Да будет так• сегодня в 11:25

Це вже норма працювати у відпустці?

Працюю в невеликому філіалі міжнародної компанії, з кожним роком працювати у відпустці доводиться все частіше, не зважаючи, що в корпоративному мессенжері та пошті стоїть авто повідомлення про відпустку. Пишуть, питають, просять зробити. Відморозитись, не відповідати вважається не лояльністю. Потім вигрібати. У вас так само?
Гомосноб• сегодня в 11:26
Нет
Тумба-юмба• сегодня в 11:26
Ні, у відпустці не спілкуємося з робочих питань
Ждушечка• сегодня в 11:26
Нет, про меня забывают на это время
автор Да будет так • сегодня в 11:27
Ответ дляЖдушечка
Нет, про меня забывают на это время
А хто Вашу роботу в цей час робить?
В курсі діла• сегодня в 11:27
Ні, не норма
А для чого у відпустці перевіряти пошту?
Коли телефонують, я зазвичай кажу-вибачте, я на відпочинку , БЕЗ ноутбука
В курсі діла• сегодня в 11:28
Ответ дляДа будет так
А хто Вашу роботу в цей час робить?
Той, кому делегувала.
А вона делегує мені.

Взаємозамінні ми , уявляєте?
МеняАЖтрусит• сегодня в 11:29
Кто везет, на том и едут. Предупреждайте заранее, что связи и ноутбука не будет, разве что в конце дня сможете просмотреть срочные сообщения в месенджере.
автор Да будет так • сегодня в 11:30
Ответ дляВ курсі діла
Ні, не норма
Пошта на телефоні є, пишуть в мессенжері. І все у всіх ’горить’.
Доречі з лікарняним теж саме - температура 38, 39, - все одно на звязку
В курсі діла• сегодня в 11:30
Ответ дляДа будет так
Ну бо ви так дозволяєте.
А ми-ні.
Тумба-юмба• сегодня в 11:31
Ответ дляДа будет так
Ви самі це дозволяєте
В курсі діла• сегодня в 11:31
Ответ дляДа будет так
Насправді, складно відмовити тільки перший раз
Після третього вже й не пишуть.
автор Да будет так • сегодня в 11:33
Ответ дляВ курсі діла
Той, кому делегувала.
А вона делегує мені.

Взаємозамінні ми , уявляєте?
У нас так лише частково працює, той хто замінює в першу чергу пише, питає, тому що не все знає, або не встигає, усі завантажені по мксимуму
Якось так і живу• сегодня в 11:34
Нет, ставьте границы и говорите - нет. Отпуск - это полный отдых и перезагрузка. А не полуработа.
Пусть считают чем угодно. Думайте о себе
автор Да будет так • сегодня в 11:34
Ответ дляМеняАЖтрусит
В кінці дня - сідаю і працюю:(
В курсі діла• сегодня в 11:34
Ответ дляДа будет так
З чого досвіду, якщо ви не в реанімації працюєте, то тиждень почекати може будь що.
автор Да будет так • сегодня в 11:35
Ответ дляВ курсі діла
Ну бо ви так дозволяєте.
А ми-ні.
Добре, що Ви можете собі це дозволити.
У нас таких не тримають
В курсі діла• сегодня в 11:35
Ответ дляДа будет так
Добре, що Ви можете собі це дозволити.
У нас таких не тримають
Ну то які питання до нас?
Це ваш особистий вибір.
автор Да будет так • сегодня в 11:40
Ответ дляВ курсі діла
Та так, але воно потім все накопичується та ще й подвоюється. Або директор пише що в системі ж така то неточність. Потрібно терміново виправити, тому що у звіті неправильно відображається. Доступ до тих даних лише в мене і в нього. І що йому казати? Виправ сам?:)
Смайликівна• сегодня в 11:44
Б ляха, я думала, что это только меня, работника госструктуры, не оставляют в покой ни в отпуске, ни на больничном, и часто по выходным
Удальонка• сегодня в 11:44
Я працюю в відпустці буквально 20 хвилин на день - перевіряю, чи немає термінових платежів, які потрібно провести. Потім, як повертаюся з відпустки, то так, завал, бо ніхто мою роботу замість мене не зробить. Але мене це влаштовує.
На попередній роботі були співробітники, які робили мою роботу за мене. То я тоді півмісяця розгрібала їх помилки
автор Да будет так • сегодня в 11:44
Ответ дляВ курсі діла
Ну то які питання до нас?
Це ваш особистий вибір.
Значить питання не до Вас:)
Анчо Ус• сегодня в 11:48
Працювала в міжнародній компанії, така само ситуація. Наче ж відпустка для відпочинку, але в будь-який момент можуть зателефонувати по відеозв´язку з якимись питаннями, чи завданням. Відійшла в туалет без ноута - чому не на зв´язку? Потрапила в лікарню - все одно нічого не робиш, термінове завдання. Звільнилась.
В курсі діла• сегодня в 11:50
Ответ дляДа будет так
А що буде, коли ви поїдете на відпочинок в місце БЕЗ інтернету?
Розвалиться ваш звіт? Ваш директор?

В будь-якому випадку.
Проводити так відпустку, це ваш особистий вибір
Принцепесочка• сегодня в 12:04
Ви б в Японії не прижилися. Та й взагалі в більшості азійських країн. Там це майже норма.
автор Да будет так • сегодня в 12:27
Ответ дляПринцепесочка
Нащо мені азійські країни?:)
Доречі, в тому ж т польському філіалі - відпустка, то святе, не кажу вже про іспанський та французький
Неваляшкина• сегодня в 12:31
Ответ дляДа будет так
ну якщо ви у відпустці, а він на роботі, то хто має виправляти??
автор Да будет так • сегодня в 12:32
Ответ дляВ курсі діла
Розвалиться ваш звіт? Ваш директор?

В будь-якому випадку.
Ще раз - з таким підходом у нас не тримають, напишуть що неефективно працюєш, премії 0, підвищення 0, роботи навалять, ще більше. Або зразу звільнять, якщо є заміна.
Тому й питаю, як у інших
автор Да будет так • сегодня в 12:33
Ответ дляНеваляшкина
Я:) він так вважає
Але й директор у відпустці завжди на звязку
Неваляшкина• сегодня в 12:35
Ответ дляДа будет так
Я:) він так вважає
То його проблеми, як він проводить власну відпустку. А ви можете бути в морі, в горах, без ноута та інету. Чи вас влаштовує коли ви свою відпустку змушені підлаштовувати під чужі потреби?
Щебетуха• сегодня в 12:40
Работаю так уже много лет( наверное привыкла. Точнее после войны у меня и отпуска как такового вообще не было