Губка Боб• сегодня в 01:34
Merge boss комусь вдалось вивести кредити?
Знаю, місцеві багатійки звалюють, але сьогодні останній день і не можу поміняти кредити в merge boss. Вже й у підтримку писала, обіцяли вирішити і ніфіга. Дякую
Кусман Сиру• сегодня в 04:46
Я тільки кристали міняю, в МБ останній раз змогла вивести тільки в кінці грудня 24р. Потім взагалі їх не бачу(
Губка Боб
• сегодня в 08:58
Ответ дляКусман Сиру
То треба грати і заробляти їх. Нарешті і я змогла поміняти. Це в них глюк був.