Марія -bb82• вчера в 23:39

Літом летимо на Закінф і Сардинію.

Порекомендуйте, що подивитись цікавого на цих островах)
Liliia2007• вчера в 23:51
Розкажіть краще як летите. Своїм ходом чи туром? Звідки і що по чому?
А стосовно подивитись - це в ютуб і тікток, завжди там будую маршрути
Ракета Ариана• вчера в 23:51
В Порто Черво загляните. И на Исла Мадалена
автор Марія -bb82 • вчера в 23:54
Ответ дляLiliia2007
Своїм ходом з Варшави на закінф. Потім в Рим ще 4 дні. І звідти на Сардинію. Дорогі квитки. Найдорожчий Варшава закінф. Біля 12000грн /люд -це без ручної поклажі. Там апартаменти знімаємо. Орієнтовно 200-250€ доба
Christ1na• вчера в 23:59
Сардинія це пляжі, треба навколо острова на машині їхати
250 за добу це щось на мажорському)
Liliia2007• вчера в 23:59
Ответ дляМарія -bb82
Апартаменти теж досить не дешево. В принципі сезон, то так. А не простіше спочатку в Рим, а вже звідти далі? Мені здається, що Варшава - Рим буде відчутно дешевше. Та і з риму теж на острови. Там же можна навіть тренітальєю частину їхати, це в рази дешевше
автор Марія -bb82 • сегодня в 00:01
Ответ дляLiliia2007
можливо ви і праві але Вже все куплено)
Спочатку вирішили в Грецію. Із-за цього дорожче вийшло.
автор Марія -bb82 • сегодня в 00:02
Ответ дляChrist1na
250 за добу це щось на мажорському)
Нуу сезон. І нас 3+1дит 2р. Тобто немаленька кв. І поруч з пляжем.
Liliia2007• сегодня в 00:02
Ответ дляМарія -bb82
можливо ви і праві але Вже все куплено)
Ясно. Теж зараз шукаю маршрути, не знаю куди хочу
Christ1na• сегодня в 00:03
Ответ дляМарія -bb82
Це дорого, ми в Хорватії знімали класні апарати за 115 є і те я думала що дорого)
Liliia2007• сегодня в 00:03
Ответ дляМарія -bb82
А, тоді так, з малою дитиною сильно по перонам не пробігаєш в спеку
автор Марія -bb82 • сегодня в 00:04
Ответ дляLiliia2007
Важко було поєднати Грецію і Італію. Ще й острови. Та і ми з дитиною 2р. Потяги незручно
автор Марія -bb82 • сегодня в 00:06
Ответ дляChrist1na
Ну Хорватія дешевше. Тим паче що ми вибрали острови. Там завжди ціни дорожче
автор Марія -bb82 • сегодня в 00:05
Ответ дляLiliia2007
В тому році були на Майорці, місто алькудія. Дуууууже рекомендую. Я б повернулась туди!! Пляжі з соснами-це просто любов!!
mar_mar• сегодня в 00:20
Ответ дляМарія -bb82
Порекомендуйте готель чи апартаменти.