Любовь Калистратовна• 01 марта в 17:42
Просто роздуми про те, як людина себе почуває в тих чи інших умовах
Останнім часом замислилася над тим, скільки знайомих незадоволені життям за кордоном. Та якщо чесно, і в Україні вони постійно бурчали.
Натомість зовсім інакше живуть ті, хто зосереджується на собі: не розпилює отруту на тих, хто виїхав чи залишився, а просто працює, будує власне життя й уміє насолоджуватися маленькими митями радості.
Чи помічали ви, що якість життя людини багато в чому залежить від її внутрішнього світу та широти світогляду, роботою над собою?
Наверняка• 01 марта в 18:06
Звичайно. В мене сусід ось такий-веселий, доброзичливий дядько. Багато не треба-ковбаска,рибка, хліб і на пляшечку є, телевізор та інтернет працюють З понеділка до п´ятниці на роботі. В суботу діти приїздять, гостинців навезуть. Ввечері кум зайде перед електричкою на Київ. Посидять, новини обговорять, та й спати. Зранку на роботу
Пацаааааааан• 01 марта в 18:09
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
В одних і тих же умовах, люди поводять себе по різному. Хтось йде в розвиток, а хтось в деградацію.
В бідності вони будуть нещасними.
Любовь Калистратовна
• 01 марта в 18:08
Ответ дляНаверняка
Ну якщо пляшечка треба, то вже не ок
Любовь Калистратовна
• 01 марта в 18:09
Ответ дляПацаааааааан
В бідності вони будуть нещасними.
Доброго дня! Хтось буде сидіти і жалітись, а хтось шукати спосіб вибратись з біжності. Хтось буде заздрити і проклинати, а хтось допомогати іншим і тд
Наверняка• 01 марта в 18:10
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну якщо пляшечка треба, то вже не ок
То йому на неділю. Він для апетиту, і щоб заснути, бо рано вставать.
Пацаааааааан• 01 марта в 18:17
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ми обговорюємо вплив умов. Мені цікаво який у вас був стан, коли з дитиною було таке горе? Ні одна людина не буде добиватись в цей момент висот, стрибати від щастя і дякувати за прекрасний сонячний день. Це неможливо. І навіть може бути в депресії або відчаї. І це логічно. Якщо у вас зараз інші умови, слава Богу, ви і почуваєтесь інакше. Це не вибір лише думати інакше. Це обставини змінились.
Сяду на шию, дорого!• 01 марта в 18:15
Я не просто замечала, я уверена в том, что качество жизни зависит от моего внутреннего состояния. Поэтому для меня важно, что думаю я, а не что думают другие. Их мысли на меня обычно не влияют, если это не путин какой-нибудь или большинство людей из моей страны. Но даже если и происходят вызовы на уровне изменений в стране или мире, я всё равно всегда имею возможность выбирать свои мысли, своё отношение, действия.
Можно было бы пенять на окружение, когда не получил знаний о самом выборе и нет навыка правильно выбирать, но где-то в подростковом возрасте мы уже выбираем информацию которая заходит в нас. Мы можем изменить всё, если есть душевная тяга.
Пацаааааааан• 01 марта в 18:22
Здоров´я, автор ваші дитині. В мене хворий син і я дуже добре розумію, те що ви пережили.
Сяду на шию, дорого!• 01 марта в 18:22
Ответ дляАлина-1240
Я думаю, что мировозрение зависит от условий жизни
Это всё равно, что размышлять над тем что было первее, яйцо или курица.
Условия жизни однозначно влияют на нас. Но мы начинаем наращивать внутреннюю силу для изменения собственной «прошивки» уже с подросткового возраста.
Как Вы думаете Алина, то состояние пространства в котором Вы живёте, влияет на Ваше мировоззрение? Оно влияет на Вашу реальность, формирует её или нет?
Любовь Калистратовна
• 01 марта в 18:26
Ответ дляПацаааааааан
Ми не говоримо про такі страшні ситуації. Я про середньостатистичні умови, дома чи за кордоном. В мене є друзі, які щасливі в Києві, при сьогоднішніх умовах, а є ті, хто проклинають всіх виїхавших і людей наколо. Тут за кордоном є ті хто йде вперед, а єті хто сидить на виплатах і скиглить як все погано. Я про концентрацію на кращому, на шояху до кращої версії себе
Любовь Калистратовна
• 01 марта в 18:25
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Мы з вамы на одній хвилі. Так, майже все йде від внутрішньго стану, від енергії, від звязку з собою
Алина-1240• 01 марта в 18:26
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Думаю да
Сяду на шию, дорого!• 01 марта в 18:32
Ответ дляАлина-1240
Думаю да
Я иногда вижу фото Вашего пространства и так мне хочется Вас обнять. Я думаю, Вы очень добрый и светлый человек. С Вашим личным внутренним наполнением жизнь могла бы заиграть совершенно другими красками.
Но внешне… такой крик о внутреннем страхе, беде, запущенности и запустении((( но я продолжаю верить в Вас.
Царевна в уггах• 01 марта в 18:36
Ответ дляПацаааааааан
Так, саме тому у розвинених країнах показник щастя вищий. Коли є можливості, завдяки яким можна реалізувати, задовільнити свої потреби.
І відсоток самогубств вищий, і від психологів не вилазять