Ліплю вареники• сегодня в 14:52
Кто сдает квартиру и кто снимает, зайдите пожалуйста. Состояние квартиры.
Вот если люди живут в квартире 4 года,квартира изначально сдавалась почти после ремонта.Должны ли проживающие в квартире ,сдать её в таком же состоянии как и при въезде?
Например,на диване просел паралон,на светлых стенах есть немного потёртости,причём стены окрашены краской которая не моется,есть маленькие,мельчайших сколы на фасаде кухни, также на кухне установлена фаянсовая белая раковина ,на ней тоже есть пару маленьких сколов от посуды.Это считается амортизацией,или арендаторы должны восстановить за свой счёт?
И что вообще входит в амортизацию в таких случаях?
Ліплю вареники
• сегодня в 15:23
Ответ дляРанковий базар
А давайте всі дружньо попросимо автора фото дивана і тієї божественного кухонного гарнітуру з порцеляновим рукомийником
Вибачте,не готувалась виставлять фото тому пару тарілок непомитих)
Ну ось пару мілких на раковині,і ось такі на гарнітура,вони поверхневі,якесь тонке покриття ,під ними біла основа.
Ранковий базар• сегодня в 15:24
Ответ дляКарамбОлька
в Польше вы съезжаете с квартиры и оставляете ее в таком виде ,в котором заселились. То бишь делаете ремонт если что(красите,клеете обои). Это только наша быдлота считает в Украине,что они никому ничего не должны и что это их собственность.и они могут ломать,трощить и делать с чужим имуществом все что вздумается,потому что у них оренда. придумывают износ и т.д.
Ваша?
Люди всюди різні. І рохкання не має національностей
размахер• сегодня в 15:24
Ответ дляЛіплю вареники
Я еще понимаю фаянс в ванной,но на кухне,это же мытье посуды каждый день,чашки и тарелки могут выскальзывать из рук и падать,про кастрюли я вообще молчу,оставляют тёмные следы на дне.Она вообще не предназначена для кухни.Раньше я никогда не пользовалась такими мойками,поэтому не знала на что подписываюсь)
Никогда в жизни у меня при мытье посуды ничего не выскальзывало. Иначе эта посуда разбилась бы, поэтому аккуратно мою. Кастрюли ставить в раковину зачем - этот момент вообще не поняла.
Свезло так свезло• сегодня в 15:25
Ответ дляЛіплю вареники
А нафіга така раковина на кухні?
Це ви поставили чи ви знімаєте?
Ліплю вареники
• сегодня в 15:25
Ответ дляразмахер
Как вы их моете?Пятилитровую кастрюлю навесу в воздухе?
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 15:25
Ответ дляНакладні мюслі
Точно такі але білі)
У мене для вас погані новини... той шкірзам через 5-6 років стає потрісканий і облазить. У мене такі. Збираюсь спробувати перетягнути, бо то жесть
Ліплю вареники
• сегодня в 15:25
Ответ дляСвезло так свезло
А нафіга така раковина на кухні?
Це ви поставили чи ви знімаєте?
Це ми знімаєм
Ранковий базар• сегодня в 15:25
Ответ дляНакладні мюслі
У нас в орендованій квартирі є два білі крісла чи то з юску, чи то з ікеї - самі пластикові, а сідушка зі штучної білої шкіри. Мій кіт полюбив на них спати, бо м´якенькі і одного разу коли застрибував чи зістрибував, зробив подряпину помітну на одному. Звичайно, я відразу накрила сідушки там спеціальними круглими серветками. Але тепер роздумую, чи купувати при виїзді нове крісло і чи знайду таке саме... Це єдина шкода від кота за пів року оренди. Збираємося жити кілька років тут, як мінімум 4-5, то вирішую вже на майбутнє))))) І раз сьогодні купа тем про оренду - нам власниця здала після косметичного ремонту виключно за оплату наперед на місяць, без будь-яких страхових чи підвищених платежів, жодного разу не приходила, всі кошти тільки на на картку. Квартира гарна, я б з задоволенням таку купила, якби мала можливість.
Бог з ним, з тим стільчиком, вона про кота в курсі?
Свезло так свезло• сегодня в 15:27
Ответ дляЛіплю вареники
Це ми знімаєм
Ну то нічого страшного з тими сколами там нема.
Хазяєва якісь сказочні - поставити таке на кухню.
Накладні мюслі• сегодня в 15:28
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А ну тоді норм, бо тоді все одно доведеться нові через кілька років купувати, не для хазяйки -для себе, щоб було симпатично. Але я здивована, як на них виявился зручно сидіти.
размахер• сегодня в 15:30
Ответ дляЛіплю вареники
На столешнице. Ополаскиваю под струёй потом
ХтоЯкщоНеЯ• сегодня в 15:31
Ответ дляНакладні мюслі
Так, дуже зручні
Накладні мюслі• сегодня в 15:31
Ответ дляРанковий базар
Звичайно))) Перше, що ми питали при пошуках- чи можна з котиком. Вона спочатку відмовила, а потім подумала і попросила фото котика. І все, квартира наша. У мене мейн-кун, якому я уваги приділяю більше, ніж собі самій
Ранковий базар• сегодня в 15:31
Ответ дляЛіплю вареники
То вже до вас до...ються
Ранковий базар• сегодня в 15:35
Ответ дляЛіплю вареники
І в прижкє, щоб глазур на кахелі підлоги не дряпалася
Ранковий базар• сегодня в 15:38
Ответ дляЛіплю вареники
Бля, там ще й фото мебля є?
Ото вас штурмує господар хати.
Але краєвид за вікном там фантастика.
Ото вас штурмує господар хати.
Але краєвид за вікном там фантастика.
Ранковий базар• сегодня в 15:42
Значить так, автор.
Берете базу для нігтів, акріл і топ. Замазуєте ту цятку на тому унітазі, пардон, на кухонній раковині.
А шухлядку затушуйте синіми тінями для повік.
На коврик
не треба. Бо новоспечена євро-польська леді, яка тут в темі, вас покусає.
На коврик
MacOS-ница• сегодня в 15:46
Ответ дляНакладні мюслі
А нам почему не показываете котика?
Продаю витрішки• сегодня в 15:53
Та фіг з ними, тими сколами. Вікно! Покажіть краєвиди!:) Там щось шикарне)
Замурмишка• сегодня в 15:57
здаю, звичайні експлуатаційні зміни, стіни фарбуємо після кожного орендаря, кровать у нас з ортопедом, там все гуд, але якщо що то будемо змінювати, до чого тут орендар? якщо у дивані за 4 роки просів паралон то це диван такий, якість погана
Замурмишка• сегодня в 15:59
Ответ для75В
То вам його ще і по ріжуть і щось зламають як будуть виселятися
Нє ну а шо вже ж уплочено
ну ви не рівняйте, поріжуть зламають, до речі, на жаль не завжди видно усі проблеми коли виселяються, ой усе швиденько, залог віддали, а потім зламані полички в холодильнику, викинуті бампери бо кіт обісцяв, а вони й не сказали нічого, побиті стіни аж штукатурка відвалилася, не ну ганятися ж за ними тепер
Накладні мюслі• сегодня в 15:59
Ответ дляMacOS-ница
А нам почему не показываете котика?
На тому самому кріслі з подряпиною. Друге фото - спеціально для вас щойно розбудила, недовольний)))
Замурмишка• сегодня в 16:00
Ответ дляГидроусилитель руля
Тем более, ну реально какой износ соколы это вредительство
не вигадуйте, в мене вдома на стільниці вже є сколи за 4 роки, й з´явилися вони ще на перший рік після ремонту
Замурмишка• сегодня в 16:01
Ответ дляКарамбОлька
у Польщі здається хата з білими стінами й ви їх фарбуєте, у Німеччині принаймні так, й квартири майже пусті, що хочеш то й завозь, а потім вивозь
Замурмишка• сегодня в 16:02
Ответ дляЛіплю вареники
Там сколы миллиметровые, все подкрасится не будет заметно,не переживайте.Кухня просто очень активно использовалась,между столом-островом и фасадами кухни примерно 40-50 см расстояния,еще и стулья по обе стороны.Старались акуратно пользоваться.
хто це фарбує сколи?
MacOS-ница• сегодня в 16:03
Ответ дляНакладні мюслі
Спасибо! Какой красавчик, понимаю вашу хозяйку квартиры)) Такому невозможно отказать