Семенівни сусідка• 1 час назад

Сзч и работа

У кого мужья в сзч работают из дому, тяжело работу найти?
Голубка миру• 1 час назад
Нуууу
Тут пишуть, що повно он лайн роботи
Правда не пишуть, якої)
Г@Л@В@ломка• 1 час назад
Кожен раз коли питають про роботу з дому задаю питання. А що ви вмієте робити?
Г@Л@В@ломка• 1 час назад
Знаю багато варіантів коли чоловіки по суті живуть на роботі, закрита територія.
Лісопилки, сто, будівництво
Язикувата Хвеська• 1 час назад
Ответ дляГолубка миру
Нуууу
Тут пишуть, що повно он лайн роботи
Правда не пишуть, якої)
Коллцентри.
автор Семенівни сусідка • 1 час назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Питання не в цьому, питання чи її взагалі реально знайти, звісно неофіційно
Конотопська відьма• 1 час назад
Дівчата, хто просунутий. А онлі фанс для чоловіків є? Чи жінки не настільки дурні, щоб платити за відосіки?
Г@Л@В@ломка• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Питання саме в цьому!
Я працюю онлайн. Але ж навряд чи чоловік ваш знає бухгалтерський облік.
То я і питаю які навики має чоловік щоб працювати онлайн
Конотопська відьма• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Звісно, оператор дрона. Праця майже надомна. Десь у лісі полі палатка і з неї працюють. Чим не надомна?
Г@Л@В@ломка• 1 час назад
Ответ дляКонотопська відьма
Звісно є! Але там клієнти теж чоловіки
Кредитная• 1 час назад
Онлифанс. Деньги поднимет хорошие. Он у вас норм выглядит?
автор Семенівни сусідка • 1 час назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Питання саме в цьому!
Бух точно не знає
Ловлю капці• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Якщо все життя пропрацював таксистом, сантехніком, токарем, комп бачив тільки по телевізору, то нереально.
автор Семенівни сусідка • 1 час назад
Ответ дляКредитная
Норм
Г@Л@В@ломка• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Бух точно не знає
Ну от. Роботи дистанційно купа є. На ворк уа є навіть позначка - віддалена робота.
Але чи є вміння виконувати цю роботк
Г@Л@В@ломка• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Норм
Якщо ви не троль.
Моя вам порада.
Залиште ці пошуки роботи.
Якщо хочете підтримати чоловіка. Підтримуйте мовчки і по можливості з повагою.
Він сам знайде і сам розбереться
Руда ліса• 1 час назад
Ответ дляКонотопська відьма
Ви що, чоловік? Тому що жінка не може бути не в курсі, що жінкам потрібні емоції, а не пісюн якогось рандомного байдужого чувака.
Тим більш, що ще черга буде з таких, кому подобається, щоб ви подивились по відео, як він дроче, і це абсолютно безкоштовно
Конотопська відьма• 1 час назад
Ответ дляРуда ліса
Я жінка. Але нічому вже не дивуюся. Жінки бувають різні, може й є такі, що платять за спілкування і відео?
Директриссимо• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
якщо є якісь вміння ,мій інженер-конструктор і міг би наприклад
Пописанная парта• 1 час назад
Ответ дляГолубка миру
Нуууу
Тут пишуть, що повно он лайн роботи
Правда не пишуть, якої)
Ну в Лайфе или Киевстаре, такси.
Prervana• 1 час назад
Ну вы же понимаете, что никакой официальной работы не будет? Чаще всего это возможно при работе на себя, если до мобилизации имел какую-то деятельность. Если был столяром, то как изготавливал в своей мастерской табуретки, так и будет изготавливать. Если занимался ремонтом планшетов - так и будет их чинить.
Кредитная• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Норм
Ну вот вам и решение 🤷‍♀️
Стетоскопуло• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Спеціалісту з ай-ті чи бухгалтеру - реально, сварщику - ні.
Бавовна• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
эммм питання якраз саме в цьому, бо граф ік і локація це якби ну таке собі, це ж не якась спеціальна ’робота із дому’, це практично всі професії що вимагають роботи за компом, і де начальство лояльне або навіть вимагає працювати з дому - наприклад щоб зекономити на приміщенні і обладнанні
Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
Ну, ай ті
Працюють віддалено, з будь якої точки світу
Бухгалтерський облік теж можливо

Щось таке ваш чоловік вміє?
Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Якщо ви не троль.
Моя вам порада.
Залиште ці пошуки роботи.
Він сам знайде і сам розбереться
З повааааагою підтримати чувака, який втік, покинув своїх у війську.
А потім просто сів на дивані і жінка шукає йому роботу
🥰🥰🥰🥰🥰
Бавовна• 1 час назад
Ответ дляКонотопська відьма
а з чого ви взяли що отой що ви знаєтк онліфанс - тільки для жінок? Він для всіх, также як ютуб чи тік ток, тільки без цензури і платно. А по-друге, жінки може і не платитимуть, а от чоловіки аж бігом за відосіки чоловіків. Гей ескорт набагаааато дорожчий і прибутковіший ніж класичний
автор Семенівни сусідка • 1 час назад
Ответ дляГолубка миру
Ну, ай ті
Бухгалтерський облік теж можливо

Щось таке ваш чоловік вміє?
Це все зрозуміло, але чи багато де беруть неофіційно
Директриссимо• 1 час назад
Ответ дляСеменівни сусідка
закриті будівництва беруть ,але будуть рабами там здебільшого і треба знайти ще .Ким до війни працював ?
Дама с собачкой• 1 час назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Якщо ви не троль.
Моя вам порада.
Залиште ці пошуки роботи.
Він сам знайде і сам розбереться
Ага, у мене родич на шії дружини вже 2 роки сидить.
На 30 000 її зп. Ще обурюється, коли м´яса мало дає. Чи коли вона просить хоча б посуд за собою мити.
автор Семенівни сусідка • 1 час назад
Ответ дляДиректриссимо
Курʼєр