Пліснявілий сир• 02 марта в 10:37
Оригінальні прикраси де шукати?
Порадьте будь ласка. Щось пройшлась по магазинчиками й нічого не підібрала( Шукаю каблучку напевно з срібла. Щось оригінальної форми, масивне. Може якісь онлайн магазини можете порадити чи може точку в Києві де подивитися? Чи в мене такий смак не дуже, але не змогла зовсім нічого обрати
Пліснявілий сир
• 02 марта в 10:52
Ответ дляРозумна Губка
Оригинальнее и массивнее, чем Kochut в Украине точно нет.
Дякую за пораду. Тоді ще уточню, середнього сегменту по ціні
БезВзяток• 02 марта в 11:15
Ответ дляПліснявілий сир
SOVA