из_под_тишка• вчера в 11:07

Чи деруться/дразняться ваші діти між собою?

Моїх як вовка і козу в один човен садити не можна, і різниця 7 років, і всерівно як двоє в одній хаті можна чокнутися. А от по одному-янголята! 14 і 7 років. Шуфлю торішнього снігу б ділили між собою((
ЯяяКакаджамбо• вчера в 11:09
Нормально. Здорова конкуренція
автор из_под_тишка • вчера в 11:09
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Нормально. Здорова конкуренція
Я в цій обстановці не здорова) і кімната в кожного своя, і всерівно злазяться до купи)))
я Кукарача• вчера в 11:10
Майже років різниці. Буде 2 та 7. Поки дружать, але що буде завтра, то не знаю
Маю декілька думок• вчера в 11:10
У моїх різниця 1,5 роки, донька і син. То б´ються, то миряться. Але більшість часу разом проводили, гралися, потім на вулиці гуляли.
Але все одно, сиділи в 15 і 16 років ржали, як хто кого на побачення запрошував, а через 5 хвилин скандалили за останню склянку компоту
ЯяяКакаджамбо• вчера в 11:10
Ответ дляиз_под_тишка
Ну моїм вже 22 і 15. І все рівно часто
Маю декілька думок• вчера в 11:11
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Нормально. Здорова конкуренція
Нездорова. Бо в здоровій конкуренції має вижити найсильніший, найрозумніший, найгнучкіший, а в сім´ї мають вижити всі.
автор из_под_тишка • вчера в 11:11
Ответ дляМаю декілька думок
Мій брат колись плював в останню порцію Олівʼє би я його не зʼїла ))))
Да, я блондинка!• вчера в 11:11
Ответ дляиз_под_тишка
Ви маргінали?
автор из_под_тишка • вчера в 11:12
Ответ дляДа, я блондинка!
Ви маргінали?
Ми були дітьми)
Шопингмонстр• вчера в 11:12
У моих 8 лет разницы, девочки. Младшая постоянно с 2х до 7 лет задирала старшую, потом перестала. Сейчас уже нормальные отношения. Старшая теперь в своём мире ей 16, меньше общаются, но хоть террор прекратился со стороны мелкой
Да, я блондинка!• вчера в 11:13
Ответ дляиз_под_тишка
Ми були дітьми)
Я теж була. Маю старшого брата.
Мені 40+, йому 50+. Ми все життя найкращі друзі і тил одне для одного.
Маю декілька думок• вчера в 11:13
Ответ дляиз_под_тишка
Які чудові спогади:) у мене є і брат, і сестра, але у всіх велика різниця 10 і 7 років, у нас не було ніяких спільних інтересів, після 18 кожен виїжджав з міста, тому я наявність сестри і брата практично не помітила, ані сварок, ані веселих спільних спогадів.
автор из_под_тишка • вчера в 11:13
Ответ дляДа, я блондинка!
Я теж була. Маю старшого брата.
У вас різниця велика, а у мене з братом різниця 10 місяців.
автор из_под_тишка • вчера в 11:14
Ответ дляМаю декілька думок
У нас різниця всього 10 місяців, були як двійня)
Я не чарівниця вам• вчера в 11:16
Ой, это беда. Когда поменьше были, то дружили. Разница в 5 лет. Старшей 16, и они постоянно оскорбляют друг друга. Не делятся, не могут договориться сами о чем то. Это конечно тяжело (. И плачу. И кричу, пытаюсь договориться с ними, объясняю. На время помогает. И заново.
Як ухурделю• вчера в 11:17
У моїх різниця 3 роки. Ніколи в дитинстві не бились, не сварились. Такі були дружні. Грались разом, гцляли, друзі були одні. А зараз доньці 20, сину 17. Вони майже не розмовляють один з одним :( В підлітковому віці почалось. Кожен сидів в своїй берлозі, а зараз донька вже живе окремо.
То це ще більша печаль, що вони як чужі один одному :(
Админко• вчера в 11:18
Такая же разница. Ругаются по мелочам, но не дерутся. Слишком большая разница как по мне для драк. В 14 уже как бы взрослый человек, понимающий что с 7ми леткой драться силы не равны.
Маю декілька думок• вчера в 11:18
Ответ дляиз_под_тишка
Один рік мої погодки ходили на бальні танці, їм тоді 6 і 7 років було. На звітному концерті вони щось там поцапалися і на вальсі зі счепленими зубами і випученими очима ніс в ніс тягали один одного по паркету. Всі ржали, а я готова була провалитися крізь землю. Зараз смішно, звісно.
Почемучечка• вчера в 11:20
Ответ дляМаю декілька думок
А если члены семьи не хотят твоего выживания, особенно сестра?
И как можно считать близким такого человека/людей?
автор из_под_тишка • вчера в 11:23
Ответ дляАдминко
В мене швидше старший дразниться і кайфує коли його товче менша!
Чай не пью, только кофе• вчера в 11:24
7 лет разница у дочек. Никогда ничего подобного не было. Малая всегда помогает старшей с собакой. Старшая в свою очередь катает ее за свой счет на отдых
Маю декілька думок• вчера в 11:25
Ответ дляПочемучечка
То це нездорова конкуренція, я одразу написала. Задача батьків це виправляти.
БоХатая• вчера в 11:31
Постоянно грызутся, иногда могут подраться, разнополые, разница 4 года.
Вітаміни косметика• вчера в 11:41
так 8м років іноді щемить старшу сестру 16років. Агрессор у нас молодша. 16 річна навпаки якщо 1 шоколадка то свою віддасть молодшій.

раз на рік старша може молодшу вигнати з кімнати десь там защимив її, і звісно молодша реве...А такне дозволяємо молодшій ходити до старшої без причини.
Старша домашку перевіря у молодшої по англійському. Іноді репетиторствує у молодшої- 50 грн плачу за пів години