Най хоч раз• 2 часа назад
Ви б лишили одну пару ботинок, чи повернули б?
Замовила дві пари однакових ботинок чоловіку, якісь підійдуть, якісь будуть або великі, або малі. Лишити сину, який доросле до них років через 3+/-, чи повернути? Зараз брала зі знижкою непоганою.
Най хоч раз
• 2 часа назад
Ответ дляПапина дочка
Вернула бы. Через 3 года сын скажет это не модно, и носить не будет
Вони класика трекінгових, теж боюсь, що не захоче, хоча раніше не помічала за ним такого
Най хоч раз
• 2 часа назад
Ответ дляЗалізний кіготь
Син я так розумію підліток. Дуже сумніваюсь, що він схоче це носити
Зараз йому 9. Вони класичні +/-
Залізний кіготь• 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
Вас чекає багато відкриттів)) я теж не знаю де моя донечка лапочка
Най хоч раз
• 2 часа назад
Ответ дляЗалізний кіготь
Моя донечка теж зникла, якийсь дракон замість неї, мабуть з´їв її, але з одягом поки кардебалетів не робить ))))
Мама Чели• 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
Все еще впереди.🤣
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
А скільки їй?
Вумна, аж страшно• 1 час назад
9 лет и через несколько лет- огромная пропасть. Сдавайте ботинки
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
11 і 8.
А! Ну, що можу вам сказати, готуйтеся, попереду вас чекає багато ’цікавих’ відкриттів
Бараболька• 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
Зараз йому 9. Вони класичні +/-
Моему 10, размер ноги 36.
Точно не оставила бы 44й лежать и дожидаться
Най хоч раз
• 1 час назад
Ответ дляБараболька
Моему 10, размер ноги 36.
Моєму 9 буде через тиждень, нога 37,5 зараз, доньці 11 і 8 - нога 38. Не знаю в кого вони такі лапасті? )))
Эт вернячОк• 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
А який розмір думаєте залишити? 45 чи 39?
Люблю кетчуп• 1 час назад
Вернуть. Мода меняется, ноги у всех разные. Они просто могут не подойти по удобству либо нога вообще проскочит этот размер. Зачем вам этот стояк в шкафу?
Най хоч раз
• 1 час назад
Ответ дляЭт вернячОк
В мене 43 і 44, якийсь із цих.