Віка• вчера в 18:48
Ответ дляЦідило правди
Интересно только одно, а откуда у таких недалеких людей деньги на строительство
Завжди мало• вчера в 18:49
Ответ дляЦідило правди
І розпочати неодмінно потрібно з 3-го приміщення, щоб точно вляпатись в проблеми.
Крапипопка• вчера в 18:49
Ответ дляЦідило правди
а оте ’між ділянками’ ви як плануєте легалізувати, вибачте?
автор Цідило правди • вчера в 18:50
Ответ дляКрапипопка
Він казав що перепише на мене свою ділянку потім я ці всі ділянки разом об’єднаю і потім веду в експлуатацію будинок
Крапипопка• вчера в 18:52
Ответ дляЦідило правди
Корочше нічого не будуйте доки земля не буде оформлена на вас офіційно. Якщо ви почнете будівництво на чужій землі - будьте готовими до того, що потім з вас здеруть в рази більше, ніж ви плануєте.
автор Цідило правди • вчера в 18:53
Ответ дляКрапипопка
Тобто він підніме цінник і скаже шоб я платила?
Крапипопка• вчера в 18:55
Ответ дляЦідило правди
Як варіант. Або поставить забор і буде користуватися побудованим приміщенням, доки ви по судам будете щось намагатися доказати
Идеальная оптимистка• вчера в 18:58
Ответ дляЦідило правди
Або комусь іншому продасть.
Як можна вкладати в те, що не твоє?
Чебураха з перцем• вчера в 19:05
Ну чесно) автор ви ж не дурна. Мені От пропонує за мою землю купити квартиру, я кажу квартира там де хочу вартує От стільки по грошам, сдєлка і далі я сама. І шо ви думаєте злився)
Ковбой Хагис• вчера в 19:08
Дивіться, щоб вас потім не прикопали на тій ділянці.
Мольфарочка• вчера в 19:10
Ответ дляЦідило правди
звідки у вас гроші на ділянку, якщо ви так хм... наївно до пропозицій відноситесь
Робот Вертер• вчера в 19:16
Ответ дляЦідило правди
Такой хитросделаный у вас сосед, пусть сам себе построит
Робот Вертер• вчера в 19:17
Ответ дляЦідило правди
Мне так нравится это слово «перепише»
к.Буланова• вчера в 19:22
Я б сказала що сусід ваш дуже хитрозроблений. Але є одне ’але’. Це він так вважає. Насправді, він жадібний придурок. В запропонованій ним схемі, для вас є купа способів кинути його ’через плече’. Сходіть до хорошого юриста, вам розкажуть.
r25-1• вчера в 19:26
Ответ дляЦідило правди
сделайте договор займа.
r25-1• вчера в 19:27
Ответ дляИдеальная оптимистка
Або комусь іншому продасть.
Як можна вкладати в те, що не твоє?
ну соседа тоже можно понять. он землю перепишет, она сейчас договор не сможет никакой с ним сделать, нетобьекта, а как ему защитить свой интерес
Идеальная оптимистка• вчера в 19:35
Ответ дляr25-1
Ну так може треба продавати? А не переписувати?
Ну або договір про співпрацю. Але не найпроблемнішим способом.
r25-1• вчера в 19:36
Ответ дляИдеальная оптимистка
ну тут хз. скорее всего сумму скажет, автор не даст, а так...по 10тыщ, но всю жизнь.