Да будет так• вчера в 11:25

Це вже норма працювати у відпустці?

Працюю в невеликому філіалі міжнародної компанії, з кожним роком працювати у відпустці доводиться все частіше, не зважаючи, що в корпоративному мессенжері та пошті стоїть авто повідомлення про відпустку. Пишуть, питають, просять зробити. Відморозитись, не відповідати вважається не лояльністю. Потім вигрібати. У вас так само?
Принцепесочка• вчера в 12:52
Ответ дляДа будет так
Нащо мені азійські країни?:)
Доречі, в тому ж т польському філіалі - відпустка, то святе, не кажу вже про іспанський та французький
Зміниться керівництво, і стане актуально
Вельшановна• вчера в 13:01
Я не открываю свою рабочую почту в отпуске.