Паспортний стіл• Изменено 1 час назад

Делают ли гистероскопию если кровит?

Есть миома и подозрение на полипоз, врач сказал что операцию и гистероскопию надо делать в первой фазе, но у меня не останавливаются месячные, кровит, даже таблетки не помогают, наверное на стрессе. Не знаю что и делать, уже раз переносили операцию врач болел. Раньше тоже бывало затяжные, но таблетки помогали, а тут никак. Взять себя в руки не получается(
Напланетянка• 1 час назад
може це не місячні, а кровотеча. Якраз гістероскопія це виправить. Це більше схоже на ургентну ситуацію.
Скільки днів кровить?
автор Паспортний стіл • 1 час назад
Ответ дляНапланетянка
Скільки днів кровить?
В мене затяжні місячні майже постійно, кровить другий день, зазвичай таблетки вже починали діяти раніше, в зараз ніяк, але я стресую дуже, бо боюсь операцію але і відкладати сил вже немає
Напланетянка• 1 час назад
Ответ дляПаспортний стіл
операцію планово роблять на 6-10 день циклу (якщо цикл 28 днів).
От якраз рясні місячні через наявність поліпів, міом...
Нічого страшного в цій процедурі немає. Заснете, лікар все зробить і прокинетесь. Не треба відкладати.
Мені недавно теж робили гістероскопію, були поліпи. Перші місячні після операції були набагато менші.
Teonaa• 1 час назад
Надмірна менструація - не норма. Звичайно давно треба було це скоригувати.
Може в пологовий під‘їхати. Там просто більш радикальний підхід зазвичай, і не розтягують. Узі-почистили якщо треба-прописали табл/встановили мірену.
Ви в Києві?
автор Паспортний стіл • 1 час назад
Ответ дляНапланетянка
Мені цікаво чи візьмуть на операцію якщо буде кровити
Залізний кіготь• 1 час назад
Очень сочувствую вам, столько проблем(( Желаю выздороветь
Напланетянка• 1 час назад
Ответ дляПаспортний стіл
можуть взяти. а є сильні болі в животі, температура...? якісь ще симптоми?
автор Паспортний стіл • 1 час назад
Ответ дляНапланетянка
Ні, я впевнена, що це на стресі не зупиняються
Напланетянка• 1 час назад
Ответ дляПаспортний стіл
стрес найчастіше викликає затримки або відсутність місячних.
МинерАлочка• 20 минут назад
Да мне делали когда мазалось. А мазалось дней 20.