Анонимарик• сегодня в 01:01
Шокована тим що я побачила сьогодні в літаку
Чесно скажу, я ніколи такого не бачила і не знала що це буває прямо до такої степені.
Сидів хлопець років 17 і біля нього мама. Це були місця в першому класі, тому сидіння було лише два з кожної сторони проходу. З однієї сторони сидів він і його мама. Вони були в рукавичках гумових, в масках, мама тримала сумочку яка як аптечка була заповнена різними засобами дизенфекції, спреями відповідного розміру,салфетками, а він сидів і все навколо витирав, абсолютно все до чого дотягнулась рука навколо себе і мами. І так по декілька разів з весь переліт.
Я знала що є люди з діагнозами, але це ж з розуму можна зійти от так нав оло себе все чистити , дезінфікувати, декілька разів за політ при тому змінюючи маски і рукавички.
Ширли-Мырли• 2 часа назад
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Сколь мл духов можно?
не помню. почитайте новые правила. Возможно еще не во всех аэропортах их применяют. Но самые крупные узлы уже оснащены новыми системами и там можно брать на борт жидкость в любых количествах.
Ширли-Мырли• 2 часа назад
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Сколь мл духов можно?
кстати, уже летом я летела с отдыха и не стала выбрасывать гель для душа 250 мл, бальзам для волос большой, и воду. пропустили. Когда шла в аэропорт, то не знала пропустят или нет, так как правила только внедряли. решила рискнуть и если что выбросить в аэропорту
ДлинноНожка• 1 час назад
Ответ дляМанка Я
Хочете подивитись фото контуженого - подивіться у дзеркало
Ой не....думаете вы там отражаетесь? Не пугайте меня.....
Неновая почта• 1 час назад
Ответ дляАсобеннАя
Когда ваш муж возит любовницу, она спокойно сидит на вашей спецнакидке
Да что вы говорите.
Лагшмивара• 1 час назад
Ответ дляАнонимарик
Забула що я від вас хотіла ))
Це якось лікується?
ОКР, лікується, якщо люди усвідомлюють проблему, а найчастіше ні, тому так і живуть.
Єдина Країна• 1 час назад
Ответ дляАнонимарик
Забула що я від вас хотіла ))
Це якось лікується?
Ви не в собі, автор? Не подумали, що на це може бути причина? Можливо, в людини онкологія, людина після променевої терапії може бути без імунітету зовсім. Або ще якась інша болячка.
Тектологиня 80lv• 1 час назад
Ответ дляАнонимарик
Я розумію, от мені цікаво як з таким жити.
Автор, ви якась дивна чи дика. Ви ніколи не потрапляли в ситуацію на борту, коли стюард просить нікого протягом польоту не їсти нічого з горіхами, бо на борту є один алергик? Бо у людини лише від запаху може статися анафілактичний шок. І всі 300 людей на борту ставляться з розумінням і ніхто ніякий снікерс не дістає. Це просто нормальне ставлення до оточуючих, а не прийти на форум і обісрати як ви.
Комиссия50%• 40 минут назад
Ответ дляАнонимарик
Забула що я від вас хотіла ))
Це якось лікується?
Та лікувати треба вас. Або у вас відсутня сіра речовина в голові. Людина можливо лікується від онкології. В моєї товаришки дитина була хвора, в школу не ходила декілька років, не можна було контактувати з людьми, завжди в масці
Україна понад усе!• 36 минут назад
Ответ дляАнонимарик
Забула що я від вас хотіла ))
Це якось лікується?
Может он или она после химиотерапии, там низкий иммунитет вообще обсуждать человека, не зная причины его поведения, явное скудоумие
Советчица Года• 24 минуты назад
Мда, накинулися на Анонімарика знатно) ну нічого, буде знати тепер, як формулювати теми) якби запитала ’Чому це?’, то 1 відповів би і все. А то як лікувати вже запитує
Щаслива Я• 18 минут назад
Ответ дляШирли-Мырли
уже можно. изменили правила перевоза жидкостей. и воду тоже можно
Не во всех аэропортах эти системы