Директор Пляжу• 1 час назад
Дизель шоу 2026
Вітаю. цікавить хто був вчора, чи цікава програма і чи холодно в залі, бо на сайті дуже багато відгуків про те, що холодіна в залі. Дякую.
Директор Пляжу
• 1 час назад
Ответ дляДідова баба
Люди, що з вами не так???? музику не слухати, на концерти не ходити, на відпочинок не їздити....в мене чоловік тільки повернувся з ротації, мені що закритись вдома і постійно читати новини? від цього краще не стане. не просила коментувати таких як ви, просто проходьте мимо.